برای کسب درآمد از یوتیوب راههای زیادی پیشرو دارید

میتوانید از طریق تبیلغ محصولات برند درآمد کسب کنید. همکاری با برندها: اگر زمینه فعالیت شما با محصولات یک برند، مطابقت داشته باشد. همهی ما میدانیم یوتیوب یک شبکه اجتماعی اشتراک ویدیو است و در سال 2006 فعالیت خود را آغاز نموده است. بعد از رسیدن به تعداد 10000 پخش زنده توسط کاربران مختلف، فعالیت کانال شما طبق اساس نامه یوتیوب کنترل شده و در صورت عدم وجود تناقض با اساس نامه امکان عضویت در این برنامه به شما داده میشود. نکته: کسب درآمد فقط در برخی کشورها امکان پذیر است و عدم رعایت حق کپی رایت و دستورالعمل های عمومی میتواند بر واجد شرایط بودن شما برای کسب درآمد از یوتیوب اثر بگذارد. آنچه موفقیت ویدیوی شما را تضمین می کند تا میزان زیادی به نوع ارتباط شما با کاربران و استقبال آنها از محتوای شما بر می گردد. یوتیوبر بودن، نوعی تفریح محسوب می شود. آموزش کسب درامد از یوتیوب چیست و چرا باید یوتیوبر بشم؟ آموزش های عمومی مانند، آموزش آشپزی و آموزش خود آرایی و مانند این ها مخاطب بیشتری دارند و آموزش های تخصصی مانند آموزش کار با نرم افزارهای تخصصی برنامه نویسی موبایل مخاطب کمتر، ولی باید توجه داشت که مخاطبان آموزش های تخصصی، معمولا بیش از مخاطبان ویدئو های عمومی برای دیدن فیلمهای مورد علاقه خود هزینه می کنند.

برای این کار ضرورت دارد.

یک مدل دیگر از ویدیوهای محبوب، ویدیوی وایت برد است، جایی که روایت در کنار نقاشی هایی که روی وایت برد کشیده می شود انجام می شود. سپس میتوانید روشهای دیگر را نیز به کار ببرید. یک کانال در یوتیوب ایجاد کرده و چند ویدئو به آن اضافه کنید. زیرا نقش خوبی در تعیین موضوع ویدیو شما دارد. برای این کار ضرورت دارد. مدیریت رسانه های اجتماعی این روزها یک مهارت ویژه است. در این قسمت از آموزش یوتیوب رسانه سرگرمی در مورد موضوعات مختلفی صحبت کردیم اما یکی از موضوعاتی که واجب است آن را بیان کنیم، ایجاد تعامل دوسویه با مخاطب است؛ تعامل دوسویه یعنی هم مخاطب با تولید کننده و هم تولید کننده با مخاطب یک ارتباط مؤثر و مفید برقرار کنند. برای ویدئوهای خود گزینه monetize with ads را انتخاب کنید و از YouTube Studio app و video manager فرمت ویدئو خود را انتخاب کنید. گام 4- گزینه monetize with ads را برای ویدئو های خود انتخاب کرده و از YouTube Studio app و video manager فرمت ویدئو خود را انتخاب کنید.

چه مدت زمانی را برای تماشا وقت صرف میکند؟

متاسفانه به علت تحریم ها، برنامه YouTube Partner Program یا همان برنامه درآمد زایی از طریق یوتیوب در ایران فعال نمی باشد و یوتیوب نمی تواند بطور مستقیم برای ایرانی های خدمات ارائه دهد. در گذشته درگیر یا جذب چه محتواهایی شده است؟ سپس سعی کنید برای ویدئو ها مخاطب جذب کنید. یکی از مزیت های Youtube برای ایرانیهایی است که قصد کسب درآمد دلاری را دارند که با وضعیت فعلی ارز در کشورمان برای شما بسیار سودمند خواهد بود. در وضعیت بد اقتصادی حاکم، یکی از راه هایی که می توانیم درآمد دلاری داشته باشیم، یوتیوب است. چون با آموزش استفاده از آن ها مزیت های محصول هم آشکار می شود و این باعث می شود تعداد زیادی از مخاطبان محصول شما را بخرند. چه مدت زمانی را برای تماشا وقت صرف میکند؟ هنگامیکه برای تهیه مقاله کسب درآمد از یوتیوب به چه صورت است؟ تعداد اعضای کانال شما و میزان به اشتراک گذاری کانال شما توسط اعضا. در مورد یوتیوب و پلتفرم های اشتراک گذاری ویدیو در مقاله یوتیوب فارسی توضیحات کامل را داده ایم. عکس بالا را ببینید.

در بالا اشاره کردیم که داشتن کانال برای کسب درآمد از یوتوب ضروری است. ملاقات با طرافداران: اگر برای مدتی بصورت حرفه ای در یوتوب ویدئو ارائه میدهید، زمانهایی را برای ملاقات با طرفدارانتان تعیین کنید تا بتوانید در این ملاقات ها کالاهایی تبلیغاتی خود را عرضه کنید. گام3- چند دقیقه برای یادگیری انواع ویدئو هایی که میتوانید با آنها درآمدزایی کنید و انواع فرمت های تبلیغاتی وقت صرف کنید. که در این صورت شخص میتواند همزمان از کانال یوتیوب و پیج اینستاگرام خود درآمدزایی کند. کسب در آمد از شبکه اجتماعی مانند یوتیوب میتواند برای بسیاری از اشخاص جذاب باشد. برای کسب درآمد از یوتیوب راه های مختلفی را بررسی کردیم. گام 1- کانل را ایجاد و به برنامه Partner Programبپیوندید. ساختن معرفی ابتدایی و انتهایی یوتیوب کار ساده ای است و شما می توانید خودتان با استفاده از Camtasia آنها را ایجاد کنید یا می توانید در وب سایت های فریلنسینگ مثل پونیشا ، پروژه ایجاد کنید تا یک فریلنسر انجام این کار را به عهده بگیرد. با مشاهده پین هایی که در بالای feed شما ظاهر می شوند، شروع کنید. گام 2- کانال یوتیوب خود را به یک کانال AdSense متصل کنید تا بتوانید پول حاصل از ویدئوهایی که به کسب درآمد رسیده اند را دریافت کنید. This data has been created with GSA Content Generator DEMO!