این بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام است

پس سعی کردیم به طور خلاصه و ساده، جوابش را بدهیم. نکتهی مهم حین و قبل از خرید فالوور این است که از واقعی بودن حسابها به طور صد در صد مطلع شوید. چرا فالوورهای ایرانی واقعی اهمیت دارند؟ در همین جا لازم است خاطر نشان کنیم که اگر خرید فالوور واقعی انجام داده و هنگامی که بتوانید حسابهای کاملا فعال را به پیج خود به عنوان دنبال کننده اضافه کنید، کسبوکار شما به شدت رونق پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال بلاگرهایی که در حوزه سفر فعالیت میکنند و به گردشگری در شهرها و مناطق توریستی میپردازند در ارتباط با تجربیات خود نظرات و محتواهایی تولید میکنند که مخاطبانشان از به اشتراک گذاشتن آنها به شدت استقبال میکنند. این دسته از اینفلوئنسر اینستاگرام حدود 2 تا 50 هزار فالوور دارند و در یک حوزه به خصوص، علاقهای مشخص یا بازاری کوچک به تولید و انتشار محتوا میپردازند. در این نوع محتوا شما به معرفی و تبلیغ محصول یا خدمات کسب و کار خود به واسطه نمایش عکس یا تصاویر ویدئو خواهید پرداخت. عکس به همراه توضیحات کامل محصول. محتواهایی مانند پست و استوری و حتی نام کاربری و توضیحات و Bio را بهتر است پیش از هر اقدامی بررسی کنید.

اما بعضی از کامنت ها شاید مناسب برند شما نباشد.

با استفاده از استوری اینستاگرام، محتوای شما قابلیت دیدهشدن بیشتری دارد. بهتره که کار رو به تیمی بسپارید که الگوریتم های اینستاگرام و البته روش های بازاریابی رو به خوبی بشناسه و بتونه با خلاقیت و هوشمندی و توانایی تولید محتوای جذاب و ارزشمند صفحه شما رو به سکوی پرتاب برندتون تبدیل کنه. آیا هدف شما افزایش محبوبیت برند است یا میخواهید برای صفحه کسب و کار خود تنها عضو بگیرید؟ در این حالت ، می توانید مقدار زیادی از مراجعه به وب سایت خود افزایش داده و به مخاطبان خود پیشنهاد خرید محصولاتی را بدهید که قبلاً شناسایی کرده اید. این عدد بستگی به قدرت بازاریابی و سئو سایت شما و برخی موارد دیگر حتی میتواند تا دو برابر نیز افزایش یابد. میتوانید با کلیک روی گزینه View Insights در زیر تصاویر و ویدیوهای آپلود شده خود، به این موارد دست یابید. استفاده از هشتگ مناسب به شما کمک خواهد کرد بر روی طیف وسیعتری از مخاطبین در اینستاگرام تاثیر بادوامتری بگذارید. اما بعضی از کامنت ها شاید مناسب برند شما نباشد. در حالی که در تلگرام هر کس با ورود به کانال شما تنها روی پستهای شما تمرکز داشته و همه آنها را با یک اسکرول ساده مشاهده خواهد کرد.

اشتراک گذاری با شبکه اجتماعی facebookچطور باید یک لینک از عکس یا فیلم بگیرم؟ بهتر است که عکس پروفایل و بیوگرافی خود را هر چند وقت یکبار تغییر دهید. در کنار همه ی اینها باید بدانید که کیفیت محتوایتان از اهمیت بالایی برخوردار است و انواع روش های بازاریابی اینستاگرام چون کامنت مارکتینگ اینستاگرام باید هدفمند و دارای ساختار باشند. اینستاگرام رسانهی قدرتمندیه که حالا از ۹ تا ۹۰ ساله ها رو به خودش جلب کرده و با ویژگی های دائم به روز شونده ای که برای کسب و کارها ارائه می ده کاملا منطقیه که به عنوان یک برند یا کسب و کار برای بازاریابی دیجیتال روش سرمایه گذاری کنیم. محل زندگی دیجیتال اینفلوئنسرها شبکههای اجتماعی هستند و اتفاقا درصد خیلی بالایی از اینفلوئنسرهای ایرانی در اینستاگرام فعالیت میکنند. اینفلوئنسر مارکتنیگ روشی نوین و بسیار موثر در تبلیغات دیجیتال است که در آن برندها و افراد تاثیر گذار یا صفحاتی که طرفداران زیادی در شبکههای اجتماعی دارند از اعتبار خود نزد مخاطبان برای تبلیغ یک محصول یا برند استفاده میکنند. اینفلوئنسر اینستاگرام برای مدت مشخصی هم میتواند از محصولات و خدمات یک کسب و کار به صورت رایگان یا با تخفیف زیاد استفاده کند. This content was generated with GSA Content Generator Demoversion!

به این صورت به فعالیت بازاریابی خود نظم داده­اید و از زمان نیز به درستی استفاده کرده­اید. اینستاگرام مارکتینگ حالا به یه فعالیت تخصصی بازاریابی تبدیل شده و اصول و قواعد خاص خودش رو داره. محتوای جذاب و مفیدی داشته باشه که اعتماد و ارتباط مخاطب رو به خوبی جلب کنه! علاوه بر این موضوع میزان ارتباط یا به اصطلاح Engagement اینفلوئنسرها با مخاطبانشان نیز در کنار تعداد فالوورها اهمیت دارد. در واقع لحن و نحوه بیان محتوا توسط این افراد بسیار اهمیت دارد. با توجه به آنکه هر اینفلوئنسر اینستاگرام روشهای مخصوص به خود را برای ارائه تبلیغات دارد در انتخاب اینفلوئنسر برای بهرهمندی از مزایای اینفلوئنسر مارکتینگ باید به نکات زیر توجه داشته باشید. بلاگرها در زمینه اینفلوئنسر مارکتینگ به راحتی میتوانند ویژگیهای یک محصول یا روشهای استفاده و مزایا و معایب آنها را توضیح بدهند. اشتباه نکنید! مورد قبلی که توضیح دادم، فقط در مورد سایتهای فروشگاهی بود. همانطور که توضیح دادیم شما از روش های گوناگونی در اینستاگرام می توانید برند و کسب و کارتان را معرفی کنید که یکی از این روش ها کامنت مارکتینگ اینستاگرام است.