اصطلاحات اینستاگرام , آنالیز پیج اینستاگرام , معنی Impression , Followed By

کاری که شما میتونید انجام بدید اینکه در 1 ساعت اول بعد از انتشار پستتون آنلاین باشین و کامنتهایی که برای پستتون گذاشته میشه رو زود جواب بدید اینطوری الگوریتمهای اینستاگرام تشخیص میده که این پست حتما پست خوبیه چون تعامل باهاش زیاده پس اون پست رو به اکسپلور میبره. پیج اینستایی شما حتما در یک راستا فعالیت می کند که این می تواند به شاخه های بسیار زیادی تقسیم شود. به عنوان مثال گوگل الگوریتم های خاصی دارد و بر اساس این الگوریتم ها سایت ها را رتبه بندی می کند. زمانی که شخصی برای شما مزاحمت ایجاد کند و یا پست هایی دارد که متضاد قوانین اینستاگرام مانند مطالب توهین کننده به ادیان و افراد، مطالب تروریستی، مطالب جنسی و … زمانی که پست به اکسپلور میرود افراد مختلف پست ما را میبینند و همین باعث می شود آن افراد جذب پیج ما شوند و به یک فالوور واقعی تبدیل شوند. در نهایت زمانی فرا میرسد که اگر وارد اکسپلور خود بشوید میبینید که تمام پستها یا مطابق با چیزهایی است که به آن علاقه دارید و یا اخیراً آن را پیگیری کردهاید.

درآمد از اینستاگرام

برای مثال اگر پستی مربوط به فوتبال را لایک کنید و یا پیجی مرتبط با فوتبال را فالو کرده باشید و در همین حال وارد اکسپلور شوید، میبینید که دیگر مانند قبل نیست و حداقل یک یا دو پست مربوط به فوتبال به شما نمایش داده میشود. احتمالا برای شما هم پیش اومده باشه وقتی وارد قسمت اکپسلور پیج اینستاگرامتون میشید پست هایی در اکسپلورتون میبینید که اصلا باب میلتون نیست و دوست ندارید همچین محتوایی رو ببینید. برای تحلیل دادههای آماری که اینستاگرام در اختیار شما قرار میدهد، ابتدا کافی است به پروفایل خود در اینستاگرام مراجعه کنید و در قسمت بالای آن بر روی آیکون نمودار کلیک کنید تا به آمارهای صفحه خود دسترسی پیدا کنید.البته لازم به ذکر است که برای این منظور باید پیج اینستاگرام را به بیزینس پروفایل تبدیل کنید. شاید حتی یک پست ایرانی را هم نتوانید پیدا کنید اما به مرور وقتی که فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز میکنید خود اینستاگرام متوجه میشود که به چه چیزهایی بیشتر علاقه دارید و همیشه سعی داشته که محتوای نمایش داده شده باب میل مخاطب باشد.

اینستاگرام چیست

حالا بعد از سه ماه فعالیت مداوم به احتمال زیاد از اینستاگرام خود درآمد کسب نموده اید. منظور از استفاده از فرصت ها یا هدر دادن آن ها این است که ممکن است با روش هایی که مختص خود شما است بتوانید تعداد این تبلیغات را بالا ببرید و یا آن که حداقل تعداد آن ها را ثابت نگه دارید. گذاشتن یک لایو مانند قرار دادن استوری است. Brand24 ابزار کنترل مورد علاقه من است و یک فرصت تست رایگان در اختیارتان قرار می دهد؛ بنابراین قبل از اینکه برای آن رقمی بپردازید، میتوانید آن را یکبار با دقت تست کنید! در ابتدا مشکلی که وجود داشت این بود که پست های افراد معروف و مشهور در اکسپلور قرار میگرفتنو فرصتی به کسب و کارهای دیگر داده نمیشد که این سیاست اینستاگرام به مرور زمان تغییر کرد و پست های محبوب از هر پیج و کسب و کاری در اکسپلور قرار میگیرد. اینستاگرام برای اکثر ما اصلی ترین شبکه اجتماعی است ، اما گذشته از بررسی تصاویر جدید، اخبار و عکسهای سلفی ، کارهای جالب دیگری هم در اینستاگرام وجود دارند. این سریع ترین راه حل برای انجام این کار است. پست هایی که در این بخش مشاهده می کنید، پست هایی است که توسط دنبال شونده های شما لایک شده است. Post was created with GSA Content Generator Demoversion!

پستهای اینستاگرامی ضعیف هم زیاد میبینیم.

نسبت به فالوور های پیج آمار خوبی باشه اینستاگرام تشخیص میده این پست، پست ارزش مندی است و در اکسپلور قرارش میده. اینستاگرام براساس پست هایی که شما لایک میکنید، پیج هایی که دنبال میکنید، پست هایی که ذخیره کرده اید و ویدئوهایی که مشاهده کرده اید پست های مشبه با همان پست ها در اکسپلور اینستاگرامتان به شما نمایش میدهد. همه ی ما برای یک بار هم اکسپلور اینستاگرام را باز کرده ایم ولی هیچگاه به پیغام هایی که در زیر عکس و فیلم های این قسمت دقت نکرده ایم! پستهای اینستاگرامی ضعیف هم زیاد میبینیم. حال با کلیک بر روی یکی از آن پستها، اگر صفحه را از بالا به پایین بکشید پست دیگری را به شما نمایش میدهد که باز هم مربوط به فوتبال است. زیرا تمام پستها، مورد علاقه شما است و فقط پستهای مربوط به این حوزه را به شما نمایش میدهد. اما این یک باور اشتباهه و تحقیق هایی که روی چند پیج انجام دادم متوجه شدم رفتن پست به اکسپلور فقط بستگی به تعاملی داره که فالوورهای پیج با اون پست برقرار میکنن. سپس فقط با دو کلیک محتوای هشتگ به شکلی جادویی با رنگ پسزمینه ترکیب میشود، اما همچنان قابل کلیک کردن و جستجو است!