آموزش یوتیوب ؛ صفر تا صد ویدئو مارکتینگ برای کسبوکارهای اینترنتی

بدون شک زمانی که شما این فیلم ها را در کانال انگلیسی راشل می بینید می توانید نحوه قرار گیری زبان و لب ها برای تولید اصوات مشخصی را به خوبی تمرین کنید تا از این طریق کاملترین نوع تلفظ را یاد بگیرید و مورد استفاده قرار دهید. در هر شرایطی یکی از موارد ایده آل و مورد نظر شما که می تواند به اصلاح و بهبود لحن و لهجه شما کمک کند بهره مندی از امکانات موزیکال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب است. این بدان معناست که وقتی کاربران در مورد فیلم های شما اظهار نظر می کنند باید با آنان تأملی دوستانه، سازنده، صبورانه برقرار کنید. در صورتی که قصد دارید تا از راهنمایی ها و ایده های آموزشی و هعمچنین آخرین اطلاعات در خصوص دوره های ELT مطلع شوید کانال دانشگاه کمبریج ELT می تواند یکی از بهترین گزینه ها بدین منظور باشد. فیلم های ارائه شده در این کانال بر اساس تم ها و درونمایه های مختلفی طبقه بندی شده و در طی همان فیلم می توانید با تلفظ کلمات مرتبط آشنا شوید. بسیاری از کانالهای یوتیوب محتوای زیادی تولید میکنند اما نمیتوانند موفق باشند! یکی از مهمترین دلایل عدم دریافت بازخورد توسط کاربران این است موضوعات مربوط به ویدئوها طرفداران زیادی ندارند یا مرتبط با کسبوکار شما نیست! برای آن که بتوانید تولید محتوای موفقی داشته باشید، موضوعاتی که همیشه طرفداران زیادی داشتهاند را انتخاب کنید و برای آنها تولید محتوا کنید.

سابسکراب یوتیوب

تبلیغات نمایشی به تبلیغات شما اجازه ظاهر شدن در کنار ویدیوهای یوتیوب مرتبط یا به عنوان پاپ آپ های داخل ویدیوهای یوتیوب را می دهد. همچنین اساتید و معلمان زبان انگلیسی نیز می توانند از کانال انگلیسی راشل به عنوان یکی از بهترین کانال های آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب به منظور تداوم روند آموزشی خود استفاده کنند. معلمان و اساتید زبان انگلیسی می توانند به عنوان یک راهنمای مناسب از این کانال و فیلمهای آموزشی آن استفاده کنند. یوتیوب یک وب سایت اشتراک گذاری ویدیو رایگان است که به راحتی می توانید ویدیوهای آنلاین را تماشا کنید. شما حتی می توانید فیلم های خود را برای اشتراک گذاری با دیگران ایجاد کنید و آپلود کنید. آیا میدانید که یوتیوب به صورت خودکار، متن ویدیوهای آپلود شده به وبسایت را ایجاد میکند؟ مرحله بعد نیز به همین صورت است و در گام بعدی، گزینه موافقم را تایید کنید. تیم متخصص مهدی زردکانلو به شما کمک میکند تا از یوتیوب به کسب درآمد دلاری بپردازید.درآمد از یوتیوب امروزه در کشور ما یکی از حرفه ها و شغل هایی است که هرروز در حال رشد،و گسترده تر شدن است.با یادگیری و آموزش یوتیوب،به کمک متخصص این حوزه،مهدی زردکانلو،مدرس یوتیوب و دیجیتال مارکتر،میتوانید به رشد چشمگیری در این پلتفرم برسید و از آن کسب درآمد دلاری داشته باشید.همانند دهها کانال بزرگ و کوچک که توسط تیم مهدی زردکانلو به مرحله مانیتایز و درآمدزایی یا افزایش درآمد از یوتیوب رسیدهاند. Article has been generated by GSA Content Generator DEMO.

در واقع این کانال که به منظور آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب راه اندازی شده است یک پلتفرم جامع برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم و موسیقی می باشد. این پلتفرم ادعا می کند که بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر فعال داشته و هزاران تولید کننده محتوای ویدیویی دارد که به آن ها یوتیوبر یا اینفلوئنسرهای یوتیوب گفته می شود. این اکستنشن به کاربران اجازه جلوگیری از المان های صفحه مانند تبلیغات را می دهد. این کار تنها با انجام تبلیغات در یوتیوب امکان پذیر نیست، اگر می خواهید رابطه ای طولانی مدت و عمیق با مشتریان تان ایجاد کنید باید خودتان تولید کننده محتوا باشید و برای مشتری ارزش ایجاد کنید. فلش کارت های موجود به منظور آشنایی با واژگان زبان انگلیسی، فیلم های زیرنویس شده، پادکست ها و کتاب های صوتی، مقالات متناسب با سطح یادگیری شما و بسیاری دیگر از منابع و مطالب در این کانال وجود دارند که می توانند موجب پیشرفت روند یادگیری زبان انگلیسی شما شوند. در فیلمی دیگر همین نکات را در فتوشاپ به شما آموزش می دهم.

تعداد لایکها، کامنتها، اشتراکگذاری و…

در عین حال می توانید با انواع لهجه های بومی زبان انگلیسی نیز که در مناطق مختلف با آن صحبت می کنند را نیز یاد بگیرید. خیلی از افرادی که ویدیوشونو میزارن توی ساب ردیت های مختلف، توی کامنت های ویدیو یهای مختلف ، دلیلی به مخاطب نمیدن که چرا باید مخاطب ویدیو اونهارو نگاه کنه. بنرها، تبلیغات درون ویدیویی و حتی تبلیغاتی که قبل از شروع ویدیو در یوتیوب به نمایش درمی آیند همگی به وسیله این اکستنشن بلاک می شوند. دهمین گزینه از بین کانالهایی که مرجع مناسبی برای آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب به شمار می رود کانال آموزش زبان انگلیسی با جنیفر می باشد. بررسی نرخ تعامل کاربران؛ این روش به عنوان سادهترین روش آنالیز کاربران یوتیوب به شمار میرود! تعداد لایکها، کامنتها، اشتراکگذاری و… همگی به عنوان تعامل کاربران شناخته میشوند که با بررسی آنها میتوانید آنالیزی از کانال خود داشته باشید. سوال بعدی در همین زبانه مربوط به تیک تعداد سابسکرایبر یا «Subscriber count» است. شما همچنین در کانال انگلیسی راشل می توانید تمرینات مربوط به هر درسی را که فرا گرفته اید به طور مجزا انجام دهید. This has been created by GSA Content Generator Demoversion.