آموزش اینستاگرام از صفر تا صد (همراه با تصویر)

به طور مثال اگر از سفرهای خود پستهای جذابی تهیه کنید و آنها را به کمک روشهای گفته شده با مخاطب خود به اشتراک بگذارید، این امکان وجود دارد که فعالیتهای گردشگری خود را در همین فضا گسترش دهید چراکه اعتماد مخاطب را جذب کردهاید. از اینفلوئنسرهایی که مخاطبان زیاد دارند، برای بازدید بیشتر پستهای خود استفاده کنید. به منظور گزارش نقض قوانین از سوی کاربران قابلیتی با نام Report یا گزارش تعریف شده که استفاده از آن هم قوانین و مقررات خاص خود را دارد. اگر از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کردهاید و نسبت به غیر فعال کردن اینستاگرام خود اقدام نکردهاید اما با این حال نمیتوانید از طریق دستگاه هوشمند خود وارد حساب کاربریتان شوید، این احتمال وجود دارد که با تغییر دستگاه و تلاش مجدد به منظور لاگین شدن بتوانید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. همچنین نحوه ریست پسورد اینستاگرام از طریق تنظیمات برنامه و در زمان هایی که لاگین هستید نیز ارائه شده است. ۱. روی یک مرورگر وب (مانند فایرفاکس، کروم، سافاری و غیره) به وبسایت رسمی اینستاگرام بروید و درون اکانت خود لاگین کنید. بنابراین حذف اکانت از سوی خود اینستاگرام تنها در شرایطی انجام میشود که کاربر قوانین و مقررات استفاده از این شبکه اجتماعی را نقض کرده باشد.

ویو اینستاگرام

شما می توانید با توجه به امکانات زیادی که در اینستاگرام وجود دارد از ویدیو هم برای مخاطبان تان استفاده کنید. همانطور که می دانید، زمانی که ما استوری اشخاص دیگر را باز می کنیم، قسمتی در پایین استوری وجود دارد که نوشته شده (send message) اگر شما این قسمت را لمس کنید، می توانید در پاسخ به استوری شخص، برای او پیامی ارسال کنید و دیدگاه تان را بنویسید. برای اینکار همانطور که پیش از این اشاره شد علامت @ را پیش از نام کاربری او بنویسید تا به اصطلاح او را Mention کرده باشید. در برخی از شرایط ممکن است حساب کاربری اینستاگرام شما غیرفعال نشده باشد، اما نتوانید با استفاده از یک دستگاه خاص وارد آن حساب شوید. اگر فکر میکنید که قوانین و مقررات اینستاگرام را نقض نکردهاید و خودتان هم به طور دستی نسبت به غیرفعال یا حذف حساب اینستاگرامتان اقدام نکردهاید اما حسابتان حذف شده، احتمالا اکانت اینستاگرام شما توسط فردی سودجو هک شده و وی نسبت به حذف یا غیرفعال کردن آن اقدام کرده است. یا اگر اینستاگرام بنا به دلیل خاصی به طور اتوماتیک حساب شما را حذف نماید وضعیت چگونه است؟ یا اگر دوست دارند که پیج ما را به دوستانشان معرفی کنند این مطلب را با آن ها به اشتراک بگذارید و پست را برایشان فروارد کنید .

6. اکنون زمان آن می رسد تا به بخش پیامک ها یا صندوق ورودی ایمیل خود مراجعه و برای بازیابی رمز اینستاگرام خود روی لینک ارائه شده تحت عنوان Reset Password کلیک نمایید. چرا در هنگام تلاش برای بازیابی رمز اینستاگرام با خطا An unknown network error has occurred مواجه می شوم؟ چرا که خیلی از اوقات افراد پسورد اینستاگرام خود را فراموش می کنند و در صورت عدم آشنایی با روش های بازیابی گذرواژه اینستاگرام نمی توانند وارد حساب خود در این شبکه اجتماعی محبوب شوند. اگر در ایمیل دریافتی برای بازیابی پسورد اینستاگرام لینک Reset password وجود نداشت، باید چگونه گذرواژه خود را ریست نماییم؟ شما باید خوب دیده شوید. در غیر این صورت پیج شما دائما بلاک خواهد شد. در غیر این صورت امکان بازیابی رمز اینستاگرام برای شما وجود ندارد. اخیرا در صورت انتخاب حالت بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن تنها یک کد تایید از طریق پیامک ارسال می شود و در صورتی که برای شما لینک ارسال می شود، پیشنهاد می شود ابتدا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب نموده و مجددا مراحل را دنبال نمایید.

چرا لینکی که طی مراحل بازیابی رمز اینستاگرام توسط ای برنامه پیامک می شود، کار نمی کند؟ آیا بعد از دنبال کردن مرحل بازیابی رمز اینستاگرام، پیج ما نیز ریستارت شده و اطلاعات آن از بین می رود؟ بنابراین حتی اگر حساب اینستاگرام شما هک و حذف شد هم نمیتوانید از اینستاگرام بخواهید که دوباره آن را فعال کند. یک مثال ساده می تواند برای شما این باشد که شما یک آشپز ماهر و خلاق در زمینه ی پخت انواع غذاهای ایرانی و خارجی هستید پس اگر پیج کامل با تعداد فالور بالا دارید بهتر است روی همان کار کنید و اگر هم ندارید فرصت را از دست ندهید و سریعا یک پیج اینستاگرامی فعال کنید. به عنوان مثال اینستاگرام به کاربر اجازه نمیدهد که اکانت یا حساب غیرفعال شده (Deactive) یا حذف شده (Delete) خود را مجددا فعال کند. دقت داشته باشید که اگر بنا به هر دلیلی حساب کاربری یا حساب اینستاگرام کاربر غیرفعال یا حذف شود، تمام عکسها، ویدئوها، کامنتها، لایکها و … البته در این شرایط باید نام کاربری یا یوزرنیم (Username) شما نسبت به آنچه که قبلا انتخاب کرده بودید متفاوت باشد. متاسفانه در این شرایط هم اینستاگرام حساب یا اکانت هک شده شما را به شما باز نمیگرداند و در واقع انتخاب رمز عبور و بیدقتی خود کاربر را دلیل بروز این مشکل میداند.

Content has been created by GSA Content Generator Demoversion!