بیش از ۱۰۰ دوره آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ

هشتگ ها در اینستاگرام نقش کلمات کلیدی در بهینه سازی و سئو را دارند. از آوریل ۲۰۱۹ ، اینستاگرام بیش از ۱میلیارد کاربر فعال ماهانه داشت. به عنوان بخشی از سیاست های استانداردسازی اجتماعات، اینستاگرام قابلیت پین کردن کامنت ها به بالای صفحه را برای کاربران فعال نمود. این قابلیت را هنگام استفاده از تبلیغات اینستاگرام میتوانید ببینید که البته در کشور ما با محدودیتهایی همراه است. مدیریت محتوا اینستاگرام: در هر ثانیه ای از شبانه روز شما می توانید در اینستاگرامتان پست منتشر کنید اما نکته مهم این است که به صورت مداوم و منظم حضور خود را نشان دهید. از آنجا که هدف پنهان در برقراری لایوها، برقراری ارتباط با کاربران است، باید تا جایی که میتوانید به کامنتهای کاربران پاسخ دهید. هیچ چیز بدتر از این نیست که صفحه اینستاگرام تان پر از محتواهای خوب باشد اما آخرین پست شما مربوط به ماه ها پیش باشد، کاربران به دنبال صفحات فعال هستند.

دوره اینستاگرام

This article was written by GSA Content Generator Demoversion.

ربات ها کاملاً یک مکان یاب هستند و شمار فالوورهای اینستاگرام شما را بدون افزایش تعامل یا اعتبار شما افزایش می دهند. به خاطر داشته باشید که اینستاگرام دائماً ویژگی ها و تغییراتی را اضافه یا حذف می کند، بنابراین اگر برخی از مواردی که ما در اینجا ذکر می کنیم را در ورژن اینستاگرام خود نمی بینید، نگران نباشید، به زودی شما نیز در نسخه ی جدید آن را مشاهده خواهید کرد. در صورتیکه لوکیشن را در پست و استوری کنید می توانید یک حس امنیت و بهتر را به دنبال کنندگان خود در اینستاگرام انتقال دهید. در صورتی که روی گزینه Allow کلیک کنید صفحه ای به شکل زیر نمایش داده میشود که لیست دوستان شماست. به عنوان مثال اگر در عکسی که منتشر می کنید نکته قابل توجه خاصی وجود داشته باشد مخاطب برای درک آن بر روی عکس مکث می کند. در واقع هدف از نیچ مارکت، انتخاب یک گوشه بازار برای تبدیل شدن به یک شرکت و برند بزرگ است. در واقع برای جذابیت بیشتر عکس، نقطه تمرکز دلخواهتان را در قسمت یک سوم عکس قرار دهید. وقت هایی در هفته که با آن راحتتر هستید را در نظر بگیرید و همان روز مناسب را برای منتشر کردن پست برنامه ریزی کنید.سعی کنید از ساعات پر ترافیک برای انتشار پست استفاده کنید تا پست تان بیشتر دیده شود و به بالای صفحه فید هدایت شود. Content was generated with GSA Content Generator Demoversion!

فالوور اینستاگرام

به گونه ای است که شما محصولات شرکت های دیگر را تبلیغ می کنید، در موردش توضیحاتی می دهید، بعد که مشتری خواست خرید کند، شما محصول را از طرف آن شرکت به مخاطب می فروشید. افزایش فالوور از طریق تبادل به این صورت است که شما با یک یا چند پیج شبیه به خود و هم رده خود (از نظر تعداد فالوور ) تبلیغات متقابل می روید و این عمل را بارها تکرار می کنید . معنی کنتراست به میزان رنگ عکس، اشکال مختلف در عکس، فونت، نورسازی، فضاهای سفید و … همچنین سعی کنید با امکاناتی که در اختیار دارید تصاویر مناسبی با رنگ و نور کافی تهیه کنید. اگر می خواهید عکستان مدت زمان بیشتری در صفحه فید اینستاگرام بماند و مورد توجه قرار بگیرد باید به کنتراست و تعادل رنگ ها توجه کنید. Reels اینستاگرام ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای، کوتاه و سرگرم کننده ای هستند که که از طریق موسیقی، انیمیشن ها، صداها، جلوه های AR ، ایموجی ها و موارد مشابه بستری عالی را برای بروز خلاقیت در اختیار افراد قرار می دهند. این بروزرسانی هم در ویژگی ها و قابلیت ها و هم در الگوریتم های اینستاگرام تغییراتی را ایجاد می کند. محتوای با کیفیت، شرط اصلی : در این مقاله انواع ایده ها و روش های تولید محتوا اینستاگرام و هم چنین نکاتی برای ایجاد جذابیت بصری عکس ها در آن با شما به اشتراک گذاشته شد.

آموزش کسب و کار

پس زمینه سفید و یا کادر بندی باعث می شود محتوای شما از محتواهای معمول در اینستاگرام جدا به نظر بیاید و همین باعث جلب نظر بیننده می شود. برای راه اندازی کمپین در اینستاگرام کافی است یک سوال را از طریق استوری اول در ذهن مخاطب خودتان ایجاد کنید، که به احتمال زیاد این سوال دغدغه اصلی مخاطب شما می باشد. اگر از نکات قبل مثل کانون توجه عکس و قانون یک سوم هم همزمان استفاده کرده باشید به کار گرفتن این نکته نیز کمک وافری به جذابیت بصری محتوای شما خواهد کرد. بالاخره اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشن محبوب تیک تاک از قابلیت Reels خود رونمایی کرد که شباهت زیادی به استوری دارد. برای اعمال تغییر روی نور عکس ها و کنتراست آنها می توانید از ابزارهای ویرایش عکس و فیلترهای موجود در خود اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید. به هرحال از ویژگی های یک محتوای خوب در اینستاگرام می توان به تنظیم بودن نور آن عکس اشاره کرد. در اینستاگرام مارکتینگ مهمترین موضوعی که الان برای پیج ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست نرخ تعامل فالوورها با پیج شما هست. احتمال اینکه کار و ایده ی شما دزدیده شود کمتر است.