آموزش افزایش فالوور طبیعی در اینستاگرام 100% عملی و کارساز

اگر در اینستاگرام چرخی بزنید تعدادی از کمپین های اینستاگرامی را خواهید دید و یا تا به حال با آن ها مواجه شده اید. پیجی دارای فالوور فیک از دید افرادی که تخصصی سطحی در این زمینه دارند بسیار غیر حرفه ای می باشد. اما رفته رفته و با بهبود الگوریتم های اینستاگرام و سایر پلتفرم ها، خرید فالوور با دلایلی منطقی و علمی به امری ناپسند و غیرحرفه ای تبدیل شد. با روشی که ما به شما آموزش می دهیم می توانید روزانه بیش از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور واقعی ایرانی را به صورت رایگان دریافت کنید. بنابراین پیشنهاد می کنیم اصول و قوانین حاکم بر پلتفرمی که در آن مشغول به بازاریابی و فروش هستید را به خوبی بشناسید و در جهت پیشبرد اهداف خود از آن استفاده کنید. در ادامه بعد از اینکه بررسی های لازم برای تشخیص واقعی یا فیک بودن آن ها کردید کافی ایست با لمس آیکون سه نقطه مانند در روبرو هر اکانت در این لیست در کادر باز شده نوشته remove را انتخاب کنید. Article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی زمانی اهمیت پیدا می کند که شما قصد سفارش تبلیغ به یکی از اینفلوئنسرها یا پیج هایی با فالوور بالا در اینستاگرام را دارید. ولی اگر در گذشته اقدام به خرید فالوور فیک اینستاگرام کرده اید و حالا می خواهید از شر آن ها خلاص شوید ما در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد چگونه این کار را انجام دهید. اتفاقی که در این کمپین ها می افتد این است که تعداد بالایی از فالوورها از طرف پیج بلاگر مورد نظر به سمت برندها سرازیر می شوند و آن ها را فالو می کنند تا شانس خود را برای برنده شدن آزمایش کنند. روند کار این کمپین ها به این صورت است که اغلب در پیج بلاگرهایی با تعداد بالایی فالوور برگزار می شود و در آن تعدادی برند یا کسب و کار اینستاگرامی یک طرف و فالوورهای پیج بلاگر مورد نظر در طرف دیگر قرار دارند و در این بین جوایزی به قید قرعه به فالوورها اهدا می شود.

1. در این مرحله با چهار گزینه (tap – tage – people – places) رو به رو می شوید که با جستجو کردن در این بخش صفحه ها و هشتگ های مربوط به آن بخش نمایش داده می شود. حتما شما هم مشاهده کردید که زمانی یک پیج رو دنبال کنید به محض تاچ کردن دکمه فالو یه سری اکانت مشابه اینستاگرام بهتون نشون میده که اون اکانت ها مرتبط با اکانتی هستند که شما دنبال کردید با همین ابزار اینستاگرام سعی داره که شما را با اکانت های بیشتری آشنا کنه، اما چطور اینستاگرام این اکانت ها را انتخاب میکنه برای نمایش؟ 41. از ابزار های آنالیز اینستاگرام برای تحلیل روند رشد خود استفاده کنید. این قابلیت ( های لایت سازی) به شما امکان می دهد تا یک پیج حرفه ای و زیبا برای خود درست کنید. این برنامه در حال حاضر با اضافه کردن قابلیت های فراوان و متفاوت روزانه تعداد کاربران خود را افزایش می دهد. This article was generated with GSA Content Generator DEMO!

قابلیت دیگر ربات دانیستا لایک و کامنت خودکار می باشد که در میان هشتگ های مشخص شده شما جستجو کرده و کامنت هایی که شما تعیین میکنید را قرار میدهد و حتی میتواند پست های آنها را لایک کند. ۴ – جالب ترین ویژگی این سایت این هست که شما با لایک کردن توسط یه شبکه اجتماعی ، میتونید برای خودتون سکه جمع کنید ولی برای یه شبکه اجتماعی دیگه فالوور بخرید! در پایان اگر توان پرداخت واسطه ای هزینه دلاری تبلیغات رسمی اینستاگرام را دارید، برای این گزینه هم اقدام کنید. 4- وقتی فونت مناسب را انتخاب کردید ، متن را کپی و در برنامه اینستاگرام آن را پیست کنید. در آن قسمت اکانت خود را به لیست مخاطبین متصل کرده، آنها را فالوو کنید. اما توجه کنید که شما نباید فقط یکی، دوتا یا سه تا از این روش ها را انجام دهید. 48. با استفاده از ابزار کرود فایر، تاثیر پست اینستاگرام را بر روی دنبال کنندگان صفحهتان، مورد سنجش قرار دهید.