آشنایی با نحوه کار اینستاگرام مارکتینگ|منظور از اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

دلیل این تصور غلط نیز آن است که فکر میکنند کاربران اینستاگرام اغلب پس از محتوای هر صفحه به تعداد فالوئرهای آن توجه میکنند تا از واقعی بودن و قابل اعتماد بودن صفحه اطمینان حاصل کنند. شما اگر بهصورت مداوم و روزانه فعالیت مستمر داشته باشید، میتوانید پس از گذشت سه ماه اولین درآمد خود را داشته باشید که بهمرور با انجام کارهایی که لازم است انجام دهید پیج خود را ارتقا میدهید و فالوورهای جدیدتری را از طریق تولید محتوای جذاب و حرفهای و همچنین از طریق تبلیغات جذب میکنید. در یک پست اینستاگرام شما می توانید از حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید اما اگر واقع بینانه به این مسئله نگاه کنید احتمالا از این تعداد هشتگ استفاده نخواهید کرد. برای این نوع کانالها باید محتوا تولید کنید. فالوورهای فیک هیچ تعاملی با شما ندارند؛ یعنی نه پستهای شما را لایک میکنند، نه برای پستهایتان کامنت میگذارند، نه آنها را ذخیره کرده و نه پستهایتان را با دیگران به اشتراک میگذارند. تعامل فالوورهای فیک با صفحه شما غیرعادی است به این معنا که یا اصلا تعاملی ندارند و هیچ لایک و کامنتی نمیگذارند یا اینکه واکنششان به پستهای شما با موضوعات مختلف اغلب یکسان یا نامربوط است و با ایموجی یکسان یا کامنت مشابهی همواره واکنش نشان میدهند. Article has been created with GSA Content Generator DEMO!

فالوور اینستاگرام

برای آشنایی با روش های افزایش تعامل، مقاله “11 گام برای افزایش نرخ تعامل در اینستاگرام ” را مطالعه نمایید. به علاوه، اگر صاحب کسب و کار باشید، میدانید که فالوئرهای بیشتر ولی غیر واقعی سودی برای شما ندارد. اما اینکه فالوور واقعی و غیرواقعی (فیک) چیست و چه تفاوتی با هم دارند و چطور میتوان فالوور خرید، در این مقاله مفصل دربارهاش صحبت خواهیم کرد. فالوورهای فیک را میتوان از تعداد فالوورها و فالووینگهایشان تشخیص داد. تنها پس از پاسخ به این سوالهای کلیدی است که میتوان گامهای بعدی استراتژی را مشخص کرد و برای تحقق این اهداف از طریق (اطلاعرسانی) و تحلیل اقدام کرد. اغلب این سایتها هم ادعا دارند که فالوورهای واقعی و ایرانی برای شما به ارمغان میآورند. فالوور فیک معمولا ویژگی هایی دارد که آن را متمایز از فالوور واقعی می کند. این حسابهای کاربری معمولا با استفاده از آدرس های جعلی ایمیل ایجاد میشود و کاربری قلابی به جمع کاربران اینستاگرام اضافه میکند. همانطور که از نام و معنای واژه انگلیسی فیک پیداست، فالوور فیک، کاربری غیرواقعی، جعلی و بیارزش است که هویت و وجود حقیقی ندارد. شاید برخی به غلط اینگونه تصور میکنند که بالاتر بودن تعداد فالوورها حتی اگر فالوورهای جعلی باشد باعث میشود در نظر مشتریان بزرگتر و مهمتر جلوه کنند. This data has been generated with GSA Content Generator DEMO.

اینستاگرام به طور مداوم بهروزرسانی شرایط خدمات خود را منتشر میکند که وجود رباتها و حسابهای جعلی را با چالش مواجه میکند. در اصل این حسابهای قلابی فقط برای آن ساخته شدهاند که صفحه اینستاگرام شما را دنبال کنند تا به تعداد دنبالکنندگان صفحه شما اضافه کنند. از آنجا که اینستاگرام شبکهای تصویرمحور است، تا میتوانید برای پروفایل و پستهایتان تصاویر جذاب و باکیفیت انتخاب کنید. یکی دیگر از روشهای جلوگیری از باز شدن اتوماتیک در اینستاگرام این است که از آنتی ویروس استفاده کنید. اما یکی از دانشجوهای من با کمک فرمول 4 مرحله ای من تونست در عرض 2 هفته 3 میلیون درآمدزایی از پیجش داشته باشه با اینکه کمتر از دو هزار فالوئر داشت و تازه کارشو تو اینستا آغاز کرده بود. باور عمومی این است که اگر صفحه ای تعداد بالایی فالوور داشته باشد، اینستاگرام آن را معتبر می شمارد و در صفحه اکسپلور نمایش می دهد، اما در حقیقت اگر صفحه ای فالوورهای فعالی نداشته باشد و نسبت فالوورهای غیرفعالش به فالوورهای واقعی و فعالش زیاد باشد، اینستاگرام آن اعتباری که انتظار می رود را به این صفحه اختصاص نخواهد داد و امکان پیشرفت از طریق نمایش در اکسپلور را به این صفحه نخواهد داد.

چطور باید یک موقعیت مکانی جدید بسازم؟

2.آیا چیزی به نام خرید فالوور واقعی داریم؟ این افراد خیلی در چشم اند و کوچکترین اشتباهات آنها باعث می شود تا اعتماد مردم نسبت به آنها کم شود. همچنین افت شدید فالوور بعد از مدت کوتاهی باعث کاهش اعتماد فالوورهای واقعی به شما میشود. باید یک رنگ سازمانی انتخاب کنید و بدانید که دارا بودن یک طراحی مشخص، باعث میشود مخاطبینی که به صفحه شما می آیند اعتماد بیشتری به شما داشته باشند. نخستین کاری که می توانید در این فضا انجام دهید چیزی نیست به غیر از ارائه ی خدمات و یا کالاهایی برای فروش در هر زمینه ای که فکرش را کنید. آنچه برای هر کسبوکاری مهم است، افزایش رقم فروش است که قطعاً با فالوور فیک محقق نمیشود. چطور با کمترین هزینه بتوانیم مخاطب و فروش بیشتری داشته باشیم؟ چطور باید یک موقعیت مکانی جدید بسازم؟ باید با تمامی این فاکتورها در حد قابل قبولی آشنا بوده و مقدار آنها را برای کسب و کار خود بدانید. اما توصیههای شخص من پیران به شما دوستان این هست؛ برای بهتر نتیجه گرفتن، در حوزه آکادمیکی و تجربه خودتان وارد شوید.