آموزش اینستاگرام؛ از اولین قدم تا کسب درآمد – روشنایی

شرکت اینستاگرام در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ از اسرار الگوریتم خود پرده برداشت و تاکید کرد که سه فاکتور کلی (علاقه، تازگی و روابط)، چگونگی نمایش یک پست درون فید کاربران تاثیر میگذارند. ممکن است چند هفته یا چند ماه طول بکشد تا بتوانید از اینستاگرام سود شخصی دریافت کنید. آن دسته از نتایج جستجو که علامت سوزن در کنار خود دارند، متعلق به لوکیشنها هستند. علاوه بر جستجو برای پستهایی که تگ مشخص دارند، میتوانید از نوار جستجوی اینستاگرام برای یافتن حساب کاربران مختلف هم استفاده کنید. سپس به مسنجر روم خود هدایت خواهید شد و میتوانید منتظر مشارکتکنندگان باشید. عامل اصلی فروش و درآمد در این روزها تبلیغات می باشد یکی از بهترین راه های جذب فالوور دیده شدن و تبلیغات گسترده در اینستاگرام می باشد شما برای این کار باید در پیج های مختلف یک مطب تبلیغی جذاب داشته باشید تا افراد زیادی از آن بازدید کنند.این راه در واقعه نوعی ارسال دایرکت انبوه نیز می باشد. باید به شکلی مداوم به انتشار پست بپردازید. This has been created by GSA Content Generator Demoversion.

آموزش اینستاگرام

هر مهارت یا تخصصی که دارید می توانید آن را آموزش دهید و از آموزش آن کسب درآمد داشته باشید، در اینکار باید مقداری آموزش رایگان در پیج منتشر کنید تا کاربران جذب شما شوند و به میزان تسلط و علم شما اعتماد کافی را بدست آورند، سپس می توانید با برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های مختلف به کسب درآمد بپردازید. اینستاگرام اجازه میدهد به ساخت یک اتاق یا Room نیز بپردازید و لینک آن را با سقف ۵۰ نفر که لزوما اینستاگرام، فیسبوک مسنجر یا فیسبوک را در اختیار ندارند به اشتراک بگذارید. شرکتکنندگان در این چت حتی نیازمند حساب کاربری اینستاگرام، فیسبوک مسنجر یا فیسبوک نیستند. برای ارسال لینک روم برای افرادی که در اینستاگرام یا فیسبوک نیستند میتوانید از گزینه Share Link استفاده کنید. شما با ساخت یک ربات فالوور جمع کن میتوانید درآمد خوبی را روزانه کسب کنید. بر این اساس، سود قابلتوجهی نیز نصیب افرادی که از طریق ساخت محصول آموزشی پیج کاری راه اندازی میکنند میشود.

شما هم میتوانید کسب و کار اینستاگرامی خود را شروع کنید و با فروش محصول و خدمات به در آمد بالا برسید. با قابلیتهای پیامرسانی اینستاگرام، میتوانید روی پلتفرمهای iOS و اندروید چتهایی ویدیویی با حضور حداکثر شش فالوئر یا دوست فیسبوکی داشته باشید. اگر در جریان آپدیتهای اینستاگرام باشید حتما میدانید که مدتی است که اینستاگرام امکان لایوهای دو نفره را برای کاربران مهیا کرده است. ۱۰. در گوشه بالا سمت چپ، دکمه Minimize به شکل مربعی درون مربعی دیگر تعبیه شده که ویدیو چت را پنهان و ادامه دادن روند گشتوگذار در اینستاگرام را امکانپذیر میکند. ۹. برای پایان دادن به چت ویدیویی روی علامت X بزنید. ۳. روی آیکن چرخدنده تنظیمات در سمت راست نام کاربری خود بزنید. ۲. روی آیکن دوربین فیلمبرداری بزنید. در این بخش از آموزش اینستاگرام توضیح میدهیم که چطور قادر به پاک کردن تاریخچه جستجوها در آخرین ورژن از اپلیکیشن اینستاگرام روی اندروید و iOS و همینطور مرورگرهای موبایل و دسکتاپ خواهید بود.

از جمله ایده های کسب درآمد از اینستاگرام تولید عکس و ویدئو است.آیا می دانستید که کاربران اینستاگرام روزانه بیش از 100 میلیون عکس و فیلم بارگذاری می کنند؟ برای اینکه پستهای ما در اکسپلور بطور مرتب قرار گیرد لازم است ابتدا صفحه اکسپلور خود را طوری قرار بدهیم که تنها پستهای مربوط به محتوایی که در صفحه خود ایجاد میکنیم دیده بشود؛ برای این کار باید در اکسپلور پستهای مربوطه را لایک کنیم و پستهایی که مربوط به کار ما نیستن را از گذینه سه نقطهای که بالای پست قرار دارد گذینه نات اینترستد را انتخاب نماییم. تازگی به صورت خاص فاکتوری است که هنگام آزمون و خطا با پستهای اینستاگرامی باید بیشترین توجه را به آن نشان دهید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که داشتن فالوور بالا برای دنبال کنندگان شما ، توقع افزایش ویو در پست ها را نیز به همراه دارد .بنابراین با خرید بازدید و ویو می توانید بازخورد بهتری از فالوور ها دریافت کنید و بهتر است در این راه به کیفیت لایکها نیز توجه داشته باشید؛ خرید لایک و فالوور های بی کیفیت، میتواند باعث سقوط صفحه و در نتیجه بی اعتمادی کاربران شود.