آموزش کسب درآمد از یوتیوب در ایران

رایان 8 ساله همچنین برند مخصوص خود را نیز دارد که توسط آن بیش از 100 اسباب بازی، لباس و موارد نیاز بجه ها را تولید میکند. همچنین می توانید از ابزارهایی همچون Ecamm call recorder نیز استفاده کنید. به صورت مستقیم نیز می توانید با کسب و کارها وارد مذاکره شده و در ازای تبلیغ برای آن ها کسب درآمد کنید. مثلاً فرض کنید یک شرکت محصولات بهداشتی و آرایشی شوینده صورت تولید کرده است! در ۲ مورد بعدی از روشهای کسب درآمد از یوتیوب، به بررسی برخی روشهای تولید ویدئوی خلاقانه و تاثیرگذار میپردازیم که اهمیت زیادی در تبلیغات برندهای مختلف و جذب اسپانسر دارند. فرض کنید در زمینه فشن یا مدلینگ فعالیت میکنید و یکی از مهمترین شاخههای فعالیت شما صحبت در مورد لباسهای مختلف و پوشیدن آنها در زمانهای مختلف است؛ در این صورت میتوانید از برندهای مختلف برای اسپانسر شدن استفاده کنید! حتماً میدانید که با استفاده از کارتهای یوتیوب به راحتی میتوانید کاربران را به یک ویدئو یا سایت دیگر هدایت کنید! کسب درآمد از اینترنت تا چند سال پیش برای بسیاری از افراد کاملاً رویا بود اما امروزه با گسترش شبکههای اجتماعی مختلف هر کس به راحتی میتواند درآمد قابل قبولی داشته باشد.

سابسکراب یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب برای بسیاری از افراد که تخصص یا مهارتی دارند، شدنی است و اگر شما هم مهارت یا تخصصی دارید، به راحتی میتوانید به کسب درآمد از یوتیوب بپردازید. شبیه به انباکسینگ در دسته تکنولوژی میباشد ولی یک مقدار پیشرفتهتر است و میتوانید یک کالا را با کالاهای دیگر مقایسه کنید. یوتیوب برای فیلم ها و تبلیغاتی که در کانال خود ارسال می کنید، در حساب اد سنس شما مبلغی را واریز می کند. باشد که هر اسپانسری متناسب با اهداف خود میتواند یک یا چند مورد از آنها را به کمک محتوای کانال شما معرفی کند. سپس یک طرح برای کسب درآمد ایجاد کنید که برای شما و مخاطبانتان بهترین کارایی را داشته باشد. برای ایجاد یک استراتژی کسب درآمد قوی و موثر در یوتیوب، باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند – و به همان اندازه مهم، شخصیت خریداران شما چگونه هستند. دلیل اهمیت فیلم های یوتیوب به این دلیل است که آن ها اعتماد ایجاد می کنند و افراد مخاطب شما، ایده های شما را به اشتراک می گذارند. بعد از اینکه این چند سنت به حساب بانکی شما رسید، مبلغ را در حساب ادسنس وارد می کنید و تاییدیه می گیرید. Post has been created with GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از یوتیوب

بعد از این مرحله از شما خواسته می شود تا حساب بانکی خود را وارد کنید. بسیاری از برندهای مختلف که محصولی برای فروش دارند، حاضرند اسپانسر این کانالهای یوتیوبی شوند تا با معرفی برند و محصولات خود به کاربران آن کانال، بتوانند فروش خود را افزایش دهند. یکی از با ارزشترین و مفیدترین ویدئوهایی که کاربران به آن علاقه زیادی دارند و پتانسیل خوبی برای کسب درآمد از یوتیوب دارد، ویدئوهای مربوط به نقد و بررسی محصولات مختلف است! ویدئوهای نقد و بررسی در درازمدت اهمیت زیادی پیدا میکنند؛ زیرا هنگامی که کاربران قصد خرید محصول را داشته باشند، در گوگل جستجو میکنند و به سراغ ویدئوهای آن محصول میروند. اگر اسپانسر شما برای تهیه ویدئوهای نقد و بررسی خود هزینه کرده باشد و اسپانسر یک کانال پرطرفدار در یوتیوب باشد، قطعاً کاربران زیادی را از این طریق جذب میکند و در درازمدت هم فروش بسیار خوبی را از طریق ویدئوهای نقد و بررسی تجربه خواهد کرد. هر چقدر ویدئوی شما خلاقانهتر باشد، اسپانسر شما از میزان افرایش فروش رضایت بیشتری دارد؛ زیرا ویدئوهای خلاقانه به افزایش نرخ تبدیل تبلیغات نشانداده شده روی ویدئو کمک زیادی میکند و به شما کمک میکند تا بتوانید به بیشتر شدن کسب درآمد از یوتیوب خود کمک کنید!

آموزش یوتیوبر شدن

با توجه به زمینه فعالیتتون برای افزایش سابسکرایب یوتیوب رو کمک اینفلوئنسرا حساب کنین. باشید. البته پیشنهاد میکنیم که ویدیو زیر را هم حتماً نگاه کنید، حتماً در تولید محتوا در یوتیوب به شما کمک زیادی میکند. حال اگر این تبلیغاتی در چندین ویدئوی اسپانسر شما انجام شود، تاثیر بسیار زیادی روی کاربران خواهد داشت و به مرور زمان میتواند تعداد مشتریان آن برند را افزایش دهد. میزان درآمد حاصل از این روش کاملاً به تعداد مشترکان و ترافیک کانال شما بستگی دارد؛ مثلاً افراد مشهوری که چندین میلیون دنبالکننده دارند، درآمدهای چندین میلیون دلاری از این کار خواهند داشت و افرادی با دنبالکنندگان کمتر، درآمد کمتری دارند. به مراتب هرچه تعداد تگها بیشتر باشد با موضوعات مختلف، فقط باعث میشود الگوریتمهای یوتیوب به خوبی موضوع شما را درک نکنند. نشر دهید. حتی میتوانید یک تیزر کوتاه از ویدیوی یوتیوب تهیه و آن را در اینستاگرام نشان دهید و از افراد بخواهید که برای دسترسی کامل و دیدن جزئیات به یوتیوب مراجعه کنند و یا حتی گذاشتن لینک آن به عنوان کامنت در زیر حوزه مرتبط در سایتهای دیگر. شما میتوانید با طراحی این کاور اختصاصی مخاطبان را به سمت تماشای ویدیوهای خود ترغیب کنید. الگوریتم یوتیوب دو هدف را دنبال میکند: یافتن ویدیوی درست برای هر مخاطب و ترغیب کاربران به اینکه به تماشا ادامه دهند.