بازاریابی اینستاگرام یا اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

این هم یکی از راه های جالب کسب درآمد با اینستاگرام است! شور و اشتیاق کسب درآمد از اینستاگرام قبل از طرح صیانت بهانه ای شد تا به این موضوع بپردازیم. همانطور که تا الان متوجه شده اید، اینستاگرام می تواند ابزار خوبی برای کسب درآمد و دیده شدن مشاغل کوچک و بزرگ باشد. به طور پیشفرض، فیلد شماره موبایل (Phone) باز است و پیش شماره ایران هم دیده میشود. پس برای ثبت نام در اینستاگرام بدون شماره موبایل، شما به یک ایمیل معتبر نیاز دارید. در این حالت با ایمیل اکانت اینستاگرام میسازید. کد تاییدی به آدرسی که نوشتهاید ایمیل میشود که باید برای تکمیل ثبت نام، کد را وارد کنید. اگر مایل به انتخابِ همان بودید، گزینه Next را بزنید وگرنه Username Change را زده و برای خود یک نام کاربری دیگر تعریف کنید. نام کاربری در اینستاگرام همان یوزرنیم (Username)، آیدی (ID) و معرف شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

اینستاگرام مارکتینگ

یوزرنیمها نمیتوانند تکراری باشند و هر حساب کاربری فقط یک یوزرنیم دارد. برای ایجاد نام کاربری یا همان یوزرنیم؛ خودِ اینستاگرام طبق نامی که در بخش قبل وارد کردید، یک یوزرنیم پیش فرض به شما نشان میدهد. نکته اصلی این است که محدودیت این بخش 30 کارکتر است، بنابراین یک نام بهینه انتخاب کنید. یک بار دیگر تاکید می کنم که سعی کنید فالوور های شما در اینستاگرام واقعی باشند و هدفمند، این میتواند یک نکته طلایی در فروش بیشتر شما و تبلیغ بیشتر شما باشد و اینکه زودتر به هدفتان خواهید رسید. به همین دلیل بسیاری از افراد با خرید فالوور اینستاگرام تلاش می کنند تا صفحه خود را رشد داده و بتوانند درآمدهای بسیار زیادی به دست بیاورند. همانطور که پیش از این گفتیم استوری در اینستاگرام فقط 24 ساعت باقی میماند و پس از آن بصورت خود به خود پاک میشود. هشدار: اگر تلفن شما قفل و بدون مراقبت باقی بماند، دیگران می توانند به اینستاگرام شما دسترسی پیدا کرده و حساب شما را تغییر دهند یا تغییر دهند، کارهایی مانند عکس، ارسال عکس، نظر دادن در مورد عکس های دیگران و غیره ارسال کنند. می توانید از ابزارهایی مثل فتوشاپ برای درست کردن عکس مناسب بگذارید. Post has been created with the help of GSA Content Generator DEMO!

آموزش اینستاگرام

اگر از پیش اکانتی دارید با زدن Log in (در پایین صفحه) و بعد وارد کردن اطلاعات خود، وارد حساب کاربریتان شوید. فراموش نکنید که منظور از تعامل با مخاطبین، پست کردن ویدیو و تصاویر محصولات تان نیست، بلکه باید به طور واقعی با آن ها ارتباط برقرار کرده و از آنها بخواهید که محتوای شما را به اشتراک گذاشته، کامنت بگذارند و یا لایک کنند. با استفاده از این قابلیت، میتوانید مناسبترین مخاطب را با توجه به دادههای جمعیتشناختی، علایق، رفتار و موارد دیگر مشخص کنید. اینستاگرام پلتفرمی است كه درصد قابل توجه مخاطبین آن را نوجوانان و جوانان زیر ۲۵ سال تشكیل میدهند؛ یعنی سنی كه برای مشورت كردن به توصیه هم سنوسالها و دوستان خود بیش از هر چیز دیگری توجه میكنند. این روش از روشهای کسب درآمد غیرمستقیم اینستاگرام است. یکی از دلایل اصلی که برندها به سمت تبلیغات اینفلوئنسری گرایش پیدا کردند، میزان بالای تاثیرگذاری این روش تبلیغاتی است. آن ها باید بدانند چه برندی تولید می کند و چرا باید ضمن خرید از پیجتان، به شما وفادار بمانند. در ضمن میتوانید از نامهای پیشنهادی که تحت عنوان Suggested usernames به شما ارائه شده است استفاده کنید. اگر تاکنون اقدام به استفاده از این شبکه نکرده اید برای شروع حساب کاربری خود به حالت بیزینس تغییر دهید تا با شمار زیادی از ایده ها و ابزارها مواجه شوید.

باید آن را تغییر دهید تا زمانی که یک تیک خاکستری مقابلش ظاهر شود. و… تغییر دهید تا جایی که یک علامت تیک سبز مقابل نام شما روشن شود. سپس Sign up را بزنید تا به صفحه بعدی منتقل شده و فرایند ثبت نام را شروع کنید. این وبسایت که در حوزه تبلیغات کار میکند دورههای مبتدی تا مباحث پیشرفته را برگزار میکند. بهترین کار آن است که یک کوپن تخفیف 20 درصدی به صورت کاملا انحصاری در اختیار دنبالکنندگان شما در اینستاگرام قرار دهید. با این کار می توانید مخاطبین خود را در اینستاگرام پیدا کنید، بنابراین می توانید آنها را دنبال کنید. در آخرین مرحله به قسمت تنظیمات حساب کاربری خود می رویم. شک نکنید با داشتن محتواهایی با مضمون آخرین روشی که بیان شد افزایش فالور و کسب درآمدهای مالی تان تضمین شده خواهد بود زیرا بیش از 90 درصد افرادی که گوشی هوشمند دارند تمایل زیادی دارند که بتوانند از دوربین موبایلشان به نحو احسن استفاده کنند و استعداد خود را در این زمینه نشان دهند یا حداقل بتوانند برای پروفایل های خود عکس های هنری تهیه کنند. بعد از اینکه متوجه شدید چه کسی یا چه چیزی را جستجو می کنید، روی نمایه وی کلیک کنید.