آموزش اولیه اینستاگرام – اینبو

در رابطه با فروش محصولات، چند روز بعد مشاهده کردم که یک مدل لباس جدید داخل پیج خودش معرفی کرده که تعداد موجودش 100 عدد بود، باور کنید بعد از نهایتا فک کنم 2 ساعتی میشد، روی تصویر لباس نوشته بودن عدم موجودی. بنابراین صفحات اینستاگرامی که بتوانند از راه های مختلف با مخاطبین خود تعامل داشته باشند، شانس بیشتری برای رشد در اینستاگرام و دیده شدن بیشتر و نهایتا افزایش فالوور واقعی رایگان خواهند داشت. استراتژی اینستاگرامی یعنی ترسیم یک مسیر که دارای نقطه شروع است ولی ممکن است پایان نداشته باشد، اما شما را از نقطه فعلی به نقطه مطلوب می رساند. اگر شما به دنبال ایده های دکوراسیون داخلی در اینستاگرام باشید باید به سراغ هشتگ های آن بروید اما به محض باز کردن اولین صفحه هشتگ، میبینید که هزاران محتوای نامناسب یا حداقل نامرتبط به موضوع شما در صفحه قرار گرفته. پس اگر می خواهید آدرس فروشگاه خود را هر چه بهتر منتشر کنید تا این گونه مشتری به خودتان جذب کنید، ما توصیه می کنیم تا از لوکیشن در پست هایتان استفاده کنید تا بهتر در منطقه ای که هستید، شناخته شوید! بعد هم این اطلاعات را در قالب یک پست شکیل و جذاب در پیج اینستاگرامی خودم (نه فرین آکادمی) منتشر کردم.

آموزش اینستاگرام

Data was created by GSA Content Generator Demoversion!

بالای صفحه را لمس کنید این قابلیت را مشاهده میکنید.

برای اینکه در اینستاگرام به موفقیت برسید وقت آن است که به یک استراتژی اینستاگرامی دقیق برسید. الگوریتم شبکه های اجتماعی به گونه ای است که پست ها برای کاربران فعال بیشتر نمایش داده می شود. استوری در بالای صفحه فید کاربر نمایش داده می شود و عمده کاربران اینستاگرام در ابتدا این استوری ها را مشاهده می کنند. بالای صفحه را لمس کنید این قابلیت را مشاهده میکنید. وقتی استوری مدنظر را پیدا کردید، وارد آن شوید و در قسمت پایینی صفحه گزینه Share را لمس کنید. استوری یکی از قابلیت های اینستاگرام است که به دیده شدن بیشتر محتوای شما کمک می کند. این کاربر عقل و شعور دارد و کیفیت و تفاوت را به خوبی احساس می کند. اگر پیج شما فروشگاهی نیست و در حال حاضر از روشهای دیگری که برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد استفاده میکنید، باز هم نیاز به دنبال کننده بیشتری دارید. یکی از این فعالیت ها که هویت شما، نوع کار شما و اهمیت کار شما را خیلی جدی توصیف می کند، نوع محتوایی است که شما در اینستاگرام برای دنبال کنندگان خود انتشار می دهید.

، امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار میدهند.

شناخت مشتریان و نوع نیاز آنها. شناخت افرادی که از مشتریان شما نیستند ولی ممکن است به فعالیت شما علاقمند باشند. در اولین روش (ایمیل) بدون تایید وارد سایت اینستاگرام و یا اپلکیشن اینستاگرام می شوید ولی در روش دوم بعد از ثبت شماره تلفن کد تایید به شما پیامک داده می شود با وارد کردن آن ثبت نام کنید. هر چند روش هایی نیز برای جذب فالوور یک شبه وجود دارد، مانند خرید فالوور اینستاگرام، که ما به دنبال آن نیستیم. با این روش شما میتوانید با هر یک اکانت الکی بدون محدودیت تعداد بسیار زیادی فالوور رایگان دریافت کنید.برای دریافت فالوور های بیشتر شما میتوانید دوباره یک اکانت الکی دیگر بسازید و امتیاز گیری کنید و باز اکانت دوم را وارد کنید تا دوباره ۱۰۰ امتیاز دیگر بصورت رایگان بگیرید. ، امکانات بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار میدهند. پس بهترین راه این هستش که با حساب دیگر که اهمیتی ندارد فالو ها را انجام دهیم و سکه ها را جمع آوری و به حساب اصلی خود منتقل کنیم. از این رو استفاده از هشتگ ها بهترین راه بهبود و معرفی پیج شما است. لایو اینستاگرام، یکی از بهترین روشها برای بالا بردن تعامل فالوورهاست.

حتی اگر از ربات اینستاگرام هم استفاده می کنید، داشتن و انتخاب هشتگ مناسب برای افزایش فالوور واقعی رایگان بسیار اهمیت دارد. حضور کاربران بسیار زیاد در اینستاگرام باعث شد تا بسیاری از افراد به کسب و کار در آن بپردازند و از پتانسیل بسیار بالای آن نهایت استفاده را ببرند. داخل دروه آموزشی چند مورد از این افراد که تنها مدت زمان بسیار کمی را صرف فعالیت در اینستاگرام می کنند، را به شما معرفی خواهم کرد. البته همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که حتی برای جلب توجه و جذب فالوور زیاد اینستاگرام و افزایش رایگان فالوور اینستاگرام هم نباید در استفاده از هشتگ زیاده روی کرد. حالا برای رسیدن به این تعداد مشخص فالوور در اینستاگرام نوبت به برنامه عملیاتی می رسد: ساختن حساب اینستاگرام، ایجاد قالب برای محتوا، تعداد پست ها در روز و غیره. معمولا برنامه های عملیاتی برای اهداف خرد تعریف می شوند. برنامه عملیاتی یا Action Plan تمامی گام هایی هستند که برای موفقیت برای هدف کلان نیاز دارید. در این صورت شرکت های بسیاری برای معرفی محصولاتشان با شما در ارتباط خواهند بود.