افزایش فالور اینستاگرام

از آنجایی که بعدا دوستان خود را به راحتی میتوانید پیدا کنید باز هم Skip را بزنید. اینستاگرام با بهروزرسانی نسخهی ۱۰.۲۱ سرانجام پای افکتهای واقعیت افزوده را به اپلیکیشن خود باز کرد. البته باید محتوای شما با سایز استوری تناسب داشته باشد پس به این مورد توجه کنید. شما در هر بستری که قصد تبلیغ دارید باید با مخاطبین خود صادق باشید تا مورد اعتماد آنها قرارگیرید، در غیر این صورت اولین گام به سوی شکست را برداشته اید. تا جایی که امکان دارد فالوورهای جدید به دست آورید: اگر مسابقهای که ایجاد میکنید به اندازهی کافی سرگرم کننده باشد، مردم دوست دارند با فالو کردن صفحهی شما به دنبال اتفاق بعدی باشند. تگهای مربوط به انجمنها: مردم دوست دارند عضو یک تشکل باشند. پاسخگویی به فالوورها اصلا این معنی را نمیدهد که شما بیکار هستید که دارید این کارها را انجام می دهید بلکه نشان دهنده آن است که شما برای مخاطبانتان بسیار ارزش قائل هستید و قطعا کسی که با پیج شما آشنا نیست و این طرز برخورد را از شما می بیند، قطعا اعتماد بیشتری کرده و راحت تر شما و پیشنهادات و محتوای شما را دنبال خواهد کرد. This post was written by GSA Content Generator Demoversion!

افزایش فالوور

بنابراین بهتر است از هشتگهایی استفاده کنید که کمتر مورد استفادهی دیگر پستها قرار گرفتهاند تا بازخورد بیشتری از پستهایتان دریافت کنید. از روشهای مختلف استفاده کنید تا ببینید که کدام یک افراد بیشتری را برای کلیک کردن روی لینکی که قرار دادید ترغیب کرده است. ابراز محبت به مشتریها همیشه باعث میشود افراد به شما اهمیت بیشتری بدهند چرا که حس میکنند برای شما دارای اهمیت هستند. استفاده از رنگبندی مناسب برای طراحی پوستر هم باعث میشود نظر افراد بیشتری به آن جلب گردد. با ایجاد مسابقهای که در آن تگ کردن دیگر افراد تشویق شده باشد، باعث میشود افراد هرچه بیشتری از صفحهی شما بازدید کنند. این کار تنها با استفاده از تصویری جذاب و یک طراحی منحصر به فرد امکان پذیر خواهد بود که از لحاظ گرافیکی افراد بیشتری را متوجه خود کند. نه تنها نتیجه مثبتی نمیگیرید؛ حتی ممکن است مخاطب را از دست بدهید. همچنین میتوانید آنها را نسبت به تخفیفهای وبسایت که تنها برای فالوورهای اینستاگرامی ایجاد شده با خبر کنید. برای ترغیب افراد میتوانید به آنها مژده دهید که در صورت کلیک روی لینکی که تعبیه کردهاید امکان دانلود یک اپلیکیشن رایگان را خواهند داشت، ممکن است برندهی یک مسابقه خارج از اینستاگرام شوند و یا یک کتاب الکترونیکی رایگان کسب کنند.

مسابقهای در یک پیج فروش محصولات آرایشی را تصور کنید که یک جایزه ۵۰۰ دلاری دارد. برای بسیاری از افراد (خصوصا در ایران) ۵۰۰ دلار مبلغ قابل زیادی به شمار میرود. کنار شما هستیم با برترین سرویس های خرید فالوور اینستاگرام، افزایش لایک، افزایش بازدید اینستاگرام و دیگر خدمات مارکتینگ در شبکه های اجتماعی. 14- یک سرویس امن انتخاب کنید. البته باید توجه کنید که برخی از مخاطبین به مبالغی کمتر از این هم توجه نشان خواهند داد و برخی دیگر حتی ۱۰۰۰ دلار هم جذبشان نمیکند. مسابقات میتوانند افراد را به گونهای درگیر کنند که فعالیتشان مورد توجه دنبال کنندههایشان هم قرار بگیرد و آنها را با صفحهی شما آشنا کند. نمودار زیر نشان می دهد که مشتریان از چه روشی برای پیگیری خرید خود استفاده می کنند. برای جذاب تر شدن و راحت تر خوانده شدن و همچنین انتقال احساسات میتوانید از ایموجی استفاده کنید. بنابراین میتوانید یک خرید مطمئن با خیالی آسوده را اینجا در دیجی فالوور تجربه کنید. بدیهی است که هرچه بیشتر فعالیت داشته باشید و در لایوهای صوتی دیگران شرکت کنید، فرصت های دیده شدن شما بیشتر می شود و افزایش فالوور در اپلیکیشن clubhouse بیشتری را تجربه خواهید کرد. وبسایت دقیقا همان جایی است که افراد میتوانند خصوصی تر با شما آشنا شوند و اطلاعات بیشتری از کسب و کاری که ارائه میدهید دریافت کنند.

خب و اتفاق دوم آن است که وقتی فالورهای شما ببینند که خبرهای دست اول و آپدیت شده را زودتر از هر جای دیگری در پیج شما می توانند پیدا کنند، خودشان به یک تبلیغ سیار برای شما تبدیل شده و در هر محفل و جمعی سعی می کنند تا دیگران را متقاعد به پیروی و فالو کردن شما کنند. به دلیل همین وقت گیر بودن نیز است که بسیاری از افراد نمیتوانند اکانت های اینستاگرام خود را رشد دهند، چرا که آنها زمان کافی اختصاص نمیدهند تا این مراحل را انجام دهند. کارکرد مسابقات خود را ارزیابی کنید: از گذشته یاد بگیرید و سعی کنید به مرور زمان بهتر از قبل شوید. برای افزایش فالوور اینستاگرام سعی کنید با استفاده از پستها افراد را ترغیب کنید تا به بیو رفته و روی صفحاتتان کلیک کنند. سعی کنید حول این موضوعات به ایجاد پست بپردازید. افراد را قانع کنید که دنبال کردن صفحهی شما به نفعشان است. در واقع اگر بتوانید افراد را به وبسایتتان بکشانید میتوانید رابطهای محکمتر بین آنها و کسب و کارتان ایجاد کنید. به اینستاگرام به چشم یک مهمانی نگاه کنید که در آن افراد زیادی حضور دارند و میتوانید با آنها آشنا شوید.