آنفالو اینستاگرام چیست و چگونه از آنفالو شدن خود باخبر شویم؟

برای مثال، یک فوتبال دوست طرفدار استقلال وقتی وارد اکسپلور میشود، در میان محتواهایی مختلف صفحات آبی رنگی را میبیند که محتواهای مرتبط با این تیم را نمایش میدهند. خب تلگرام دارای یکسری محدودیتها نظیر فیلترینگ است که این موضوع برای بسیاری از کاربران دچار دردسر میشود ولی اینستاگرام از فضای بازتر و نامحدودتری برخوردار است که هر کسی با هر میزان امکاناتی میتواند به آن وارد شود. برای مثال در یک عکس که مشترکن با دوستتان گرفته اید قصد اشاره کردن به حضور او در عکس را دارید یا می خواهید کسی را از چیزی آگاه نمایید، آن فرد را به اصطلاح منشن می کنید. فالوینگ به معنی “پیروی یا تقلید” است. شما هر پستی را که بخواهید میتوانید ذخیره کنید و از طریق صفحۀ خودتان به آنها دسترسی داشته باشید. به صورتی که پیجهای برتر با دریافت مبلغی پول میتوانند پست شما را که به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کرده است، لایک کنند. Data has been generated with GSA Content Generator Demoversion.

درآمد از اینستاگرام

مثلا شما یک عکس با هشتگ آشپزی منتشر میکنید، افراد دیگر که به جستجوی کلمه آشپزی پرداخته اند میتوانند پست شما را ببینند و آنرا لایک کنند. فراموش نکنید که تبلیغ دهنده برای حضور در پیج شما هزینه کرده است و شما در قبال سودی که دریافت میکنید، مسئولیتی نسبت به او دارید. Reach: تعداد اکانت های یونیک که از پست شما بازدید کرده اند در این گزینه نمایش داده می شود. اگر در پروفایل صفحه کسبوکار خود لینک قرار داده باشید، این داده آماری، تعداد دفعاتی که بر لینک شما کلیک شده است را نمایش میدهد. همچنین، تعداد اکانتهایی که بعد از اولین بار که پست شما را دیدند، دیگر شما را فالو نمیکنند را تعیین میکند. تعداد نظراتی که کاربران برای هر پست قرار دادهاند را مشخص میکند. این داده آماری تعداد کل فعالیتهایی (action) که کاربران با دیدن پست شما انجام دادهاند را مشخص میکند. هر کاری که شما پسند داشته باشید ربات اینستاگرام برای شما انجام میدهد و همین علت باعث می شود فالوورهایی به پیج شما به پبوندن که علاقه مند به حوزه کاری شما هستند. Article has been created by GSA Content Generator Demoversion.

به حساب کاربری که ایجاد کرده اید پیج میگویند.

تعداد زیاد لایک یک پست به معنی مورد پسند بودن آن پست است. این معیارها تعداد دفعاتی که پست شما از طریق یک جای خاص در اینستاگرام مانند صفحات شخصی کاربران، جستوجو، پروفایل شما، یک تگ موقعیت مکانی و یا یک هشتگ دیده شده است را نشان میدهد. یوزرنیم یا نام کاربری اسم منحصر به فردی است که شما برای خود انتخاب میکنید تا دیگران با استفاده از آن شما را پیدا کنند. به حساب کاربری که ایجاد کرده اید پیج میگویند. کامنت به معنی “اظهار نظر کردن” است. در آزمایشی دیگر که موسسه ی Mavrek همراه با 1.3 میلیون پست داشته است، ساعات نیمه شب، 3 و 4 عصر را بهترین ساعات در نظر گرفته است. آیا می توان با ادمین شدن 5 میلیون در ماه درآمد داشت؟ در این روش بیشترین کسب درآمد را خواهید داشت. در این روش نیازی نیست که حتما تعداد فالوورهای بالایی داشته باشید و با ارائه خدمات به فالوورهای کمتر نیز می توان درآمد قابل توجهی داشت.

بومرنگ تصویر متحرکی است که از تکرار چند فریم کوتاه ایجاد میشود. استوری از قابلیتهای جدید اینستاگرام میباشد که در سال ۲۰۱۷ به اینستاگرام اضافه شد و در یک مدت کوتاه توانست طرفداران زیادی را جذب کند. در اینستاگرام نیز به نوشتهای که در زیر پست نوشته میشود کپشن میگویند. این قابلیت اینستاگرام قابل استفاده هم در کپشن ها و هم در کامنت هاست. کپشن های نوشته شده در اینستاگرام معمولا یک بیت شعر یا یک متن دلنوشته یا … در صورتیکه بخواهید دسترسی یک نفر را به پیج تان اعم از فالو شما یا دیدن لایک های شما و … برای دیدن پیج دیگر افراد کافیست بعد از جستجوی آنها روی آیدی آنها کلیک کنید تا به پیج آنها بروید. مانند لایک در اینجا نیز شما میتوانید ببینید که چند نفر از استوری شما دیدن کرده اند. به عبارت دیگر هایلایت شامل چند استوری با موضوع یکسان و واحد است که میتوانید آنها را در یک دسته قرار دهید. با روشن و خاموش کردن نوتیفیکیشن اینستاگرام میتوانید انتخاب کنید که از رفتار فالور هایتان مطلع شوید یا نه.