افزایش فالوور واقعی اینستاگرام – 10 روش برای بالا بردن فالوور واقعی در اینستاگرام

سعی کنید در پیج های فعال حضور داشته باشید و زیر پست های جدیدشون کامنتهای جذاب درج کنید تا احتمال بالا اومدن کامنت شما افزایش پیدا کنه و این باعث بشه تعداد مشاهده کامنت و در نتیجه پروفایل شما افزایش و به دنبال اون تعداد فالوورهای شما هم افزایش داشته باشه. استفاده از بیو مناسب، داشتن پست های با کیفیت و محتوای عالی، تعامل با کاربران و فالوور اینستاگرام، نوشتن کامنت های مختلف برای جذب فالوور، استفاده از هشتگ، تگ و غیره از راه هایی است که برای جذب فالوور واقعی نیاز خواهید داشت. هر چند اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی سرگرم کننده و اجتماعی در ابتدا راه اندازی شد اما تردید نیست که امروز به بالغ بر 100 ها میلیون کاربر فعال این شبکه اجتماعی به یکی از اصلی ترین قطب های استراتژی های کسب و کار تبدیل شده است. چرا افزایش فالوور، مهم ترین نکته در افزایش فروش اینستاگرام است؟ یکی از متداول ترین راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام برای کسب و کارهای بزرگ و افراد دارای شرایط مالی مناسب، استفاده از تبلیغات است. جذب فالوور اینستاگرام را باید تنها راه موفقیت در اینستاگرام برای مقاصد تجاری دانست.

آموزش اینستاگرام

باز هم در این روش افزایش فالوور خیلی با سرعت زیادی اتفاق نمی افتد و باز هم به بازه زمانی حداقل، چند ماهه نیاز است. ربات اینستاگرام در واقع پنلی دارد که در آن تعیین می کنید که چه نوع فالوور، چه تعداد، با چه سرعت، چند فالو و یا آنفالو و در چه محدوده زمانی و مکانی برای شما انجام شود. اما روزانه با این روش باید منتظر نهایتا چند فالوور باشید که شاید تعداد آنها به انگشتان دست هم نرسد. همان طور که برایتان عرض کردیم، پکیج خرید فالوور ایرانی و واقعی، شامل افراد حقیقی می باشند که با انتخاب خود پیج شما رو فالو کرده اند و به طبع با فالوور فیک یا فالوور های نوع دیگر (روش های ادد اجباری و پاپ اپ و این داستانا ..) تفاوت بسیاری دارند . زمانی را صرف درست کردن چیزی مخصوص اینستاگرام برای جذب فالوور در پیج خود کنید، چه بصورت کتاب الکترونیکی، وبینار یا حتی PDF.این کار باعث میشود تا مردم شما را فالو کنند.و اگر میخواهید از طریق پیج خود اقدام به تولید و فروش کنید، این کار باید جزئی از استراتژی بازاریابی اینستاگرامتان باشد. Data has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

افزایش فالوور

کم کم شناسایی و با ایجاد تعامل با آنها ، کاربران ترغیب به فالو بک و یا مشاهده و لایک پست های شما می شوند. در واقع باید گفت تنها هدف برندسازی ، فروش و بازاریابی و یا به عبارت دقیق کسب درآمد از اینستاگرام در بازاری موفق است که فالووری واقعی داشته باشد و با این فالوورها تعامل برقرار شود. در کپشن پست یا محتوای ویدیوی خود، به جای تعریف و تمجید از خودتان، روی فایدهای که محصول شما برایش دارد تاکید کنید. سایت هایی که کار فروش فالوور واقعی به شما می کنند در مدت زمان مثلا دو یا سه روز این تعداد فالوور اینستاگرام را به پیج شما اضافه می کنند. در دومین قدم برای جذاب کردن پروفایل اینستاگرام ، سعی کنید یک بیوی فوق العاده و تاثیر گذار بنویسید، توجه داشته باشید ، کاربری که برای اولین بار از پیج شما دیدن می کند اولین چیزی که نظرش را جلب می کند همین تصویر پروفایل و بیویی است که نوشته اید ، پس برای این دو حسابی صبر و حوصله به خرج بدید. در ادامه ۲۶ روش برای گرفتن فالوئر رایگان و یا ارزان در اینستاگرام شرح داده شدهاند.

افزایش فالوورهای شما می تواند از بین فالوورهای فیک باشد یا با فالوورهای فعال و واقعی اینستاگرام. همهی پیجهای فروشگاهی برای افزایش اعتبار و شخصیت برند خود باید تعداد اعضای بیشتری داشته باشند و خرید فالوور چه فالوور فیک چه واقعی هر کدام بهگونهای در اعتمادسازی نقش مهمی ایفا میکنند. خب اگر فالوور فیک بخرید یعنی بی دلیل مخرج کسر را بزرگ تر کرده اید و نرخ تعامل را کاهش داده اید. معیارهای این بخش چگونگی مشاهده و تعامل مخاطبان با استوری­ها را مشخص کرده و به شما در برنامه­ ریزی محتوا و قالب استوری­ها در آینده کمک می­کند. بسیاری از برند ها و کسب و کارها به دنبال ایجاد ارزش افزوده برای برندشان، شناخته شدن بیشتر، فروش بیشتر و سایر موارد از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام برنامه ریزی های زیادی انجام می دهند. برنامهریزی برای پست به شما این امکان را میدهد که یک شبکه همگرا در اینستاگرام به وجود آورید که داستانی اساسی را روایت میکند.