آموزش افزایش فالوور نامحدود در اینستاگرام (رایگان و واقعی)

در این روش پست تبلیغاتی شما در زمانی که کاربران هدف پست های فالوینگ های خود را چک می کنند و همچنین در زمانی هایی که هشتگ خاصی را جستجو می کنند به آنها نمایش داده می شود. در این سایت شما به منبع بزرگی از پیج های مختفلی دسترسی دارید که هر کدام با مبلغی حاضر به انجام تبلیغات شما هستند، در حقیقت این سایت پیجهای مختلفی تبلیغاتی را در در دسته بندی های مختلف به شما نمایش میدهد و امکان ایجاد ارتباط با هر کدام از این پیج ها برای اجرای تبلیغات وجود دارد. با انجام این کار اینستاگرام به شما شک نمی کند و حساب شما را جعلی نمی خواند! پس رعایت کنید تا سکه های بیشتری جمع آوری کنید. در واقع استفاده از این روش زمانی بهتر است که تعداد فالوورهای شما کم باشد یا بخواهید اکانت یا اکانت های مشخصی را حذف کنید. برای حذف فالوور فیک چند راه وجود دارد که طی آپدیت جدید اینستاگرام این امکان فراهم شد که به سادگی هر چه تمام با ورود به قسمت فالوور ها در پیج خود، اقدام به حذف آن ها از پیج خود کرده باشید. برای کسب درآمد از پیج های اینستاگرام لازم است که فالوورها و لایک پست های شما بالا باشد و یکی از راه های افزایش لایک و فالوور یک پیج ، فقط خرید کردن از سایت ها نیست.

در حالی که استوری شما فقط ۲۴ ساعت در پیج شما می ماند، شما هنوز هم می توانید از هر استوری یا مجموعه ای از استوری ها هایلایت درست کنید. ۷- محتوای اینستاگرامتان را در دیگر رسانه های منتشر کنید. به صورت کلی برای امنیت پیج چند نکته را باید رعایت کنید : 1- حتما ایمیل معتبر را در پروفایل خود وارد کنید . آنفالو خودکار: ربات به نحوی طراحی شده که شما می توانید برایش تنظیم کنید پس از 24، 48 یا 72 ساعت افراد فالو کرده را آنفالو کند تا عدد فالوینگ های شما افزایش زیادی پیدا نکند و این عدد فالوور شما باشد که هر روز رشد می کند. یکی از اصلی ترین الگوریتم های اینستاگرام برای اینکه یک پست به صفحه اکسپلور انتقال پیدا کند. البته افزایش فالوور فیک یک پیج تنها مربوط به خرید فالوور نبوده و اگر برای مثال شما از قدیمی های اینستاگرام باشید قطعا داخل پیج خود فالوور هایی را دارید که فعال نیستند و یا از آخرین آنلاینی آن ها ماه ها میگذرد. البته این راه خیلی پایه ای و بسیار زمانبر است، اگر نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام با سرعت بیشتری دارید، بخش بعدی این مقاله را از دست ندهید!

یکی از راه ها برای حذف فالوورهای غیرفعال و فیک این است که از طریق فهرست فالوورها این کار را انجام دهید. این کار را میتوانید برای افزایش فالوور فیک یا واقعی انجام دهید. در این پست به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به صورت رایگان فالوور واقعی جذب کنید. اگر واقعا میخواهید فالوورهایتان در اینستاگرام زیاد شود و تصمیم گرفتهاید شروع کنید، در بخش کامنت همین مقاله یا تماس با تیم دیدوگرام، بگویید که در چه حوزهای فعالیت میکنید و مایلید از کدام دستور جادویی استفاده کنید؟ یکی از راه هایی که به دیدن پیج اینستاگرام کمک می کند راه پیدا کردن آن به اکسپلور است. برای این که یک پیج بتواند به اکسپلور راه پیدا کند لازم است قوانین اینستاگرام را رعایت کند یکی از این قوانین وجود فالوورهای واقعی در پیج است. این ربات با هوشمندی خاصی که دارد، ویژه افزایش فالوور اینستاگرام واقعی طراحی شده و کاربران فعال ایرانی که به موضوع فعالیت شما علاقه مند هستند را در اینستاگرام پیدا کرده و با فالو کردن آنها، لایک کردن پست ها و کامنت هایشان و درج کامنت برای آنها نظرشان را جلب پیج شما می کند.

بسیار عالی، بریم به سراغ روشهای افزایش فالوور واقعی و هدفمند، همراه باشید. نیل پاتیل از این روش برای افزایش فالوور استفاده کرده است و به گفته وی از هر ۱۰۰ لایکی که انجام می دهید به طور متوسط ۶ فالوور واقعی به دست می آورید. چند راه برای حذف فالوور فیک وجود دارد و شما می توانید با استفاده از امکانات آپدیت جدید اینستاگرام آن ها را انجام دهید. این راه در عین سادگی معمولا برای افزایش فالوور اینستاگرام جواب می دهد. پس از شناسایی هر کدام روی آیکون روبه رو اکانت مورد نظر لمس کنید، کادری باز می شود، سپس گزینه Remove را انتخاب کنید. 2. سپس تعرفه مد نظر خود را بر اساس سلیقه خودتان انتخاب کرده و پرداخت کنید. و بهترین دلیل این است که محتواهای مفید و متفاوت از دیگر رسانههای خود منتشر کنید، در غیر این صورت دلیل ندارد که مخاطبان توییتر شما یا بازدیدکنندگان سایتتان در اینستاگرام نیز شما را دنبال کنند. شاید خیلی از سایت ها رو دیده باشید که همین کار رو انجام می دهند . Data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!