آموزش افزایش فالوور اینستاگرام در وبلاگ بلدشو

دومین تفاوتی که وجود دارد این است که در حالت عادی شما تنها قادر به اعمال افکتهای مشخصی روی عکسها یا ویدیوها بودید؛ اما در بخش Stories شما میتوانید روی ویدیو یا عکس مورد نظر متن اضافه کنید یا حتی با قلممو روی آن نقاشی بکشید تا پست ارسالی خود را بیش از پیش جذاب و مدرن کنید.سومین تفاوت که در ابتدا به آن اشاره شد این است که پستهایی که در حالت Stories منتشر میکنید تنها ۲۴ ساعت ماندگاری خواهند داشت و بعد از آن بهصورت خودکار حذف خواهند شد. اینستاگرام تلاش کرده است تا با استفاده از الگوریتمهای مختلف از حضور فالوورهای فیک در پیجهای اینستاگرام جلوگیری کند؛ بنابراین احتمال حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام وجود دارد. تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری میکند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش میکند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است. هدف مسابقات جذب فالوور جدید یا افزایش تعامل با فالوورهای فعلی است. از این فرصت استفاده کنید که فالوورهای واقعی اینستاگرام متوجه شما شده و شما را نیز دنبال کنند. نکته بعدی این است که از هشتگهای تکراری استفاده نکنید. Article was generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

پس از این موارد غافل نشوید.

این اصطلاحات و ضربالمثلها در کنار جنبه آموزشیای که دارند، سرگرمکننده هم هستند و زبانآموزان میتوانند از یادگیری لذت ببرند و با به کار بردن این جملات و عبارات در مکالماتشان، دانش زبانشان را به رخ دیگران بکشند و هر زمان که لازم بود با یک بومی صحبت کنند، بتوانند از بهترین و جذابترین کلمات و عبارات استفاده کنند. امیدوارم این راهنما باعث شود شما در اینستاگرام و فرصت های فراوان آن برای بازاریابان به خوبی آگاهی داشته باشید. در کپشن پست ها ازدوستانتان بخواهید در مورد آن نظر دهند و جواب کامنت ها رو تک تک بدهید. در انتخاب صفحه برای تبلیغات به تناسب تعداد فالوور و تعداد لایک و کامنت پیج توجه کنید. پیجی که تمام فالوورهای آن فیک باشند با ریزش صفر فالوور روبرو خواهند شد؛ به این ترتیب خرید فالوور واقعی با این مورد مواجه نخواهد شد. یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در فالو کردن یک پیج توسط کاربران اینستاگرام ، تعداد دنبال کنندگان صفحه ای است که قصد دنبال کردن آن را دارند. پس سعی کنید از این ویژگی برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید. پس از این موارد غافل نشوید. شما باید از بین این موضوعات پرطرفدار آنهایی که مرتبط با کسب و کار شما هستند را انتخاب کرده، پستی درباره آن موضوع منتشر کنید و از هشتگ مربوط نیز استفاده کنید تا بازدیدهای بیشتری داشته باشید.

Post was generated by GSA Content Generator Demoversion.

سعی کنید همیشه با صبر و حوصله پاسخ مخاطبان را بدهید.

من خودم بارها پست های اینستاگرامم را از نظر بازدید چک کرده ام، به عنوان مثال اگر یک پست ۱۰۰۰ بازدید داشته باشد حداقل ۷۵۰ بازدید آن از هشتگ هاست. در غیر اینصورت یک محیط زیبا با نور خوب ایجاد کرده و خودتان کار عکاسی را با گوشی انجام دهید. قسمت سوالات متداول و حتی درباره ما را در هایلایت ایجاد کردید و تعدادی پست با تم انتخاب شده منتشر کردید نوبت به تبلیغات میرسد. حتی میتوانید در استوری پرسش و پاسخ بگذارید و با لحنی صمیمانه، مودبانه و اندکی شوخ طبعی جواب کاربرانتان را بدهید و اینگونه تعامل خوبی با آنها ایجاد کنید. سعی کنید همیشه با صبر و حوصله پاسخ مخاطبان را بدهید. سعی کنید هر از چندگاهی تم پروفایل خود را عوض کنید برای مثال با تغییر فصل میتوانید تم فصل را به لوگوی خود بدهید. در پروفایل خود با یک جمله کوتاه کسب و کار و هدف خود را بیان کنید.

برای این که بتوانید کسب و کار اینترنتی خود در بستر اینستاگرام را بهبود ببخشید و درآمد هایتان را افزایش دهید راه های مختلفی وجود دارد. همه چیز درباره این است که بدانید زمان و تلاش خود را کجا سرمایه گذاری کنید. پس از اینکه پروفایل صفحه خود را کامل کردید. پروفایل اینستاگرام شما هم دقیقا همانند ویترین مغازه است. برای مثال ربات پیشرفته اینستاگرام میتواند طبق هشتگها یا لوکیشنها یا حتی لیست پیجهای محبوب شما، جامعه هدفتان را تعیین و شروع به فالو کردن، لایک کردن، ارسال کامنت و دایرکت و حتی لایک کردن کامنتهای مخاطبین کند. برای مثال گاهی برای یک پست جایزه لایک یا کامنت بگذارید. داشتن تم فقط در رنگ پستها خلاصه نمیشود بلکه نوع چینش، مینیمال بودن، داشتن یک فونت خاص، داشتن یک سبک نوشتاری در کپشن همگی میتوانند سبک در نظر گرفته شوند. برای اینکه تبلیغات خوبی داشته باشید حتما باید صفحهای که برای تبلیغات در نظر گرفتید متناسب با کسب و کار شما باشد تا فالوورهای صفحه مورد نظر، صفحه شما را نیز فالو کنند. اما شما میتونین لینک وبسایت خودتون رو در بخش بیوی پروفایلتون قرار بدین و از فالوورهای خودتون بخواین که روی اون کلیک کنن.