آموزش افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان – تکراتو

3. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای 6 هزار فالووینگ داشته باشد ربات، آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد. وقتی پینجره را ببندید ، پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن فالو دریافت می کنید که ۹ سکه به حساب شما اضافه خواهد شد . وقتی که شما مخاطبین هدف خود را به خوبی بشناسید همانظور که در مورد اول گفتم دیگر وقت و انرژی خود را هدر نمی دهید. وقتی که موضوع و هدف پیج شما مشخص می شود و رقبای خود را به خوبی بررسی و تحلیل می کنید شناخت بهتری از مخاطبین هدف خود به دست می آورید. وقتی که شما رقبای خود را به خوبی تحلیل و بررسی کنید. وقتی شما هدف و موضوع پیجتان مشخص باشد باید به این فکر کنید خب حالا مخاطب هدف من که به دنبال موضوعی مشابه پیج من می گردد را از کجا پیدا کنم؟ پس توصیه میکنیم به هیچ وجه سراغ فالوورهای فیک و جعلی نروید تا پیجتان همیشه باز بماند و مشکلی برایتان ایجاد نشود. در ادامه چند ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام را معرفی میکنیم.

هزینه تبلیغاتی خود را به باد داده اید.

اینفلوئنسرها این کار را کردند تا تأثیرگذارتر به نظر برسند. تا اینجای کار ما هدف و موضوع پیج خودمان را مشخص کردیم و حالا تقریبا متوجه شده ایم که باید در پیج خودمان چه کار هایی را انجام بدهیم. هزینه تبلیغاتی خود را به باد داده اید. اگر وقتی فالور رقیب به پیج شما آمد فکر نکند که شما از پیج رقیبتان کپی کرده اید. با توجه به نقاط قوت و ضعف رقیب من باید چه کار هایی انجام بدهم که کاملا نقاط ضعف و قوت رقیب را پوشش دهم. البته توجه داشته باشید که اینستاگرام در مورد حذف فالوور به صورت دستی هم محدودیت هایی را اعمال می کند و در صورتی که زیاده روی کنید احتمالا دچار block action یا بلاک شدن (برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش رفع بلاک اینستاگرام کلیک کنید ) خواهید شد. این مطلب برای کاربرانی که قصد دارند کار با ربات اینستاگرام های فالوو را شروع نمایند آماده شده است تا به راحتی با دنبال کردن مراحل ساده این آموزش بتوانند نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام خود اقدام نمایند. در اینجا 50 نکته و آموزش برای کمک به شما ارائه شده است تا دنبال کنندگان اینستاگرام خود را به نحو چشمگیری افزایش دهید.

Content has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

کاربر Dan Zarella دریافته است که عکس های با چهره ۳۵% بیشتر از بقیه لایک می گیرد. ما پیشنهاد می کنیم به صفحه خدمات بازاریابی اینستاگرام ما بروید (لینک در بالا قرار داده شده است) و از سرویس های ما برای تولید محتوای اینستاگرامی استفاده کنید. ویژگی اول نداشتن عکس پروفایل است. این مسئله کمک می کند تا عکس های شما در خوراک(feed) صفحه ی آنها برود و احتمالش زیاد است که آنها عکس های شما را به اشتراک بگذارند. آدم ها سلیقه های متفاوتی دارند و کسی که به دنبال یک پیج تخصصی است به هیچ عنوان به دنبال یک پیج عمومی طنز نباشد. مثلا اگر مخاطب شما مربوط به یک شهر خاص است باید تولید محتوا و هشتگ گذاری و لوکیشن گذاری شما کاملا هدفمند و منطقه ای باشد. تولید محتوای منظم و تعداد محتوا ها کاملا بستگی به موضوع پیج شما دارد. رقبا هایی داریم که باید رقبا های خود را به خوبی شناسایی کنیم و پیج آنها را به صورت کامل تحلیل و بررسی کنیم که رقیب ما چه نکات مثبتی دارد؟ این روش بسیار پرهزینه اما برای کسب و کارهای بزرگ گزینه مناسبی است و بازدهی خوبی دارد.

رقبای خود را بررسی کردید نقاط ضعف و قوت شان را فهمیدید و درک درستی از مخاطبین خودتون پیدا کردید قدم های مثبتی در راه افزایش فالور برداشته اید که این قدم ها از قدم های کاملا ابتدایی اما لازم در ترفند افزایش فالور در اینستاگرام است. چرا که در اولین قدم مخاطبین خود را شناخته اید و دیگر به دنبال جذب اهداف مسیر مشخصی دارید و وقت و انرژی خود را الکی تلف نمی کنید. پس با مشخص کردن هدفتان از پیج اینستاگرامی مهم ترین قدم ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام را برداشته اید. که اگر فالور رقیب شما به پیج شما آمد متوجه بهتر عمل کردن شما شود و شما را فالو کند. شناخت رقبا له شما در داشتن یک پیج موفق تر بسیار بسیار کمک می کند که رشد و پیشرفت بهتر و سریع تری را تجربه کنید. به عنوان مثال، با Display Purpose، شما به سادگی چند کلمه در مورد تصویر خود تایپ می کنید، و این هشتگ های برتر را برای استفاده توصیه می کند.