اینسایت چیست – راهنمای آنالیز اینستاگرام با ابزار Insights

اکسپلور یا همان اکسپلورر یکی از بخش های شلوغ اپلیکیشن اینستاگرام است و می تواند برای برخی بسیار جذاب باشد و برای برخی دیگه آزاردهنده باشد. اما نمایش محتوا در اکسپلور اینستاگرام ربط زیادی به فالویینگ های شما ندارد. کافیست اکانتی در اینستاگرام ایجاد کنید و مشخصات خودروهای خود را همراه با تصویر آنها بصورت پست در اینستاگرام منتشر کنید. فقط باید توجه داشته باشید که در ارائه ی خدمات باید با مخاطب صادق باشید تا بتوانید اعتماد آنها را جلب کنید. در جهت رفع آنها با آموزشهای مدیر آینده و خدمات دیجیتال مارکتینگ ما همراه شوید تا در این مسیر به شما اشتراتژی و تاکتیکهای بازاریابی اینستاگرام را انتقال دهیم. اگر در زمینۀ بورس تخصص دارید میتوانید پیجی در این زمینه در اینستاگرام ایجاد کنید و به مردم آموزش دهید. اگر شما تولیدکننده یا واردکنندۀ عطر و ادکلن هستید قطعاً با نمایش محصولات خود در اینستاگرا فروش بیشتری خواهید داشت. طبق آمار و ارقام 60% مردم برای کشف محصولات جدید از اینستاگرام استفاده می کنند. امروزه این روش کسب درآمد در اینستاگرام یکی از محبوب ترین هاست. معمول ترین روش برای این کار این است که شما یک ویدئو از خودتان استوری کنید و خیلی مستقیم درخواست کنید که فالوورهای شما، آن پیج خاص را فالو کنند. Content was generated with GSA Content Generator Demoversion.

راز های اینستاگرام

یکی از بزرگ ترین دلایل این است که پتانسیل درآمدی بالایی دارد و بی حد و حصر است. معمولا پیج های سرگرمی به دلیل تعداد فالوورهای بالایی که دارند تبلیغاتی که به آن ها سپرده می شود زیاد است و درآمدشان در ماه چیزی حدود 10 تا 30 میلیون تومان است. قطعا کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد تا فالوورهای خود را از دست ندهید. اما جالب هست بدانید که بسیاری از افراد هستند که ترجیح میدهند حتی عطرو ادکلن خودرا هم از اینستاگرام بخرند. بسیاری از افراد همچنان معتقدند که با روشهایی مانند خرید فالوور فیک یا فالو/آنفالو کردن، میتوان تعداد مخاطبان اینستاگرام را بالا برد و از این طریق باعث فروش محصول یا دیده شدن خدمات شد. پیشتر در مقاله چگونه در اینستاگرام فالوور و لایک های بیشتری داشته باشیم؟ همچنین اینستاگرام فقط میتواند تدوین و تحلیل پستها و استوریهایی که پس از ورود به نمایه کسب و کاری منتشر کردهاید را به شما نشان دهد.

درآمد از اینستاگرام

همواره بازخوردهای لایک ،کامنتها، افزایش یا کاهش فالورها را تحلیل کرده و بر اساس آن تولید محتوا کنید… همچنین شما با فالو کردن اشخاص مختلف میتوانید ببینید که آنها چه پستهایی را لایک کردهاند و یا کامنت گذاشته اند. تعداد بسیار زیاد کاربران ایرانی و حجم بالای فعالیت آنها در اینستاگرام این رسانه را تبدیل به یک بازار بسیار وسیع کرده. اگر می خواهید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید، اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است تا زندگی خود را متحول کنید. تمام ذهنیت خود را که تا این قسمت از این مطلب از نمناک بدست آورده اید را چند ثانیه کنار بگذارید و خودتان را یک کاربر اینستاگرام ساده تصور کنید. اگر صاحب بوتیک و لباس فروشی هستید میتوانید از لباس های خود عکس بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. اینستاگرام طی چند سال گذشته، از یک اپلیکیشن اشتراک گذاری ساده عکس به یک ابزار قدرتمند بازاریابی تبدیل شده است که بسیاری از مشاغل و برندهای بزرگ برای ارتباط با مخاطبان و ارتقا سطح کاری از این برنامه استفاده می کنند.

This post has been done with GSA Content Generator Demoversion!

اینستاگرام به عنوان تنها شبکهی اجتماعی جهانی که در ایران به راحتی در دسترس است، یک فرصت ایدهال برای درآمدزایی است. بیش از ۸ میلیون حساب کاربری تجاری در اینستاگرام وجود دارد. با وجود اینکه در ایران سرویس فروشگاهی اینستاگرام کار نمیکند، ولی این روش درآمدزایی در ایران خیلی رونق دارد و اتفاقامردم هم از پیجها خرید دارند. با وجود اینکه بیشتر امکانات تجاری اینستاگرام به صورت مستقیم در ایران بسته است، اما هر جا که مخاطب باشد، فرصت کسب درآمد هم هست. در آن مقاله به صورت کامل در مورد شیوههای زمانبندی، ایده یابی، طراحی و توسعه تقویم به صورت آنلاین و آفلاین توضیح دادیم! حتما اطلاع دارید که بازار لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر دارای سود بیشتری نسبت به فروش آنهاست. شما میتوانید از طریق اینستاگرام لوازم یدکی ویا حتی خودرو بفروشید. شما میتوانید لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر را از طریق اینستاگرام بفروش برسانید. چرا اینستاگرام را برای کسب درآمد انتخاب کنیم؟ پدیده جدیدی که تو اینستاگرام به عنوان ترند دنبال میشه نانواینفلوِءنسر نام داره که همون پیج های زیر 20 ، 30 کایی هستن که محتوای خوبی دارن و هدف مشخصی رو تو پیج دنبال میکنن ، این پیج ها بهترین گزینه برای تبلیغات هستن چرا که ارتباط خوبی با مخاطب هاشون دارن و تعداد تبلیغ هاشون هم کمتر از اون پیج های بزرگ و در نتیجه توجه بیشتری به تبلیغاتشون میشه .