آموزش افزونه Instagram Feed و نمایش مطالب اینستاگرام در وردپرس – مدیر وردپرس

بر خلاف دو گزینه قبلی بخش بسیار مهم و کاربردی است و در واقع دیده شدن پست شما به عکس سرصفحه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. همانطور که در عکس بالا دیدید با انتخاب کردن عکس و رفتن به مرحله بعدی دو گزینه برای شما فعال می شود، filter و edit. بعد از همه این ها می رسیم به بخش مهم و نهایی پست گذاشتن در اینستاگرام که اصول پست گذاشتن است. مثلاً برخی از پیچها با استفاده از این نرم افزار پستهای دیگران را ترکیب میکنند و در قالب نقد و بررسی در پیج خودشان قرار میدهند. بسیاری از افرادی که توانسته اند به میزان مناسبی کار جذب فالوور انجام دهند برای اینکه بتوانند در ارتباط با مشتریان خود باشند و به نوعی در راستای افزایش رضایت مشتریان خود از پیام دایرکت اینستاگرام استفاده می کنند. این ابزار یعنی اولین آیکون از سمت چپ است، frame نامیده می شود و کار آن مربعی کردن پست شماست، یعنی اگر پست شما مربعی نباشد این گزینه پست شما را در افریم 1:1 قرار میدهد که همان قالب مربعی است. و اما با گزینه edit هم می توانید که عکس خود را برش بزنید، نور آن را کم و زیاد کنید و تنظیماتی از این قبیل را انجام دهید. This post has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion.

آموزش اینستاگرام

اگر شما هم یک پیج بیزینسی در اینستاگرام داشته باشید، به احتمال بسیار زیاد دوست دارید که با انتشار یک پست مرتبط با کسب و کار اینترنتیتان، شاهد لایک و کامنت بسیاری باشید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که 2 تا 10 فیلم یا عکس را مانند آلبوم در قالب یک پست انتشار دهید. همانطور که خودتان مشاهده کردید بعد از انتخاب عکس یا فیلم از گالری چند گزینه روی صفحه مشخص شد که قرار است مفصل راجب آن ها صحبت کنیم. شما در این بخش علاوه بر گزینه filter ، گزینه های trim و cover اینستاگرام را هم در تان دارید. پس از اینکه به اکانت اینستاگرام خود متصل شدید، دکمه هایی به شما نشان داده می شود که با استفاده از آنها می توانید اکانت مربوطه را از فید اصلی خود حذف یا اضافه کنید یا آن را به فید دیگری در سایت خود اضافه کنید.

افزایش فالوور

1. ابتدا وارد این وبسایت شده و پس از ثبت نام کاربری و رمز عبور وارد اکانت کاربری خود شوید. کافی است که فقط برنامه را باز کنید، اکانت اینستاگرام خود را وصل کنید و بعد همه چیز آماده است. در ادامه آموزش گذاشتن igtv در اینستاگرام را به صورت فیلم برای شما آماده کردیم که قدم به قدم کار را توضیح داده است. گزینه cover هم همانطور که از اسمش پیداست قرار است که یک فریم از عکس فیلم شما را به عنوان عکس سرصفحه نشان بدهد. باید این را بدانید که برای انتشار پست ویدیویی به صورت آلبومی یا ورقه ای، قبل از انتشار باید آن ها را تبدیل ویدیوهای یک دقیقه ای کنید و بعد با زدن گزینه carousel post در اینستاگرام آن را بصورت یک پست آلبومی انتشار دهید. با گزینه filter شما می توانید عکس خودتان را زیباتر کنید و به آن جلوه زیبایی ببخشید. This data was done by GSA Content Generator Demoversion!

عکس جذاب را می توانید از سایت های freepik و unsplash بصورت رایگان دریافت کنید؛ این دو سایت معدن عکس با موضوعات مختلف هستند و برای متن هم ویژگی های بسیار زیادی رو باید رعایت کنید که از بحث آموزش امروز به دور هست؛ اما همین قدر بدانید که موضوع باید برای مخاطب جذاب باشد نه برای شما؛ پس برای انتخاب تیتر و متن جذاب خود را جای مخاطب بگذارید. بعد از پیدا کردن این پیجها، باید از آنها درخواست کنید که تبلیغ پیج شما را در استوری خودشان قرار داده و شما هم متقابلا این کار را برای آنها بکنید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که برای اینکه این افراد شما را دنبال کنند لازم است دلیل خاصی ایجاد کنید (در مورد شماره ۲ این نکته را بیشتر توضیح می دهیم). جذاب به دو عامل مهم بستگی دارد؛ عکس جذاب و متن جذاب. این نرم افزارها، نرم افزار های کمکی اینستاگرام هستند و برای دو پلت فرم اندروید و ios قابل استفاده هستند. شما میتوانید هر یک از این نرم افزارها را که دوست داشتید از فروشگاه google play برای اندروید و app store برای پلت فرم ios دانلود کنید.