آموزش قدم به قدم ساخت کانال یوتیوب – افراک :: آژانس تبلیغات آنلاین

در اینجا میتوانید هر عملی که خواستید روی ویدئو خود اجرا کنید اما توجه داشته باشید که در این بخش شما قادر به استفاده و تعیین کاور اختصاصی نیستید. با استفاده از این ۵ مورد به راحتی میتوانید مخاطبان هدف خود را افزایش دهید و درآمد بیشتری را از طریق افزایش مشتریان کسب کنید. البته برای افزایش میزان نرخ کلیک باید تصویر thumbnail ویدئو را بهینه کنید و از تصاویر اختصاصی بجای تصاویر پیشنهادی یوتیوب استفاده کنید. به بیان دیگر، تنها تهیه و انتشار ویدیو ضامن موفقیت نخواهد بود و استفاده از روشهای دیگر همچون وبلاگ، وبسایت، شبکههای اجتماعی و حتی تبلیغات در کانالهای دیگر، برای بهبود فعالیت کانال الزامی است.شما میتوانید در شبکههای اجتماعی خود، بخشهای کوتاهی از ویدیوی ساخته شده را قرار دهید و کاربران را برای مشاهدهی محتوای کامل، به یوتیوب یا سرویسهای دیگر دعوت کنید. به هیچ عنوان تقلید نکنید و خودتان باشید. یک تصویر جذاب برای پروفایل خود انتخاب کنید؛ اگر کانال شما شخصی است، میتوانید از تصویر خودتان استفاده کنید. موضوع انتخابی شما باید بر اساس علایق و سلیقه ی شما انتخاب شود؛ چون مداوم با آن سروکار دارید. بر روی بخش، تصویر کوچک سفارشی (custom thumb nail) کلیک نمایید.

سابسکراب یوتیوب

This was generated by GSA Content Generator Demoversion.

با تهیه اکانت Partner Verified در یوتیوب، میتوانید ویدئوهای بیشتری آپلود کرده و از تصاویر کوچک سفارشی استفاده کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با قوانین یوتیوب، قوانین یوتیوب برای کسب درآمد، قوانین کپی رایت یوتیوب و تنظیمات یوتیوب، کانال یوتیوب چیست و چطور می توان آن را راه اندازی کرد، شبکه یوتیوب چیست، یوتیوبر چیست، قوانین آپلود ویدیو در یوتیوب و موارد بسیار بیشتری آشنا شوید. بلکه به این دلیل است که آنها زمان یادگیری بیشتری داشته اند. باید ثابت و پیوسته بر روی یک موضوع مشخص مانور بدهید؛ در واقع از این شاخه به آن شاخه نپرید. بر اساس واپسین رتبهبندی وبگاه الکسا اینترنت، یوتیوب دومین وبگاه پربازدید جهان پس از گوگل است. گوگل در سال 2006 سهام شرکت یوتیوب را خریداری کرد. شرط اول یوتیوب (و شرکت مالک آن یعنی گوگل) برای ویدیوهای با هدف کسب درآمد، مناسب بودن آنها برای تبلیغات است. حتی اگر می خواهید به عنوان راهی برای درآمدزایی از یوتیوب استفاده کنید، شور و اشتیاق همچنان باید موتور اصلی کسب و کار شما باشد. برای وارد کردن کلمه کلیدی ابتدا کلمه مورد نظر را وارد کنید، سپس کیبورد خود را به انگلیسی تغییر دهید و کامای انگلیسی را بزنید تا کلمه کلیدی مثل تصویر زیر مجزا شود.

البته شرایط کسب درآمد از تبلیغات کمی جزئیتر از قوانین اولیهی سرویس هستند و به همین دلیل، صاحبان کانالها باید هر دو مورد را مطالعه کنند.اگر قصد دارید تنها در برخی ویدیوها، استانداردهای تبلیغاتی را رعایت کنید، این امکان وجود دارد که برای ویدیوهای دیگر، درآمد تبلیغاتی را لغو کنید. پس از آن نوبت به ثبتنام در سرویس AdSense میرسد که با توجه به مسدود بودن در ایران، باید از طریق واسطهها یا افرادی در خارج از کشور انجام شود. آیا شما هم گاهی لحظه خاصی را در ویدیویی میبینید و میخواهید دقیقا آن لحظه را با کسی به اشتراک بگذارید؟ ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. برای ساخت و فعالیت حرفه ای در یوتیوب لازم است؛ که در ابتدا به چند نکته ی مهم توجه داشته باشید؛ تا مطابق آن تولیدمحتوا کنید و به درآمد برسید.

بازاریابی با محتوای ویدئویی ارزش سرمایه گذاری فراوانی دارد که یوتیوب را به عنوان عاملی کلیدی مطرح می کند. شاید شما در مورد یک فیلم خاص نظر خود را تغییر دهید و به جای آن بخواهید کاری دیگری انجام دهید. تصاویر تامبنیل می تواند نقشی تعیین کننده بر اینکه بیننده تصمیم بگیرد فیلم دیگری را تماشا کند یا خیر، داشته باشد. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید. پرداخت گوگل به حساب بانکی هست. برای عضویت در یوتیوب فقط به یک جیمیل نیاز دارید.