آموزش روش اصلی افزایش فالوور اینستاگرام به روش سرور ها

قطعاً شما به عنوان یک کاربر علاقه ندارید که تایم لاین شما پر از پستهای یک پیج خاص شود. قطعاً پست کردن عکسهای بی کیفیت با قالبی نابهنجار باعث خواهد شد تا کاربران تمایلی برای فالو کردن شما نداشته باشند. اگر ویدیوهای IGTV با کیفیتی منتشر کنید قطعاً با بازخورد مناسب و افزایش فالوور مواجه خواهید شد. این بخش میتواند این قابلیتی برای شما فراهم کند تا ویدیوهای طولانیتری را منتشر کنید. حالا اگر شما پیجی در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید، و همین موضوعات تفاوت بین این 2 موضوع را کامل توضیح دهید، و به مفید بودن افزایش فالوور واقعی اشاره داشته باشید، می توانید این خدمات را معرفی و بفروش برسانید. فالوور واقعی، فالوورهایی هستند که به پیج و موضوع آن علاقمند هستند ولی فالوور فیک، از طریق “خرید فالوور فیک اینستاگرام” بدست آمده اند که هیچ علاقه ای به پیج ندارند ، درضمن این فالوورها واقعی نیستند. یکی از ویژگیهایی که هر کاربر برای دنبال کردن یک صفحه در نظر میگیرد ظاهر پستهای آن است. داشتن صفحهای که از نظر بصری متفاوت و زیبا باشد میتواند کاربران را ترغیب کند تا شما را دنبال کند. تعداد و زمان بندی پستها از نظر تعامل با کاربر نیز اهمیت خواهد داشت.

فالوور رایگان

Data has been created by GSA Content Generator Demoversion!

آموزش اینستاگرام

انتشار پستهای زیاد برای کاربران آزار دهنده خواهد بود و تعداد لایک و کامنت شما را پایین خواهد آورد. باید تمامی این موارد را کامل کنید که البته در دوره رایگان اینستاگرام، نحوه تکمیل پروفایل را به صورت صفر تا صد توضیح دادهایم. البته این مورد خیلی کم در بین پیجها مشاهده شده، اما به هر حال هستند کسانی که اخلاق را رعایت نمیکنند و به جای تمرکز بر روی فعالیت خودشان، سعی میکنند رشد دیگران را کند کنند. حال با توجه به این توضیحات اگر در تلگرام و اینستاگرام حضور فعالی دارید میتوانید با استفاده از این روش یعنی تبلیغ دیجی ممبر در کانال تلگرامی خود تعداد اعضای پیج اینستاگرامتان را افزایش دهید. اگر آن پست بتواند تعداد مناسبی لایک و کامنت را دریافت کند دیگر پستهای شما نیز به دیگران پیشنهاد خواهند شد. اینستاگرام ممکن است نیازی به معرفی نداشته باشد ، اما برای افرادی که با آن آشنایی چندانی ندارند ، یک شبکه اجتماعی رایگان است که به کاربران امکان می دهد عکس ها و فیلم های مختلفی را ضبط و با دیگران به اشتراک بگذارند. ۳. از شکلک (ایموجی ها) استفاده کنید. قابل توجه دوستانی که پرسیده بودن،آیا واقعا پکیج کار میکنه:این پکیج کاملا تست شده است و ما خودمون هم از این روش برای افرایش و فروش فالوور استفاده میکنیم به همین خاطر میتونید با خیال راحت شما هم پکیج افزایش فالور و لایک اینستاگرام رو تهیه کرده و ازش استفاده کنید.

برخی از پیجها، خودشان به دنبال خرید فالور فیک هستند و دوست دارند با این روش، رقم فالوورهایشان را بیشتر کنند. برای نصب آسان اینستاگرام مراحل زیر را با دقت و به ترتیب دنبال کنید. افزایش فالوور واقعی و رایگان راه یک شبه نیست و نمیتوان دنبال کنندگان فعالی را در مدت کوتاهی به پیج آورد. داشتن قالبی خاص فالوور واقعی و رایگان را برای صفحه شما به ارمغان خواهد آورد. همان طور که می دانید همه لایوها ارزش ذخیره و دانلود را ندارند و بیشتر جنبه سرگرمی دارند. خیلی از کسب و کار ها و افراد تمایل دارند با سرعت بیشتری، پیجشان افزایش فالوور داشته باشید، برای همین بدنبال خدماتی مثل “افزایش فالوور واقعی” یا ” افزایش فالوور فیک” هستند. در سال ها ی 2012 اینستاگرام بیش از 100 میلیون کاربر فعال داشت که از آن زمان به بیش از 400 میلیون کاربر فعال رسیده است. این شبکه اجتماعی در اکتبر سال 2010 توسط کوین سیستروم و مایک کریگر ایجاد شد ، اینستاگرام به سرعت محبوب شد و دو سال بعد از راه اندازی این شبکه اجتماعی ، فیس بوک آن را به قیمت یک بیلیون دلار خریداری کرد! اما تفاوت کلاب هاوس در تازگی آن است. خب مطمئنا تفاوت زیادی بین افزایش فالوور واقعی و فالوور فیک است.

اگر یک صفحه را به تازگی باز کردهاید نباید انتظار داشته باشید که در چند هفته هزاران فالوور واقعی جذب کنید. ممکن است شما یک سایت پر بازدید، یک لینکدین یا فیس بوک قوی داشته باشید. نام های کاربری که طولانی، پر از نشانه و عدد یا سایر علائم نگارشی هسند مناسب نیستند. اگر دارای یک پیج اینستاگرام کاری هستید که از طریق آن کسب درآمد می کنید یا به دلایل دیگر تعداد فالوورهایتان برای شما اهمیت دارد و دیده شدن بیشتر پست های اینستاگرام برای شما مهم است پیشنهاد می کنیم این پست را از دست ندهید. شما باید سعی کنید پستهای خود را به گونهای زمان بندی کنید که بتوانند تعداد مناسبی بازخورد بگیرند. برای مثال در اواسط نیمه شب که تعداد کمتری کاربر آنلاین هستند شما کمتر بازخورد خواهید گرفت. اما از آن طرف ممکن است به ازای هر 10 هزار بازدید تنها 5 کامنت دریافت کنید که به ضرر شما تمام خواهد شد و الگوریتم تیک تاک نتیجه می گیرد پست شما خیلی مناسب نیست و سعی می کند کمتر پست های شما را نشان دهد.