برای رسیدن به اکسپلور اینستاگرام از این ۱۲ مرحله عبور کنید!

محتوای کلی اکسپلور را بررسی کنید: یک سری موارد در میان تمامی افراد جامعه مشترک هستند. به علایق مخاطبان خود توجه کنید: مرحله اول برای اینکه بتوانید در نظر مخاطب خود جذاب باشید و مورد دیده شدن واقع شوید، این است که بدانید مخاطبان چه چیزی از شما می خواهند؟ پس از آن بر روی دکمه سه نقطه در بالای آن پست کلیک کنید.در پنجره ای که برای شما باز می شود گزینه see fewer posts like this یا اگر زبان اینستاگرامتان فارسی است گزینه دیدن پست های کمتر از این قبیل را انتخاب کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در میان هشتگ هایی که دائما در اینستاگرام استفاده می شوند 7 -10 هشتگ وجود دارد که برند هستند و اگر محتواهایی نزدیک به آن ها تولید کنید می توانید فالوورهای بیشتری را جذب نمایید. در هشتگ پشتیبانی نمی شوند. شاید اینها برایتان عجیب به نظر برسد اما واقعیت دارد و اینستاگرام در کمترین زمان ممکن با جمعبندی این اطلاعات به یک شناخت تقریباً کامل از شما دست پیدا میکند و از این به بعد تب اکسپلور شما پر خواهد شد از پستهایی که شما بهاحتمال بسیار زیاد دوستشان دارید و مدتها برای گشتوگذار در اکسپلور اینستاگرام زمان صرف خواهید کرد و این یعنی موفقیت بزرگ برای اینستاگرام و تولیدکنندگان محتوا!

درآمد از اینستاگرام

اگر شما راجع به موضوعی مطلب یا عکس دارید افراد زیادی میتوانند شما را پیدا کنند. با کاربران در تعامل باشید: همانطور که گفته شد، الگوریتم کلی اینستاگرام برای اینکه نشان دهد یک پست محبوب است یا نه، این است که ببیند کدام پست ها در زمان کوتاه تر، تعداد بیشتری لایک و کامنت دریافت می کنند. قرار گرفتن در صفحه اکسپلور سبب هوشیاری کاربران نسبت به صفحه شما می شود. معمولاً این هشتگ را کاربرانی که در سفر هستند و میخواهند خاطرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند، در پستهای خود قرار میدهند. بسیاری از افراد با استفاده از این هشتگ ها در زیر پست های خود سعی می کنند که بیشتر دیده شوند و مخاطبان بیشتری جذب کنند. همچنن اگر اکانت اینستاگرام خود را به Business Account تغییر دهید، اینستاگرام هم گزارش نسبتاً خوبی را تحت عنوان Insights به شما ارائه میدهد.اگر همقصد تغیر اکانت خود را به Business ندارید، یا می خواهید سازمانیافتهتر فعالیت کنید، میتوانید به سراغ سرویسهای اختصاصی بروید. 2-سعی کنید نوع محتوای پست هایی که آماده می کنید، با نوع پروفایل هایی که تگ می کنید، تناسب داشته باشد.

اینستاگرام چیست

طراحان گرافیک می توانند به سایر کسب و کارها در زمینه ی تولید محتوا و طراحی آن کمک کنند و یا آموزش هایی برای این افراد در پیج خود منتشر کنند. در جست و جوگر اینستاگرام خود بروی تب Places کلیک کرده و تگ دقیقی از محل جغرافیایی خود وارد کنید و با این کار لیستی از محبوبیت منطقه جغرافیایی شما نمایش داده می شود که به شما برای مکان جامع هدف بسیار کمک می کند. در این مطلب ما به شما چند نمونه ایده برای شروع کسبوکار در اینستاگرام معرفی میکنیم و همچنین برای اجرا کردن آن به شما کمک میکنیم. البته ما در دورۀ آموزشی در مسیر اینستاگرام، راهنمای کامل کسب درآمد از اینستاگرام را آموزش دادهایم که اگر دوست دارید، میتوانید در این دورۀ آموزشی شرکت کنید. اما مطمئنا شرکت شما نمی خواهد دنبال کننده های این هشتگ را برای دیدن پست ها و تصاویر کسل کننده ای که منتشر کرده اید، جذب کند. باز هم باید گفت، الگوریتم اینستاگرام بسیار پیچیده است و شما نمی توانید از آن پیشی بگیرید ..اگر از هشتگ های بی ربط استفاده می کنید یا اگر در پست ها از هشتگ های مشابه استفاده می کنید…

راز های اینستاگرام

This content was done by GSA Content Generator DEMO.

لازم است بدانید که مخاطبان شما به چه چیزی علاقه بیشتری نشان می دهند یا اکسپلور کلی کاربران شما را چه چیزهایی پر کرده است. بروی آیکن قلب زیر مطالبتان کلیک کنید و لیست دوستانتان را که شما را لایک کردن را ببینید و علاقه آن ها را تشخیص دهید. هشتگ ها نمی گذارند مطالب شما در بین انبوه مطالب گم شود و در هر ساعت از شبانه روز دیگران با سرچ کردن هشتگ شما می توانند وارد پیج شما شوند. هرچند که استفاده از هشتگ ها تاثیر شگرفی در دیده شدن کسب و کار شما دارد اما از این نکته غافل نشوید که استفاده بیش از حد ار آنها باعث شده که اینستاگرام شما را به عنوان اسپم بشناسد و شما را جریمه کند. این شخص برای قرار دادن هر پست اینستاگرامی در پیج خود، مبلغی بیش از یک میلیون و دویست هزار دلار دریافت میکند. مثلا اگر پیج فروشگاهی دارید بهتر است در کنار آن یک سایت فروشگاهی هم داشته باشید. طراحی سایت وبکیما مراجعه کنید. وایرال شدن تاثیر به سزایی در انتشار هر چه بیشتر عکس ها و ویدئو های شما خواهد داشت و از این طریق میتوانید مخاطبان واقعی بسیاری را جذب پیج خود کنید و این گونه سبب رشد کسب و کارتان شوید.