افزایش فالوور واقعی و هدفمند در اینستاگرام – بیجی وب

ساده است. اکسپلور همانچیزهایی را به شما نشان میدهد که دوست دارید ببینید. رازهای استوری اینستاگرام کمک زیادی به شما میکند. استوری هم میتواند وارد اکسپلور شود اما در جای خود. فکر کنم چندین بار گفتیم که تعامل مهمترین عامل وارد شدن به اکسپلور است. در قسمت های بالا هم گفتیم که تعامل کاربر با شما بیشترین تاثیر را در وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام را دارد. ۱. از قسمت ۱ شما میتوانید به بخشهای مختلف گوشی خود که حاوی عکس است، متصل شوید. با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید. در اولین روش (ایمیل) بدون تایید وارد سایت اینستاگرام و یا اپلکیشن اینستاگرام می شوید ولی در روش دوم بعد از ثبت شماره تلفن کد تایید به شما پیامک داده می شود با وارد کردن آن ثبت نام کنید. شما هشتگ های مناسب را گذاشته اید و کاربران از طریق هستگ یا همان سرچ کردن به پست شما برمیخوردند، اگر محتوا جذاب بود وارد پیج شما شده لایک و کامنت برای شما میگذارند و شما را یک قدم به اکسپلور نزدیک تر میکنند. بهترین و موثرترین راه برای افزایش فالوور کلاب هاوس (جذب فالوور بیشتر)، افزایش میزان فعالیت و تعامل است که به معنای میزبانی رویدادهای (events) بیشتر، دنبال کردن یا فالو کردن کاربران بیشتر و مشارکت در بحثها و گفتگوهای بیشتر در این شبکه اجتماعی محبوب میباشد.در این مقاله تصمیم داریم شما را با برخی از راهکارهای جذب فالوور بیشتر در اپلیکیشن کلاب هاوس آشنا سازیم، پس همراه ما باشید. This post was written with GSA Content Generator DEMO.

جذب فالوور حقیقی

داشتن یک CTA مناسب، امکان دریافت تعامل را بیشتر میکند. شما میتوانید این تعداد فالوور را با یک قیمت کاملا معقولانه و منصفانه از همین سایت خریداری کنید. ✅ خیر، مراحل حذف اکانت اینستاگرام در هر دو کاملا مشابه هستند. فرق فالوور ایرانی با فالوور ارزان در آن است، که فالوور ایرانی ، یعنی صاحب اکانت فالوو کننده شما ملیت ایرانی دارد و اکانت کاملا واقعی بوده و فعال است. تراکت:مثلاً اگر صاحب یک فروشگاه شال و روسری هستید می توانید یک تراکت طراحی کنید که آدرس صفحه اینستاگرام شما در آن وجود داشته باشد. با کلیک روی آیکن سه نقطه عمودی در بالای صفحه به بخش تنظیمات منتقل می شوید و در صورت ضربه زدن روی آیکنی که سمت چپ آن قرار دارد نیز می توانید کاربران پیشنهاد شده را مشاهده و در صورت علاقه آن ها را دنبال کنید. اگرچه توییتر در اوایل سال 2019 در مواجهه با میلیون ها اکانت جعلی و اسپم مجبور به حذف این اکانت ها شده که در نهایت از مجموع تعداد کاربران این پلتفرم کاسته شده است، هنوز هم نرخ تعامل بالایی داشته و حتی روزانه تعداد کاربران فعال آن نیز رو به افزایش می باشد.

در هر صورت ریزش در فرایند خرید فالوور اتفاق میافتد.

در تاریخ سوم ماه آوریل سال ۲۰۱۲ نسخه اندروید برنامه اینستاگرام منتشر شد و در کمتر از یک روز، بیش از یک میلیون بار بارگیری شد. اما در هشتگها با دشواریهای پایینتر این اتفاق کمتر رخ خواهد داد. در هر صورت ریزش در فرایند خرید فالوور اتفاق میافتد. در صورت مشاهده پست مورد علاقه خود به سادگی می توانید با ضربه زدن روی این آیکن اقدام به ذخیره آن در پروفایل شخصی خود نموده و هر زمان که خواستید به آن دسترسی داشته باشید. اگر نمیتوانید این کارها را انجام دهید هشتگ های مورد علاقه و یا کلمات کلیدی کاربران در حوزه کاری خودتان را سرچ کنید و ببینید کدام پست ها لایک و کامنت بیشتری خورده است. ولی باید به شما بگویم که بدون اعتماد فالوورها هیچ کاری نمیتوانید پیش ببرید. زمانی که شما هشتگ های مناسب حوزه کاری و مربوط به پست خود را تگ کنید امکان دیده شدن در اکسپلور هم بالاتر میرود. حتما از استیکرهای خود استوری استفاده کنید مخصوصا از قسمت لوکیشن و هشتگ. روی همه استوری هایتان هشتگ لوکیشن و یکی از هشتگ های حوزه کاری خورتان را بگذارید. استوری هایی برگذار کنید که مخاطب میپسندد و با آن تعامل برقرار میکند.

5. خودتان را جای مخاطب قرار دهید که آیا سبک شما را میپسندد؟ استوری افرادی که دنبال می کنید نیز درست در زیر همین آیکن قرار دارد. همانطور که گفته شد دایرکت این اجازه را به کاربران می دهد تا برای دوستان خود پیام های تصویری نیز ارسال کنند. پست های آنها چه تعداد لایک و کامنت نسبت به فالوور های آنها داشته است؟ از پیج های مورد علاقه خود چه میخواهند؟ اگر خاص باشید و محتواهای جذاب و مورد نظر مخاطب را پست کنید قطعا به اکسپلور نزدیک تر میشوید. اگر پستی که انتشار میدهید بتواند نظر آن چند نفر اولی را که میبینند جلب کند احتمال اکسپلور شدن پست اینستاگرام را زیاد میکند. و یا هر کلمه دیگری که میتواند کاربر را به نشان دادن عکس العملی وادار کند. حتی با همان یوزرنیم و آیدی اینستاگرام، نه شما و نه هیچ کس دیگری نمیتواند پیج بسازد. اگر شما یوزرنیمی انتخاب کنید که قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده است، یک ضربدر قرمز مقابل نام میبینید. چگونه؟ اینستاگرام امروزه به یک مرجع سرچ تبدیل شده. بنابراین به هشتگها توجه ویژهای داشته باشید. طبق آماری که این اواخر دیدم بهترین تعداد برای داشتن هشتگها بین 9 تا 11 می باشد. This article was created by GSA Content Generator Demoversion!