آموزش اینستاگرام (هر آنچه درباره اینستاگرام باید بدانید) – آپدیت 2021 – رشد نوین

برای به اشتراک گذاری استوری خود با دیگران، باید که گزینه Add Your Story را انتخاب کنید. اگر بخواهید استوری شما برای افراد خاصی به اشتراک گذاشته شود، در قسمت Your Story کنار نام آنها تیک بزنید. اگر در اینستاگرام فعال باشید نیازی به گشتن و جستجوی این پیج ها ندارید و به طور طبیعی با آنها مواجه خواهید شد. عامل اصلی ورود به این سیکل، اعتباری است که عدد مقابل Followers به پیج آنها در زمان بازدید پروفایلشان توسط کاربرانی که بدلایل مختلف تصمیم به فالو کردن آن پیج می گیرند، می دهد. اپلیکیشن های افزایش فالوور در اینستاگرام فقط برای سیستم اندروید نیست و می توان از آنها برای سیستم عمل های IOS نیز استفاده کرد. از عکس هایی استفاده کنید که به نظر حرفه ای می رسند. در روز جمعه چون روز تعطیل است اکثر افراد پست نمی گذارند، بنابراین عکس و تصاویری منتشر شده ی شما ممکن است بیشتر دیده شود.

و ارگانیک مشاهده نمی شود.

بعلاوه تعامل با پیج های هم حوزه باعث می شود که این شانس را پیدا کنید که در لیست “Suggestion” یا “پیشنهادات” آنها قرار گرفته و همین امر به افزایش روز به روز فالوورهای شما کمک می کند. با بررسی نرخ تعامل کاربران با تعدادی از پست های اخیرتان متوجه می شوید که در کدام ساعات از شبانه روز بیشترین تعامل با فالوورهای خود را داشته اید. این روزها دانش مردم از اینستاگرام به اندازه ای رسیده که با مقایسه تعداد فالوور پیج اینستاگرام و تعداد لایک های هر پست متوجه بشوند که فالوورهای این پیج، فیک و یا به قولی خریدنی هستند. در نگاه اول مراجعه کنندگان به پیج شما هیچ تفاوتی میان فالوور واقعی و ارگانیک مشاهده نمی شود. پس باید بر اساس زمینه ای که فعالیت می کنید، اقدام به استفاده یکی از دو دسته گفته شده کنید و نمی توانید این دو دسته را با یکدیگر جایگزین کنید! پس اگر آشنایی کامل با الگوریتم اینستاگرام نداشته و در ابتدای کار هستید، بهتر است از این مورد فعلا استفاده نکنید. از هیچکس پوشیده نیست که تعداد فالوورهای اینستاگرام بزرگترین دارایی هر کسب و کاری می باشد.

سپس با روش های گفته شده می توانید فالوورهای واقعی زیادی را به پیج اینستاگرام تان جذب کنید. با استفاده از ربات اینستاگرام، به راحتی می توانید فالوور واقعی برای پیج خود جذب کنید. یا ممکن است به دلیل محتوای پست، هشتگ های مورد استفاده، برچسب های مربوط به موقعیت و یا متن توضیحی استفاده شده در پست باشد. ما میخواهیم در این اینجا به شما بگوییم که این استراتژی دیگر مؤثر نیست؛ چراکه نهتنها این تعداد هشتگ باعث افزایش follower در اینستاگرام نمیشود، بلکه میتواند شما را ناامید کند یا حتی کاری کند که اسپم به نظر برسید؛ بنابراین به دلیل افزایش فالوور اینستاگرام به هر قیمتی اعتبارتان در این برنامه را از بین نبرید. پس اگر از دیتا و یک گوشی دیگر استفاده کنید، رفع بلاک اینستاگرم را انجام داده اید زیرا دیگر در حال استفاده از آدرس IP بلاک شده نیستید. همین امر موجب محبوبیت بیشتر هشتگ ها شده و استفاده درست و مستمر از هشگ ها موجب افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما می شود. تنها کافی است که به قسمت insights اینستاگرام رفته و میزان فعالیت فالوورهای پیج خود را بررسی کنید. گویا با این کار به اینستاگرام نشان می دهید که فعال هستید و فالوورهای شما همیشه منتظر انتشار محتوای جدید توسط شما هستند. Content was generated by GSA Content Generator DEMO!

شما می توانید اکانت خود را در این ربات ها فعال کنید تا به جای شما فعالیت هایی همچون لایک کردن تصاویر، فالو کردن افراد، فرستادن دایرکت را به صورت خودکار انجام دهند. این امر باعث کاهش اعتماد کاربران نسبت به پیج شما خواهد شد. کاملا مشخص است که اگر پست های شما در زمان مناسب منتشر شوند بیشتر دیده شده و همین امر موجب افزایش بیشتر بازدید از پیج و جذب بیشتر فالوور می شود. این مسئله در افزایش بازدید پست های اینستاگرام شما تاثیر جدی دارد. برای اینکه بازدید پست های اینستاگرام شما بیشتر شده و لایک بیشتری بخورند، باید آنها را در بهترین زمان انتشار دهید. فقط مردم را تشویق کنید تا خطوط موضوعی خود را در ایمیل ها قرار دهند طوری که بتوانید از طریق عکس های ارسال شده راحت تر آنها را مرتب کنید. با ورود به استوری، به راحتی میتوانید عکس بگیرید یا ویدئوهای ۱۵ ثانیهای ضبط کنید! یکی از راه های ایجاد چالش می تواند پرسیدن سوال به صورت عکس نوشته باشد.