اکانت کریتور اینستاگرام چیست + فعال سازی Creator Account

مهم ترین عامل برای رفتن پستها به صفحه اکسپلور چیست؟ بنابراین مهم ترین معیار در اینستاگرام را می توان اینگیجمنت ریت دانست. 2 چرا اینگیجمنت ریت اینستاگرام مهم است؟ چرا اینگیجمنت ریت اینستاگرام مهم است؟ 2. چیزی را بنویسید که کاربران با آنها به عکس و صفحه شما برسند؛ یعنی فقط کلمه های اصلی و مهم را بنویسید. این افراد معمولا پستهایی را منتشر میکنند که با سلیقه بیشتر افرادی که آنها را دنبال میکنند، مطابقت داشته باشد. اما بیشتر از آلت تکست ایسنتاگرام خود متنی است که شما داخل آن مینویسید. بیایید آنچه تا اکنون آموخته ایم را به همراه چند راهکار دیگر برای کمک به شما جهت دستیابی به اهداف تان از اینستاگرام، مرور کنیم. به عنوان مثال تولید محتوا برای پوشاک آقایان با تولید محتوا برای پوشاک بانوان بسیار متفاوت است. اگر بخوام خیلی ساده تر بگم در واقع شما دارای یک مهارت هستید که با استراتژی و راه درست آن را در شبکه های اجتماعی بیان می کنید; محتوای خوب و دائمی در حوزه مهارت خود تولید می کنید ،افرادی که مخاطب شما هستند کم کم شما را شناسایی می کنند و شما می توانید به مرور کسب درآمد داشته باشید.

پس باید اول از همه جملهای کاملا کوتاه و توصیفی بنویسید.

با یک مثال ساده توضحات لازم را ادامه می دهیم، اگر نگاهی به زندگی روزمره خود کنید بدون شک روزی یک ساعت در فضای مجازی عل الخصوص اینستا سپری می کنید! این یک منطقه خاکستری است.اگرچه ممکن است اینستاگرام به طور مستقیم به استفاده از اصطلاح “سایبان” اعتراف نکرده باشد ، اما به طور غیر مستقیم اهمیت آن را تصدیق کرده اند. پیجی که مربوط به فروش طلا و جواهرات است بی شک کالایی لوکس ارائه کرده است بنابراین باید توجه کند که مخاطبان او را افرادی با سطح درآمد بالا تشکیل می دهند بنابراین تولید محتوا در این پیج بسیار متفاوت از پیجی با کالای نقره یا استیل است که افراد به دنبال قیمت کمتر هستند. در این جمله حتما باید کلمه کلیدی اصلی را هم قرار دهید. جمله شما باید خیلی کوتاه و فقط توصیف کننده عکس باشد. محتوای کوتاه یا میکرو کانتنت چیست؟ پس باید اول از همه جملهای کاملا کوتاه و توصیفی بنویسید. توجه به تیپ شخصیتی فالوورها: این مورد از مهم ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. This data was created with GSA Content Generator DEMO!

به صراحت میتوان گفت بخش استوری یکی از مهم ترین و محبوب ترین قسمت های اینستاگرام بدل شده است. همانطور که می دانید، اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در سراسر دنیاست که با قدرت در حال پیشرفت است. حتی بهتر است از طریق شبکه های اجتماعی دیگرتان مانند فیسبوک و یا توییتر مسابقه تان را اعلام کنید تا افراد بیشتری را درگیر مسابقه کنید. در قسمت اینسایت پست، آمارهایی مانند تعداد دقیق لایک، کامنت، Save و Share را میتوانید ببینید. 3. وقتی که روی آن کلیک کنید، میتوانید متن آلت تکست اینستاگرام خود را بنویسید یا تغییر دهید. برای اینکه راحتتر بتوانید کلمه کلیدی را پیدا کنید، خود را جای کاربری قرار دهید که به دنبال مطلبی مشابه عکس شما باشد. اگر میخواهید بیشتر به محتوای مورد علاقه خود در صفحه اکسپلور دسترسی پیدا کنید، هشتگ موردنظر آن را فالو کنید و اگر پس از فالو یک هشتگ شاهد نمایش محتوای نامناسبی در این صفحه بودید، میتوانید آن را آنفالو کنید.

اگر عکس شما در خصوص طنز است، عبارات طنز به کار ببرید یا اگر در خصوص طبیعت است، حتما نام مکان در آن نوشته شود. همچنین دانستید که با استفاده از چه پلتفرم هایی می توانید متوجه شوید که چه کسانی اقدام به آنفالو شما کرده اند. اینگیجمنت ریت اینستاگرام معیاری است که مشخص می کند فالوورها چقدر از محتوای به اشتراک گذاشته شده استفاده کرده اند و به عبارتی محتوای مورد نظر تا چه حد مفید بوده است. از این رو اینگیجمنت ریت اهمیت بالایی دارد و اینستاگرام نیز از این معیار برای رتبه بندی پست ها و پیج ها برای نمایش به افراد استفاده می کند. به جای پاک کردن هر کامنت به صورت جدا جدا، می توانید کاری کنید که اینستاگرام به صورت خودکار آن ها را برای شما فیلتر کند. نرخ تعامل، از تقسیم تعداد لایکها، کامنتها و ذخیرههای پستهای شما بر تعداد کل فالوورهایی که دارید بهدست میآید و یکی از شاخصهای کلیدی برای رسیدن به موفقیت کاری در اینستاگرام بهشمار میرود. در همین مقاله تعدادی از زمینه های کاری و کلمات مهمی که پربازدید هستند را آورده ایم. This was generated by GSA Content Generator DEMO.