بایدها و نبایدهای اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

داشتن رنگهای ثابت ظاهر پروفایلتان را زیبا میکند و انسجام برند شما را نشان میدهد. شما هرگز یک کفش پاشنه بلند را با گرمکن ست نمیکنید (البته شاید هم بکنید، تصمیم با شماست)، چون به نظر من زیبا و درست نمیشود. در واقع، حضور آنلاین، شاید تنها شانس یک کسبوکار کوچک برای جلب توجه مردم و تنها راه برندهای بزرگ برای حضور در مرکز توجه مشتریان است. بعلاوه ، ممکن است لازم باشد سریعاً لایک بگیرید. مثلاً میتوانید برای مسابقهتان ۳ برنده را درنظر بگیرید و برای هر برنده، جایزۀ مناسبی را ارسال کنید. شما میتوانید از تبلیغات در اینستاگرام با هدف نصب اپلیکیشن استفاده کنید. نرم افزار فالووربگیر به صورت اتوماتیک اقدام به فالوو کردن کاربران فعال اینستاگرام می نماید و پس از آنکه آنها شما را فالوو نمودند شروع به آنفالو کردن آنها می کند در نتیجه شما دارای فالوور های فعال و واقعی هستید که خودشان شما را انتخاب کرده اند. Article was generated with GSA Content Generator Demoversion.

دوره اینستاگرام

استوری ها به شما کمک می کنند که مخاطب ها و فالوور های شما افزایش بیابد و بحث برندینگ شما همیشه پر تکاپو باشد چرا که به واسطه استوری می توانید به میزان زیادی در فید های فالوور هایتان دیده شوید .همچنین قبلا برایتان مقاله ای عالی در جهت چگونگی برندسازی آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید. پیج اینفلوئنسر یا تاثیرگذاری کسانی که میخواهند در یک حوزه خاص تاثیرگذاری داشته باشند و مخاطب نسبت به این حوزه جذب کنند میشه پیج اینفلوئنسری برای مثال کسانی که دارند در حوزه بیوتی یا زیبایی فعالیت میکنند کسانی که دارند در حوزه غذا فعالیت اینفلوئنسری انجام میدهند نمونههای این مورد ها رو ما زیاد دیدیم فراموش نکنید برای این سبک پیج اصول درست باید رعایت شود تعامل درست با مخاطب و ارتباط مداوم میتواند اهرمی برای موفقیت شما باشد داخل ایران علاقه به این فعالیت بسیار زیاد است اما اصول اینفلوئسری به درستی رعایت نمیشود دوستان عزیز فراموش نکنید نکته اینجاست که فقط حضور و فعالیت الویت نیست زمانی که به این عزیزان تبلیغات میدهید پاسخگویی سریع و حضور به موقع و برخورد حرفه ای بسیار مهم است و باید برای آموزش اینستاگرام این اصول را در نظر داشته باشید.

خرید فالوور هیچ تأثیر در افزایش تعامل مخاطب (Engagement) با صفحه شما ندارد، درحالیکه افزایش انگیجمنت دقیقاً همان چیزی است که برای گسترش صفحه خود به آن نیاز دارید. اما خبر خوب این است که شما به جای مناسبی برای کسب اطلاعات بیشتر برای زیاد کردن فالوور اینستاگرام آمدهاید! روایت داستان برای کسبوکارها از این منظر مفید است که بهترین راه برای برقراری ارتباط عاطفی با مخاطبین است. کسب سود کوتاهمدت و فروش مستقیم از کمپین خود را فراموش کنید. فراموش نکنید که شما از طریق ارتباط مستقیم با فالوورهای خود ایدههای جدیدتری به دست میآورید. پیش از ارسال مطلب، باید اطمینان پیدا کنید که همه مطالب شما جزئی از یک موضوع کلی هستند. در این بخش سه مرحله کلیدی را شرح میدهم که باید از آن برای نوشتن یک محتوای با کیفیت استفاده کنید و هزار فالوور اینستاگرام اول خود را به دست آورید. در واقع دیجیتال مارکتینگ استفاده از اصول استراتژی بنگاه اقتصادی شما در فضای دیجیتالی برای افزایش جذب مخاطبین هدف شما میباشد. در واقع شما باید بتوانید خصوصیات مشتریان خود را بررسی کنید، تا محتوایی متناسب با نیاز آنها تولید کنید. همیشه مفید است که تحقیقاتی کلی انجام دهید تا بفهمید چه کسانی شما را دنبال میکنند و بدانید که بر این اساس چه محتوایی را باید تولید کنید.

زیرا ایجاد یک هدف ایدهآل، تولید محتوای سازگار با فالوورها را بسیار راحتتر میکند. پاسخ به این سوالها کمک میکند هنگامی که شما چند فالوور اینستاگرام اول خود را پیدا کردید، بدانید که چه محتوایی را برای مخاطبان انتخابی خود خلق کنید. یک تم برای کار خود انتخاب کنید، در نظر بگیرید که چه طیف رنگی به کارتان میآید، تفاوتی ندارد که رنگ تند، سرد یا شفاف باشد، اما مهم است که طیف رنگ مشخصی داشته باشید. اولین چیزی که در اولویت است، این است که شما باید دقیقا بدانید که قرار است چه کاری را در اینستاگرام خود انجام دهید و چرا. فالوور ایدهآل شما چه کسی است و شما چه محتوایی را باید هدف قرار دهید؟ ابتدا لازم است برای وبسایت خود اهداف بازاریابیتان را تعریف کنید. چنین رویکردی را هم برای موضوع پستهای خود در اینستاگرام در نظر بگیرید و به زیبایی کلی آن فکر کنید. به احتمال زیاد رقبای شما مخاطبان مشابهی با شما خواهند داشت. هنگامی که فهمیدید فالوورهای شما چه چیزی میخواهند، مهم است که به رقبای خود نزدیک باشید. او دارای بیش از 30 حساب کاربری در اینستاگرام است و ماهیانه حدود 20 تا 25 هزار دلار از این پلتفرم درآمد دارد.