آموزش اینستاگرام از صفر تا صد – تصویری و ساده – مجله فرادرس

صد در صد. صادقانه بخواهیم بگوییم، لایکهایی که توسط حسابهای فیک یا غیر فعال انجام میشود، هیچ فایدهای برای شما و پیجتان نخواهند داشت. فرض کنید شما روزانه صد نفر را لایک می­کنید، اگر حداقل نصف آن­ها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالوورهای شما می­پیوندند. از ویژگیهای بهترین ربات اینستاگرامی میتوان موارد زیر را نام برد: – لایک خودکار: حتما دیده­اید که با لایک پست­های دیگران، آن­ها هم در جواب چند تا از پست­های شما را لایک می­کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد خرید لایک ایرانی، حتما از ویدئو دیدن کنید. بزرگترین مشکل فالوور زیاد و لایک کم تشخیص فالوور فیک برای کاربران اینستاگرام است. به همین دلیل است که دیجی ممبر به هیچ وجه لایک توسط اکانتهای فیک ارائه نمیکند. البته ابن موضوع را به شما بگوییم که به عنوان یک ادمین اینستاگرام من طرفدار هیچ یک از این نرم افزارها نیستم و تا به حال برای هیچ پروژه کاری از آنها استفاده نکردهام. This post was written by GSA Content Generator Demoversion!

پاسخ ساده است: قبل و بعد.

شما با خرید فالوور و خرید لایک اینستاگرام ارزان زمینه را برای جذب فالوور و لایک باکیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که اینیک امتیاز به شمار میآید. در این سری از سایت مای ممبر اطلاعات کاملی را در زمینه ربات لایک اینستاگرام و چگونگی عملکرد آنها در اختیار شما قرار میدهیم. اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام واقعی و تضمینی هستید بهتر است به پیشنهادات دیجی ممبر در این زمینه توجه داشته باشید. ما میدانیم که این حجم از استقبال و علاقه برای وقتگذرانی در این پلتفرم، یک فرصت طلایی برای کسب درآمد نیز مهیا کرده است! خوشبختانه اینستاگرام در بهروزرسانیهای خود ابتدا امکان سانسور کامنت و بعد از آن نیز امکان بستن کامل بخش کامنتها را ارائه کرد تا کاربران در صورت لزوم، بتوانند آن را برای پیج خود غیرفعال کنند. پاسخ ساده است: قبل و بعد. بعد از دریافت این لایک و بررسی آن متوجه خواهید شد که چه اکانتهایی و با چه کیفیتی شما را لایک کردهاند و از هر نظر میتوانید با خیال راحت لایکهای بعدی را دریافت کنید. شما با خرید لایک اینستاگرام واقعی برای یک صفحه تجاری، درواقع راه «بازاریابی اینستاگرامی» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را طی خواهید کرد.

پست اینستاگرام

برای افزودن نام اکانت، روی هر یک از چهار آیکن مربعشکل بزنید. سرویس هایی مانند Printful و Teelaunch به شما این امکان را می دهند که با مراقبت از انجام سفارشات و خدمات به مشتریان ، عکس های خود را بر روی پوسترها ، بالش و موارد دیگر قرار دهید . بله، شما می توانید با خرید هر بسته آدرس عکس هایی را که در نظر دارید لایک شود و تعداد لایک را برای ما در قسمت توضیحات سفارش نوشته و ارسال کنید، فقط توجه داشته باشید که برای هر عکس امکان خرید کمتر از 200 عدد امکان پذیر نیست. یعنی شما باید 200 نفر فالوو کنید تا 100 نفر فالوور بگیرید! استاندارد اینستاگرام تصاویر مربعی با نسبت 1:1 است و بهتر است از دوربین خود اینستاگرام استفاده کنید؛ اما در صورتی که قصد دارید عکسی مستطیلی را به صورت کامل قرار دهید از برنامههایی نظیر No Crop (اندروید / آیفون) یا InstaSize (اندروید / آیفون) استفاده کنید تا تصویر کوچک شده و در مربعی سفید یا مشکی قرار بگیرد و سپس آن را در اینستاگرام وارد کنید. استفاده از نرمافزارها و انواع رباتهای بیکیفیت اینستاگرام باعث شده است که نرخ رشد فالوور اینستاگرام با نرخ لایک خارجی یا لایک واقعی ارزان یا لایک فیک همخوانی نداشته باشد.

لایک رایگان اینستاگرام

به این طریق، رفتاری تعاملی بین حساب کاربری شما و دیگر حساب های کاربری ایجادشده و بهمرور باعث افزایش لایک خارجی و لایک باکیفیت ایرانی یا لایک واقعی ارزان پست های شما میگردد. اما کافی است که کمی این کاربر اینستاگرام باهوش باشد، تنها با نگاه اجمالی زیر چند پست متوجه میشود که تعداد لایک ایرانی یا لایک خارجی یا لایک فیک اصلا با تعداد فالوور پیج همخوانی ندارد؛ درنتیجه ممکن است کاربر از فالو کردن آن پیج صرفنظر کند. داشتن امنیت بالا: یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب ربات امنیت بالای آن است. وقتی از نام کاربری یکی از دوستان با خبر هستید، بهترین نتیجه زمانی به دست میآید که آن نام کاربری را به صورت دقیق وارد کنید. در نتیجه مهمترین عاملی که به بهتر دیده شما و رونق گرفتن کسب و کارهاتان در فضای مجازی کمک میکند، بالا بودن تعداد لایکهایی است که هر پست از آن خود کرده است. طریقه کسب امتیاز بدین صورت است که روی علامت سکه باید کلیک کنید . ۱-با تلفن همراه خود وارد صفحهی اینستاگرام تان شوید و روی عکس موردنظرتان لمس کنید.