این بخش اختیاری است

فالو کردن های پشت سر هم باعث بلاک شدن پیجتون میشه و حتی ممکن هست که رفتار شما ربات گونه شناخته بشه و ارور Your Account was Compromised دریافت کنید. این موضوع برای پیج شما یک امتیاز منفی به حساب میآید، چرا که به طور ناگهانی از تعداد فالوورهای شما کم میشود و این موضوع جنبه منفی بر کسب و کار شما خواهد داشت. تغییر اساسی در الگوریتم های اینستاگرام باعث شد که این ربات ها دیگه قابل استفاده نباشن چرا که به محض استفاده از این سیستم ها و اتوماسیون ها خیلی سریع پیج شما اخطار میگرفت و یا حتی بدون اخطار ممکن بود بسته یا دیسیبل (disable) بشه. این کار هم قبلا توسط ربات ها قابل انجام بود اما الان ناچار هستید به صورت کاملا دستی این کارها رو انجام بدید. فراموش نکنید که به برگزار کننده لایو درخواست بدید که شما رو هم به لایو دعوت کنند تا یک لایو مشترک داشته باشید. حالا که دیگه رباتی وجود نداره مجبور هستید به صورت دستی این کار رو انجام بدید و افراد موردنظرتون رو فالو کنید تا بتونید فالوبک بگیرید و فالوورهای شما به مرور زمان افزایش پیدا کنه. This article has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

آموزش اینستاگرام

به همین خاطر خیلی وقت هست که دیگه افزایش فالوور از طریق ربات ها امکان پذیر نیست. نکتهی جالب دیگر امکان عقب یا جلو بردن ویدیو در حالت پخش مجدد است. یکی از شیوههایی که سبب میشود صفحه شما نسبت به دیگر صفحات قوی ظاهر شود، تعداد فالوور بالا است. یکی از دغدغههای اصلی افرادی که صفحات اینستاگرام را مدیریت میکنند، بالابردن نرخ تعامل، افزایش لایک و کامنتها میباشد. برای مثال شرایطی را تصور کنید که خودتان تصمیم به خرید از اینستاگرام دارید و زمانی که برای خرید اقدام میکنید، با تعداد صفحات بسیاری مواجه میشوید که برخی از آنها تعداد فالوور بالا و برخی دیگر تعداد فالوور کمتری دارند. همانطوری که شما علاقه دارید وقتی یک پستی منتشر میکنید، لایک و نظر دریافت کنید، خوب چرا برای افرادی که دنبال می کنید چنین کاری را انجام نمیدهید؟ وقتی در لایو دیگران شرکت میکنید، جدای از اینکه به صاحب پیج احترام میذارید، با دیده شدن ورود شما در لایو و همینطور ارسال کامنتها در لایو که باعث دیده شدن شما میشه میتونید فالوورهای مختلف رو به پیج خودتون هدایت کنید. This data was created by GSA Content Generator Demoversion!

در نظر گرفت، حذف فالوور از پیج شما است.

البته آنفالو کردن شاید چندان جذاب نباشه اما خب به دلیل محدود بود تعداد فالووینگ های اینستاگرام، مجبور هستید از یه جایی به بعد فالووینگ های خودتون رو آنفالو کنید. تعداد مشخصی وجود نداره و به طور تقریبی بهتر هست بیشتر از 5 فالو یا آنفالو در ساعت انجام ندید تا دچار مشکلات محدود کننده اینستاگرام نشید. از لیست هدفمند شما وارد پیج ها میشدند و کاربران رو فالو می کردند و بعد از مدتی هم آنفالو میکردند. اگر کاربران واقعی پیج شما متوجه این موضوع شوند که تعداد فالوورهای شما فیک است، دیدشان نسبت به چنین صفحهای منفی میشود و اعتماد خود را از دست میدهند. موضوع دیگری که میتوان آن را از معایب خرید فالوور واقعی در نظر گرفت، بیاعتمادی کاربران به نظر میرسد. مورد دیگری که میتوان آن را از معایب خرید فالوور واقعی در نظر گرفت، حذف فالوور از پیج شما است. از وقتی که اینستاگرام قوت گرفت، بحث افزایش فالوور اینستاگرام هم مطرح شد.

افزایش فالوور

آری، این کار را انجام دهید، این کار به افزایش مشهوریت برندتان کمک خواهد کرد. این کار هم به زمان نیاز داره و هم تلاش و هم در بعضی از مواقع به هزینه. می توانید در بعضی از پست های خود، دستور غذا را در کپشن یا عکس بنویسید و از این کار نترسید زیرا برخلاف تصور عامه مردم، این کار باعث کم شدن مشتری های شما نمی شود! و مستقیم میروید سراغ بازار هدف و وقت خودتان را هدر نمی دهید. جایگزین این راه افزایش فالوور اینستاگرام واقعی است که راه و روش مخصوص به خود را دارد و شما در طول زمان میتوانید، سلیقه مخاطبان خود را بشناسید و سبک خود را بیابید و صفحه اینستاگرام خود را گسترش دهید. واقعا میخواهید در بیو خود فقط صفحه اصلی سایتتان را قرار دهید و هیچوقت آن را تغییر ندهید؟ برای افزایش فالوور اینستاگرام بیو کاملی بنویسید. سعی کنید در پیج های فعال حضور داشته باشید و زیر پست های جدیدشون کامنتهای جذاب درج کنید تا احتمال بالا اومدن کامنت شما افزایش پیدا کنه و این باعث بشه تعداد مشاهده کامنت و در نتیجه پروفایل شما افزایش و به دنبال اون تعداد فالوورهای شما هم افزایش داشته باشه.