آموزش کسب درآمد از اینستاگرام + 4 ایده پولساز کسب و کار اینترنتی

البته بختیاری به جز صفحه شخصی، صفحهای با موضوع کتاب خوانی را مدیریت میکند که ۳۴ هزار دنبال کننده دارد و این صفحه هم می تواند منبع کسب درآمدی برای خانم بازیگر باشد. پس حتما این مسئله را در ساخت بنرتان در نظر بگیرید که مخاطبان هر شبکه اجتماعی با دیگری تفاوت دارد. بعد از ساخت ایده تان و چگونگی انتخاب در ایده تا پیاده سازی آن در اینستاگرام و روش اجرای آن به این می رسیم که چگونه پیج موفقی داشته باشیم.و چه نکات و ترفندهایی باعث موفیقت و پیشرفت در کسب و کار ما در اینستاگرام می شود. مسئول صفحه «بهنوش بختیاری» در ارتباط با ما هزینه تبلیغ در صفحه او را ۲۰ میلیون اعلام میکند. لایو اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که به صورت زنده با مخاطبان و کاربران تان در ارتباط باشید و با آنها صحبت کنید. پس به سراغ فروشگاهها و شرکتهایی باشید که امکان همکاری در فروش را به شما میدهند. پس پیشنهاد می کنیم اینستاگرام را اولویت اصلی زندگی خود قرار دهید. برای این کار باید تجربیات را مشاوره بگیریم و اصول روش درست را بعد از ایده سازی و ساختن پیج عملی کنیم و باید یاد بگیریم که چگونه محتوای خوبی تولید کنیم و بازده خوبی داشته باشیم .

و دسته بندی های جدید به آن اضافه میشود.

شما علاوه بر کسب درآمد از اینستاگرام میتوانید برای بازاریابی و برندسازی از این شبکه اجتماعی قدرتمند استفاده کنید. استفاده از استوری در اینستاگرام یکی از راههای معمول برای تبلیغات است که این روزهها اینفلوئنسرها برای بستر تبلیغاتی از آن استفاده میکنند. و هشتگ ها و دسته بندی های جدید به آن اضافه میشود. البته یکی از بهترین روش ها برای اعتماد سازی و برند سازی از طریق اینستاگرام استفاده از لایو اینستاگرام است. قبل از آشنایی با نحوه پیدا کردن هشتگ های پرطرفدار ، آشنایی با هشتگ هایی که بیشتر توسط کاربران مورد استفاده قرار گرفته اند و محبوب تر بوده اند ، ضروری است. ولی همچنان تبلیغاتی که توسط افراد محبوب کاربران انجام میگیرد به شدت تاثیر گذار خواهد بود. همانطور که گفتم اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است. راه اصولی پیشرفت تو اینستاگرام متفاوت بودن (کپی نکنید ) و پشتکاره اینکه شما هر روز جلوی چشم مخاطبین باشید یه امتیاز فوق العده به حساب میاد که نباید ساده ازش رد شید و هر روز برنامه ای برای تاثیر گذاشتن رو ذهن مخاطبینتون داشته باشید . شما نمونه کار های خوب و با کیفیت خود را می توانید با گذاشتن پست در اینستاگرام موفقیت کار خود را تضمینی تر کنید چرا که پست خوب در ایسنتاگرام بازخورد بسیار جالبی دارد و در هر زمانی که تعداد مخاطبانی که به اینستاگرام اضافه می شوند می توانند در همان وهله اول با دیدن کیفیت مناسب پیج شما ، شما را دنبال کنند.

Content has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

او حالا و بعد از «خندانندهشو» بیشتر از یک ونیم میلیون دنبال کننده دارد و هرچند وقت، کمدی ویدئوهایی یک تا چند دقیقهای میسازد و کلی لایک میگیرد که اتفاقا خیلی هم بیحاشیه نیست. رامبد در ارتباط با خبرنگار ما آدرس مسئول صفحه اینستاگرامیاش را فرستاد و مسئول صفحه هم اعلام کرد که مجری خندوانه برای هرپست تبلیغاتی داخل صفحه ۲۲ میلیون میگیرد که این مبلغ برای یک پست تبلیغاتی ۲۴ ساعته است و اگر بخواهید پست تبلیغاتی را داخل استوری بگذارید، باید ۱۲ میلیون تومان دیگر هم بپردازید. مدیر برنامه «علی صبوری» در ارتباط تلگرامی با ما میگوید که نفر اول فصل دوم «خندانندهشو» برای آگهیهایی که در استوری کار میشود، حداقل سه میلیون میگیرد. «علی صبوری» قبل از اینکه کمدین باشد یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است. با توجه به اینکه مخاطبان به صورت فعال در این شبکهها حضور دارند، دیگر تبلغاتی مانند پاپآپ و تبلغات اجباری خود شبکههای اجتماعی که به راحتی میتوانند توسط کاربر ad block شوند، کارایی قبل را ندارند. بسیاری از سلبریتیها هنگامی که در شبکههای اجتماعی فعالیت میکنند به دلیل حجم زیاد فالور، به یک اینفلوئنسر تبدیل میشوند.

باعث شده که اینستاگرام به یک منبع درآمد تبدیل شود و افراد زیادی با استفاده از این شبکه اجتماعی به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسد. اگر کسب و کار اینترنتی دارید می توانید برای برندسازی و حتی افزایش مخاطبان و کاربران سایت تان از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کنید. چه انتظاری از مخاطبین تان در مورد هشتگی که ایجاد کردهاید، دارید؟ پاسخ کوتاه: فالور نیاز دارید اما نه به آن اندازه که فکر میکنید! شما وقتی وارد صفحه اینستاگرامی «پوریا پورسرخ» میشوید اولین چیزی که حس میکنید این است که آقای بازیگر یک فوتبالی دوآتشه است. شما وقتی وارد صفحه شخصی هرکدام از خوانندهها می شوید فقط و فقط با یک مورد روبه رو هستید؛ موزیک ویدئوها یا بخشهای جذاب ترانههایی که به بازار آمده. بنابراین تعامل شان با پیج شما افزایش می یابد و می توانید کم کم وارد بخش اکسپلور اینستاگرام شوید. برخی از افراد خودشان داری کالا یا خدماتی جهت عرضه و فروش نیستند و می توانند با معرفی محصولات دیگران در اینستاگرام سود مناسبی را به دست آورند. حتی می توانید مطمئن باشید که با مهاجرت تعداد بیشتری از مخاطبان را می توانید به خود جذب کرده و به درآمد زایی بیشتر از این طریق بپردازید.