آشنایی با روش های کسب درآمد از اینستاگرام – آکادمی جولد

منظور از استراتژی همان برنامه ریزی درستی است که به صورت مرتب و زمانبندی شده باید به آن عمل کنید و به تولید محتوای تصویری و ویدئویی در اینستاگرام بپردازید. و اگر به نکاتی که در وبینار میگم عمل کنید به شما قول تضمین درآمد رو میدم. چه کاری باید بکنم اگر پستی را که علاقه نداشتم را در قسمت جست و جو و یافتن ببینم؟ یادآوری میکنم، یک هشتگ مخصوص به خودتان بسازید، این باعث میشود راحتتر در ذهن مخاطب بمانید و همه شما را با پیام خودتان بشناسند. در این صورت نه تنها ایده های مختلفی به ذهن شما خواهد آمد بلکه می توانید مسیر مطلوب برای دنبال کردن آنها را بیابید. جزء این دسته از خدمات می باشند و فرد می تواند از این طریق در اینستاگرام درآمد کسب کند. در این حالت فرد با تولید محتوا و جذب فالور، به عنوان فروشنده محصول کار بازاریابی و فروش را انجام می دهد و با توجه به توافق صورت گرفته از این راه کسب درآمد می کند. بسیاری از افراد نیز برای کسب درآمد اقدام به گذاشتن لایو می کنند.

اینستاگرام مارکتینگ

Data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

آموزش اینستاگرام

لایو گذاشتن می تواند تاثیر خیلی زیادی در جذب مشتری داشته باشد زیرا زمانی که رو در رو و به صورت زنده با مخاطبان خود صحبت می کنید می توانید تاثیر خیلی زیادی بر روی آن ها بگذارید و اگر لایو جذابی داشته باشید خیلی از افراد دیگر به شما می پیوندند و جزء فالوور های شما می شوند و شما با این کار علاوه بر تبلیغ کار خود، توانسته اید فالوور های خود را نیز افزایش دهید. البته باز هم تاکید میکنم کیفیت کار خود را حفظ کنید. غیر از ویدئو می توانید پادکست صوتی درست کنید، برای این کار می توانید از اپهایی مثل Inshot استفاده کنید. داشتن عکس باعث می شود صفحه شما مثل پیج های فیک به نظر نرسد. اگر بخواهیم مثالی دربارهی بارگذاری محتوا در یک صفحهی اینستاگرام مارکتینگ برای شما بزنیم، میتوانیم به صفحه محصولات نایک اشاره داشته باشیم؛ شما در این صفحه شاهد عکسهایی از این محصولات که توسط افراد معروف بهویژه ورزشکاران استفاده میشوند، خواهید بود. تازه اگر ربط داشته باشند، چند درصد آنها مصمم به استفاده از محصولات شما هستند؟ برخی از این قابلیتها به صورت اختصاصی مختص خود اینستاگرام هستند و برخی هم با تقلید از سایر رسانههای اجتماعی به وجود آمده است که هر یک از این ابزار امکان استفاده تبلیغاتی و درآمدزایی از پیج اینستاگرام را به شما خواهد داد.

This article was done by GSA Content Generator Demoversion.

سعی کنید با تست انواع روش خلاقانه برای عکاسی و تولید ویدئو کاری کنید که مخاطب را به خود جذب کنید. شناخت دنبال کنندگان از شما میتواند حس اعتماد در آنها ایجاد کرده و به شناخته شدن شما نیز کمک شایانی بکند. یکی از بهترین روشهایی که این روزها در زمینه بازاریابی اینترنتی رو به پیشرفت است با عنوان Personal Branding شناخته میشود که همان بازاریابی افراد تاثیر گذار است. این روش هم از دیگر راه های کسب درآمد از اینستاگرام می باشد که افراد زیادی از آن استفاده می کنند به عنوان مثال افرادی که فالور های زیادی دارند تبلیغات متعددی را برای دیگران انجام می دهند و از آن ها هزینه دریافت می کنند و افراد هم برای اینکه تبلیغات آن ها بازدید زیادی بخورد و در بین مردم شناخته شوند کار تبلیغات خود را به کسانی می سپارند که فالوور های زیادی داشته باشند و سپس به آن ها پول پرداخت می کنند و از این طریق آن افراد کسب درآمد می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

هر چه میزان کامنت گذاری را به کمک خلاقیت و تولید محتوا برای پستهای خود بالا ببرید باعث افزایش impressions روی پستهای شما شده و بازدید و فعالیت بالایی روی هر پست خواهید داشت. ارتباط داشتن با فالوور ها می تواند به شما در جذب مخاطب کمک کند. از دیگر راه های کسب درآمد از اینستاگرام برند سازی می باشد این روش یک روش بسیار پردرآمد می باشد و افراد زیادی به صورت تخصصی این کار را انجام می دهند و زمانی که به برند سازی کسب و کار خود در اینستاگرام می پردازند به مراتب مخاطبین خود را به محل کسب و کار اصلیشان مثلا در وبسایت و یا جاهای دیگری سوق می دهند و روی آن ها عملیات بازاریابی را تا جایی انجام می دهند تا مخاطبان خود را عاشق آن کار ویا محصولشان کنند. برای بلاگر شدن فقط کافی است که شما در هر زمینه ای که نسبت به آن علاقه دارید تولید محتوای تخصصی انجام دهید و نظر مخاطبان را به خود جذب کنید.