اینستاگرام مارکتینگ چیست؛ اصول و ترفندهای بازاریابی در اینستاگرام

این تصویر نشان میدهد که حتّی گوشیِ همراه، در دل کوهستان هم بدون شارژ نمیماند و تهیه چنین سناریوهایی، تاثیر بالایی در نگاه مخاطب دارد. در این روش بدون وقت گذاشتن برای فالو کردن دیگران , میتونید از برنامه, فالوور دریافت کنید و پیج خودتون رو به پیج های تاپ در اینستاگرام تبدیل کنید . میتوانید به صورت شخصی با آنها درباره مشکلاتش صحبت کرده و به حل کردن آن کمک کنید. درست کردن ویدئو های تبلیغاتی از آن ،بررسی آن ها و اشتراک گذاری و … اینستاگرام به راحتی این امکان را در اختیار شما قرار داده است و میتوانید از آن در فرآیند بازاریابی در اینستاگرام برند خودتان استفاده نمایید و حسابهای کاربری برندهای گوناگون خود را مدیریت کنید. از سفیران برندها دعوت کنید تا حساب شما را به اشتراک بگذارند یا با حسابهای مشابه همکاری کنند. اینستاگرام یکی از عوامل موفقیّت در این شبکه اجتماعی را تولید پستهای با کیفیت بنا نهاده و به کمیّت توجّه کمتری دارد.

دوره اینستاگرام

در این تکنیک، سعی میشود تا از فضای خالی اطراف سوژه استفاده کنیم تا بهتر بتوان توجّه بیننده را به سوژه اصلی جلب کرد. مثلاً یک فروشگاه اینترنتی را تصوّر کنید که انواع پودر کیک را به فروش میرساند و برای اینکه بتواند نظر مخاطبانِ خود را جلب کند، پستهایی با رویکردِ راهنمای پخت انواع کیکهای خوشمزه، برای بازاریابی در اینستاگرام، تولید میکند. گاهی اوقات بد نیست که با تهیّه تصاویر متقارن، نظر افراد را جلب نمود. کاربرانی که در حال مرور انواع پستها هستند و گاهاً ممکن است که با سرعت از روی بسیاری از پستها عبور کنند، باید با تصویری متفاوت رو به رو شوند تا باعث جلب نظرشان شود.خیلی بهتر است، صحنه را به گونهای چینش کنید، که تمرکز تصویر بر روی سوژه اصلی معطوف شود. به دو روش می توان با پخت و پز پول در اینستاگرام کسب درآمد کرد که در دو روش زیر به آنها خواهیم پرداخت. کانالهایی که تنها با هزینههای تبلیغات اقدام به کسب درآمد از تلگرام میکنند، در حال حاضر تا ۲۰۰ میلیون تومان درآمد ماهیانه را نیز ثبت نمودهاند. This article has been created by GSA Content Generator Demoversion.

چطور باید یک پیام را که با استفاده از قسمت دایرکت اینستاگرام فرستاده ام را لغو ارسال کنم؟ قابلیّت دیگری که برای انتشار ویدیوها در اینستاگرام وجود دارد، انتشار چندین ویدیو در یک پست میباشد. بهترین حالتِ نور برای تهیّه تصاویر با کیفیت، استفاده از منبع نور طبیعی است، زمانی که شما از منبع نور خورشید استفاده میکنید، سایههای بسیار کمرنگتری خواهید داشت زیرا این منبع نور، بسیار بزرگتر از هر جسم دیگری روی کره زمین میباشد. یکی دیگر از پستهای جذّاب برای ایجاد حسِّ خوب در مخاطب، به تصویر کشیدن، کارمندان در حال کار میباشد. زمانی که شما در اینستاگرام یک تصویری را انتخاب میکنید، آن تصویر به صورت مربّعی در صفحه ظاهر خواهد شد اما برای اینکه آن را به اندازه اصلی خود تغییر دهید، میتوانید از طریق آیکون موجود در تصویر زیر عکس را به حالت اصلی خود تبدیل کنید. کیفیت تصاویر و ویدیوها در افزایش دنبال کنندگان شما در اینستاگرام بسیار مهم است.که در نهایت باعث افزایش فروش شما خواهد شد.سعی کنید از فونت های جذاب در متن عکس ها و ویدیوها استفاده کنید.به هیچ عنوان محتوا را کپی نکنید بلکه از محتوا های رقبای خود ایده بگیرید و آنها را به گونه ای دیگر ارائه کنید.از کپشن نسبتا بلند استفاده کنید شاید فکر کنید که کاربران حوصله خواندن آن کپشن بلند را نداشته باشند ولی وقتی ببینند که چقدر برایشان ارزش قائل هستید که وقت صرف کرده اید و متن به این بلندی را نوشته اید،درصد اعتماد شان نسبت به شما بیشتر خواهد شد.

اینستاگرام در حال حاضر بزرگترین پاساژ دنیا است و خبر خوب برای شما اینکه من به شما آموزش می دهم در این پاساژ جهانی، صاحب یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین فروشگاه ها شوید. تقریبا نیمی از کسب و کارهای فعال در اینستاگرام از استوری های این اپلیکیشن استفاده کرده و نتایج خوبی را دریافت می کنند. اگر می خواهید در اینستاگرام کسب درآمد کنید، به مدل کسب و کار مناسب نیاز دارید. افرادی که وارد اینستاگرام می شوند، اصولا دوست دارند در این محل از پست های جذاب تصویری استفاده نمایند و می توان گفت اینستاگرام مکانی برای دسترسی به لحظات خاص است. من چندین سال تو این حوزه فعالیت داشتم با ادمین های موفق زیادی مشورت کردم و بالای 10 پیج اینستاگرام رو مدیریت کردم و همه ی راهکار هارو تست کردم ، همشون ! دیگر اینکه شما میتوانید هر بار سری داستانهایی (مثلا ۱۰ استوری) انتشار دهید که با ضربه زدن به سمت چپ تصاویر، باعث رد شدن استوریها میشود. اگر مایل باشید که از درون خود نرم افزار ویدیو تهیه کنید، میتوانید به بخش انتشار پستها بروید و روی آیکون ویدیو ضربه بزنید. ویدیو تاثیرگذاری بالایی در دید مخاطب دارد و به کمک ویدیوهای خلاقانه میتوان قدرت و مزیّت محصولات و خدمات خودمان را به مخاطب منتقل کنیم. This data was created with GSA Content Generator DEMO.