افزایش فالوور اینستاگرام با 23 روش رایگان و واقعی

انتشار ویدئو در پروفایل، کمک میکند تا پروفایل اینستاگرام، زنده به نظر برسد و فقط عکسهای ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود. اینستاگرام هم مثل سایر شبکههای اجتماعی با الگوریتمها و قوانین زیادی کار میکند. از اتفاقات روزمره و یا برنامه آن روزتان مثل برنامه جلسات و … اکانت های کریتور، امکاناتشون مثل اکانت های بیزینسی بوده با این تفاوت که برای هنرمندان ، سلبریتی ها، اینفلوئنسر ها و کساییکه برنامه ساز هستن کارایی داره. قبل از آمار بازخورد ایشون اجازه بدید بگم که قیمت هر تبلیغ روی پیج ایشون ۲٫۵میلیون تومن بود. برای مثال هر روز 1 تا 5 نفر که میتوانند برای پیج شما مناسب باشند را فالو کرده و پستهای دوستان و سایر پیجهای مرتبط را لایک و کامنت بگذارید تا افراد دیگر شما را دیده و دنبال کنند. به همین دلیل است که ما معیاری را مشاهده می کنیم که میزان تعامل شما را با توجه به تعداد مخاطبان خود به شما می گوید – تعاملات برای هر دنبال کننده. هر مشخصهی موردنظر دیگری که میخواهید مانند نوشته، استیکر و فیلتر را به استوری خود اضافه کنید و آن را همانند دیگر استوریها در صفحهی پروفایل خود بارگذاری کنید. Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion!

را در زیر پست و یا در محتوای کپشن خود قرار دهید.

هشتگها باید عبارتهایی باشند که کاربران به دنبال آن میگردند. اکثر کسانی که در اینستاگرام پست میگذارند، از هشتگ برای پستها استفاده میکنند. 7. سعی شود در عکسها از تگ استفاده شود. 43. تحقیقات نشان داده، اگر در کپشن پستتان، از کلمه لایک استفاده نمایید، آن پست به طور متوسط، 89 درصد بیشتر از سایر پستها لایک میخورد. را در زیر پست و یا در محتوای کپشن خود قرار دهید. یک پیج معمولی که به دنبال بزرگ شدن نیست، می تواند با توجه به حس و حال صاحب خود پست داشته باشد. این مدل مسابقات برای پیج هایی که به دنبال مخاطب عام هستند بسیار مناسب است. استفاده از هشتگهای زیاد میتواند برای مخاطب شما آزاردهنده باشد و پیام اصلی شما را تحتالشعاع قرار دهد. بی شک اولین قسمتی که در هر پست، مخاطب با آن روبرو میشود و ترغیب کننده او به خواندن ادامه پست یا رد شدن از آن است، تصویرها هستند. با برگذاری کمپین های آنلاین و آفلاین و قرار دادن هشتگتان در وبسایت، شبکه های اجتماعی و هر گونه پروفایلی، مردم را به استفاده از آن مشتاق کنید. نکته: پسورد جدید وارد شده نباید قبلا استفاده شده باشد.

افزایش فالوور

بدیهی است که این شبکه ی اجتماعی فضائی مناسب است برای برای بازاریابان و صاحبان کسب و کارها با برندهای تجاری معروف که می توانند وارد این مجموعه شده و بیزینس خود را به کاربران معرفی کنند. در این روش، بهراحتی میتوان پیامها و پستهای مشابه را بین تمام افرادی که با آنها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیامها و پستها را در شبکههای اجتماعی مختلف منتشر کرده و درنتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید. این موضوعات جذاب میتواند اخبار، آموزش و یا مقالههای مختلف باشد. پیشنهاد ما این است اگر زیر هزار فالوور دارید, حتما اقدام به خریدن فالوور فیک کنید زیرا تا وقتی که بالای هزار فالوور نداشته باشید هر شخصی پیج شما را ببیند با خود گمان می کنید کسب و کارتان یا خودتان شخص مهمی نیستید و شما را دنبال نمی کند. بنابراین، حتی اگر در کار خود حرفهای هم باشید اما اطلاعاتتان را بروزرسانی نکنید، در کار خود چندان موفق نخواهید بود. این فالوورها اعتبار کسب و کار هر برندی را زیر سوال می برد. شاید الان برای شما این سوال پیش بیاید که چه کاری منجر به افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می شود؟ از قدیم گفتن مردم عقلشان به چشمشان است ، مسلما این عدالت نیست ولی حتی اگر شما مفیدترین و جذابترین پیج اینستاگرام را داشته باشید و تعداد فالوورهایتان 100 عدد باشد ناخوادگاه کسی تمایلی به فالوو کردن یا خرید از فروشگاه مجازی شما نشان نمی دهد این یک واقعیت تلخ اما اثبات شده است.

مثلاً با ارائه تخفیفهای ویژه فقط در اینستاگرام یا راهاندازی مسابقات در صفحه خود، میتوان صفحه اینستاگرام خود را از وب سایت مجزا کرد تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام به صورت مجزا کند. 2 – لایک کردن صدها عکس از مخاطبان خود بصورت تصادفی. در عین حال از کپی کردن هشتگهای یک پست برای سایر پستها خودداری کنید. در ازای هرکدام از کارهایی که در بالا به آن اشاره کردیم، ایمیل افراد را دریافت کرده و سپس با ارسال خبرهای مهم به ایمیلشان آنها را به یک مشتری واقعی تبدیل کنید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همهپسند انجام شده، بلکه باعث میشود تا اینگونه افراد بیش از پیش پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند. این حرکت بهشدت در شهرت و محبوبیت صفحه تأثیر منفی میگذارد. به اشتراکگذاری محتویات باکیفیت و پیامها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد دنبال کنندگان دارد. حالا اگر هشتگهای شما همان عبارتهای جستجو شده توسط کاربران باشد، تاثیر زیادی در بیشتر دیده شدن صفحهی اینستاگرمی شما دارد.