آموزش کامل ساخت کانال یوتیوب و اهمیت راه اندازی آن

بنابراین همیشه چیزی جدید برای تماشا وجود دارد! این عادت را داشته باشید که همیشه عملکرد فیلم های خود را پس از بارگذاری ، تجزیه و تحلیل کنید. در نتیجه برای کار خود ویدیو های تبلیغاتی درست کنید و محتوای مرتبط با کارتان را در یوتیوب تولید کنید افرادی که به مهارت شما نیاز داشته باشند شما را پیدا می کنند و با شما تماس می گیرند. در این قسمت من به شما آموزشی می دهم که چطور در فتوشاپ یک کاور یا Thumbnail برای فیلم های یوتیوب خود درست کنید و چه نکاتی را در عکاسی از خود در نظر داشته باشید. در ادامه با روش نصب یوتیوب و تماشای فیلم های آن را فرا خواهید گرفت . اگر تمایلی ندارید که اطلاعات را ارسال کنید یا می خواهید بعدا این کار را انجام دهید ایرادی ندارد، هر وقت که تمایل داشته باشید می توانید فرم ها را پر و کسب درآمد از یوتیوب را شروع کنید.

سابسکراب یوتیوب

به صورت کلی شرکت های برای تبلیغات کشور هایی را هدف قرار می دهند که مردم آن کشور از درآمد خوبی برخوردار باشندو در نتیجه اگر به طور مثال محتوای شما از کشور آمریکا بازدید کننده داشته باشد یوتیوب تبلیغات مخصوص این کشور را نشان می دهد و با توجه به اینکه آن شرکت برای بازدیدکنندگان ساکن در آمریکا هزینه ی بیشتری به یوتیوب پرداخت کرده است درآمد شما نیز به ازای هر 1000 بازدید بیشتر خواهد بود. در نتیجه شرکت ها برای آن که تبلیغ محصولشان به افراد مرتبط با محصول نمایش داده شود مبلغ بیشتری نیز می پردازند، چرا که اگر تبلیغات به افرادی که بیشتر به آن محصول نیازمند هستند نمایش داده شود علاوه بر اینکه اگر جامعه ی کوچکتری از افراد تبلیغ را ببینند آن شرکت باید مبلغ کمتری پرداخت کند؛ آن محصول نیز جذب بیشتری خواهد داشت. با دریافت آموزش یوتیوب می توانید با سرعت و البته اطمینان بیشتری کانال یوتیوب خود را راه اندازی کنید و با دریافت ایده و راهنمایی های لازم به آسانی به ملزومات مورد نظر پی ببرید. یکی از راه های کسب درآمد از یوتیوب این است که در ویدیوهای خود در کنار محتوایی که تولید می کنید تبلیغات نیز انجام دهید. This article has been written by GSA Content Generator DEMO.

چگونه فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنیم؟

جنیفر یکی از اساتید زبان انگلیسی می باشد که ویدیوهای مختلفی را با موضوعات متنوعی تهیه کرده است. این رسانه عظیم بین المللی با ایجاد کانال آموزش زبان انگلیسی با تکیه بر مکالمه و گفتگو توانسته است به جمع کانال هایی بپیوندد که در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب از تجربیات درخشانی برخوردار هستند. چگونه فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنیم؟ محاسبه ی میزان بازدید ویدیو های شما در 12 ماه ارتباطی به تغییر سال میلادی ندارد و همواره یوتیوب در هر زمانی از سال که باشیم میزان بازدید 12 ماه اخیر را محاسبه می کند. طبیعتاً هر چقدر مشتریان شما بیشتر باشد، درآمد کسبوکارتان هم بیشتر میشود. همچنین به شما آموزش می دهم که چطور اگر رقابت بر روی کلمه ی کلیدی زیاد باشد، شما یک کلمه جدید پیدا کنید که بتوانید با استفاده از آن رتبه و بازدید بهتری را در یوتیوب دریافت کنید.

آموزش یوتیوبر شدن

در این بخش کلمات کلیدی پرجستجو را وارد کرده و ویدئوی خود را منتشر کنید. پس از کسب اطمینان از کیفیت این دو مورد، نوبت به مهمترین بخش یعنی برنامهریزی زمانی میرسد. بر اساس واپسین رتبهبندی وبگاه الکسا اینترنت، یوتیوب دومین وبگاه پربازدید جهان پس از گوگل است. شرکت هایی وجود دارند که با دریافت پورسانت از درآمد شما این کار را برای شما انجام می دهند، یعنی حساب گوگل ادسنس شما را با ای پی خارج از کشور می سازند و باقی امور مالی شما را نیز انجام می دهند. اینکه تبلیغات برای چه افرادی نشان داده شود را می توانید در گوگل ادسنس مشخص کنید. اگر شخصی را می شناسید که در خارج از ایران زندگی می کند می توانید از او کمک بخواهید تا برای شما حساب باز کند و درآمد شما را از یوتیوب دریافت کند. برای مثال این خانم هر شنبه به خانه ی شخصی می رود و در مرتب کردن خانه ی آن ها به آن ها کمک می کند، از پروسه ی این کار فیلم می گیرد و در یوتیوب می گذارد، علاوه بر اینکه به خاطر آموزش ترفند های مرتب کردن جذب مخاطب بالایی داشته است به همین وسیله برای خود جذب مشتری کرده است و درآمدش محدود به یوتیوب نشده است. Data was created with GSA Content Generator DEMO!