اخبار و ترفندهای شبکه های اجتماعی( به خصوص اینستاگرام)

بسیار محبوب هستن. و توسط شرکت یا برند خاصی مورد استفاده قرار نمیگیرن. این سایت میتونه به عنوان لیستی از ۱۰ هشتگ برتر مربوط به برند شما را نشان بدهد. نکتهای که در استفاده از هشتگ در این شبکهی اجتماعی باید به یاد داشته باشید این است که هشتگها تنها در بخش توضیحات قابل کلیک کردن هستند. اگه کلمهی مورد نظر شما در لیست نیست به تایپ کردن ادامه بدید تا اینستاگرام اون رو برای شما پیدا کنه. توجه کنید که در صورتی که حساب اینستاگرام مربوط به یک شرکت تجاری میباشد میتوانید با وارد کردن دقیق آدرس مکان شرکت را روی گوگل مپ در اینستاگرام ثبت کنید. شما با استفاده از تحلیل کردن هشتگها میتونید برند خودتون رو زیر نظر داشته باشید و حتی عملکرد رقبای خودتون رو نیز بررسی کنید. استفاده کردن هدایت میشید. شما فقط کافیه از هشتگهای مرتبط با پست خودتون استفاده کنید. هشتگ در اینستاگرام می تواند کسب و کار شما را ارتقا دهد ولی اگر از آنها به صورت اسپم و یا بدون استراتژی خاصی استفاده کنید قطعا ناکارآمد خواهند شد. اما چگونگی استفاده از هشتگ در اینستاگرام را در این مطلب برایتان توضیح می دهیم.

راز های اینستاگرام

اما در اینستاگرام زیاد پیش میآید که کاربران به اسپمینگ (Spamming) یا هرزنویسی با استفاده از هشتگ بپردازند. بهعنوان مثال، شما برا بررسی وضعیت کمپین تبلیغاتی خودتون میتونید هشتگ مرتبط با اون رو جستجو کنید. بهعنوان مثال از مخاطبان خودتون بخواید که با محصول شما عکس بگیرن و اون رو با هشتگ شما به اشتراک بذارن. هشتگ ها قدرتمند هستند و می توانند پست های شما را به یک مخاطب هدف برسانند ، فالوورها را به پیج شما بیاورند ، تعامل بیشتر ایجاد کنند و تصویری مثبت تر از برند شما بسازند. در این فیلم نحوه گذاشتن استوری و انواع فیلتر های عکس و فیلمی که میتوان استفاده کرد را خواهیم دید. 5. بعد از این ها هشتگ گذاری مناسب را انجام داده و در پیج خود در ساعات مناسب قرار دهید. دیجیتال به اشتراک بذارید یا پستی که مرتبط با یک جاذبهی توریستیه رو با هشتگ شهر اون به اشتراک بذارید. یا برای تحلیل محبوبیت برند خودتون میتونید هشتگ اون رو با ابزارهای تحلیل شبکههای اجتماعی آنالیز کنید.

و به همین ترتیب تا آخر…

به این هشتگ ها ،هشتگ گفتوگو میگن.سعی کنید در مواقعی برا پستتون بذارین. در اینستاگرام حتی این عادت هم رواج دارد که پس از پُر کردنِ متنِ کپشن با هشتگ، بقیهی هشتگها را در کامنتها بگذارند. و نوشتن اولین حرف، اینستاگرام به طور خودکار هشتگهایی که با اون حرف آغاز میشن رو، به ترتیب محبوبیتشون به شما نشون میده. و به همین ترتیب تا آخر… به عنوان یک منتقد و نقد کننده محصولات نیز می توانید محتوا تولید کنید و به این ترتیب نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نمایید. اگر از جمله افرادی هستید که در کشور خودتان به عنوان اینفلوئنسر فعالیت می کردید و در میان مخاطبان زیادی شناخته شده بودید بهتر است اجازه ی ریزش فالورهای خود را ندهید و نهایت استفاده را از آن بکنید. اگر شما در اداره پیج اینستاگرام تنها هستید و یک نفره سایت و چنل یوتیوب و اینستاگرام را هدایت میکنید، استفاده از این نرم افزارها برای شما از واجبات هست. در مقاله اینستاگرام چیست شما با قابلیت فالوینگ ها در اینستاگرام آشنا خواهید شد، زمانی که شما اکانتی را در اینستاگرام دنبال میکنید یک نفر در بخش فالوینگ ها و دنبال شوندگان شما در پیج اینستاگرام شما اضافه خواهد شد و شما می توانید تمامی پست ها و استوری ها و عکس ها و ویدیوهای این فرد را نگاه کنید. This content has been done with the help of GSA Content Generator DEMO.

از مهم ترین بخش های مقاله اینستاگرام چیست میتوان بخش استوری را نام برد. پست های اسلایدی یکی از راه های اصلی در افزایش اینگیجمنت می باشد . گاسی وب یکی از سایت هایی است که در زمینه آموزش “کسب درآمد از اینستاگرام” و کسب و کار آنلاین به صورت حرفه ای فعالیت می کند. ها در اینستاگرام زمانی به کار میروند که شما بخواهید عکسهای مشابه با موضوع عکس خود رو مشاهده کنید. حتی اگر کسبوکار خارج از برنامه اینستاگرام دارید نیز میتوانید با معرفی آن در اینستاگرام محتوا تولید کنید و فروش مجازی نیز داشته باشید. استیکرهای بی شماری در اینستاگرام وجود دارد که می توانید برای ارسال مفهوم از آن بهره بگیرید. در این روش شما با عکاسی از رویدادهای مختلف و قرار دادن آن تصاویر در پیج خود می توانید طرفداران آن رویدادها را به سمت خود جذب نمایید و مورد تحسین آن ها قرار می گیرید. اگر محصولی که ارائه می کنید یک محصول رسمی است بهتر است از یک لحن رسمی استفاده کنید اما اگر ممحصول شما زیاد رسمی نیست می توانید از چاشنی صمیمیت نیز استفاده کرده و لحن خود را صمیمی تر کنید. همچنین نوردهی آن را با علامت خورسشید که در بالای تصویر وجود دارد تنظیم کنید.