ترفندهای بالا بردن فالوور کلاب هاوس ؛ نحوه افزایش فالوور در Clubhouse چگونه است؟

اگر درخواست های ارائه شده را قبول کنید، افراد مورد نظر به لیست فالوورهایتان اضافه خواهند شد و میتوانند پست های شما را مشاهده کنند، اما اگر درخواست فالو را قبول نکنید، آن کاربر نمیتواند به پست های شما دسترسی داشته باشد. با انتخاب گزینه Confirm تایید فالو کردن آن ها انجام میشود و با انتخاب گزینه Reject یا Delete درخواست فالو کردن آن ها رد خواهد شد. پس با نحوه تگ کردن دیگر کاربران اینستاگرام در بخش کامنت ها زیر پست ها آشنا شدید. کاربران اینستاگرام این امکان را دارند که بعد از مشاهده هر پست نظر خود را زیر آن ثبت کنند. یکی از اهداف کاربران از تبلیغ در اینستاگرام، افزایش بازدید ویدیوهایی است که تولید کردهاند. ویدیوهای لایو و استوری ها را با اشتراک آنها به عنوان چیزی که اتفاق می افتد به سطح بعدی بفرستید ( و در توییتر یا فیس بوک آن را تبلیغ کنید تا باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما شود).

آموزش اینستاگرام

هر یک از قابلیت های نام برده شده میتوانند دارای زیرشاخهای داخلی بیشتری باشند که وارد جزئیات آن ها نشدیم. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تصویری 9 مورد از اصلی ترین و مهم ترین قابلیت هایی پرداختیم که باید برای استفاده از اینستاگرام با آن ها آشنا باشید. این ربات ها بر اساس تنظیماتی که ما انجام می دهیم فعالیت می کنند. انجام این کار برای افرادی که تمایل به افزایش جمعیت مخاطبانی با زمینه فعالیت مرتبط و علایق مشترک با خود دارند، دشوارتر نیز میشود. 3. تبلیغات را بیشتر در دستور کار خود قرار دهید : تبلیغات هوشمندانه فالوورهایی واقعی به شما می دهد که همین امر موجب افزایش فالوورهای واقعی و در نهایت حذف خود به خود فالوورهای فیک می شود. زمانی که این اقدام را انجام میدهید، مخاطبی که شما وی را تگ کردهاید یک نوتیفیکیشن دریافت میکند و خیلی سریع میتواند به پست مورد نظرتان مراجعه کرده و آن را ببیند. به عنوان مثال اگر دوست شما پستی در صفحه اینستاگرام خود ارسال کرده است شما میتوانید بعد از مشاهده و لایک کردن پست وی یک کامنت هم زیر آن ثبت کنید. مشاهده خواهید کرد که لیست افرادی که درخواست فالو کردن شما را ارائه کرده بودند نمایان میشود.

برخی از افرادی که به تازگی کسب و کاری را شروع کرده اند به خرید فالوور به چشم سرعت اولیه ایی نگاه می کنند که باعث می شود که به سمت موفقیت با سرعت بیشتری حرکت کنند. چون شما بصورت رایگان افزایش فالوور واقعی با کیفیت دارید و در کنار افزایش فالوور افزایش بازدید و لایک و کامنت هم خواهید داشت. پس اگر اکانت شما در حالت خصوصی قرار دارد هر چند وقت یک بار به بخش Follow Requests سری بزنید و درخواست های فالویی که دریافت کردهاید را مدیریت کنید. پس از وارد کردن ایمیل و شماره تلفن از شما خواسته می شود تا اطلاعات پروفایل خود را وارد کنید و سپس روی گزینه “Done” کلیک کنید. پس بهتر نیست دیدتون رو عوض کنید و همین حالا برید به کامنت و دایرکت هاتون جواب بدین؟ قبل از اینکه به شما بگوییم که چه هدفی باید از خرید این دورها داشته باشید دقت کنید که اینستاگرام فقط یک برنامه اشتراک گذاری عکس و ویدیو نیست! This article was generated by GSA Content Generator Demoversion.

افزایش فالوور

تگ کردن علاوه بر بخش کامنت بر روی پست های اینستاگرام هم قابل انجام است اما آشنایی با آن از ملزومات اصلی کار با اینستاگرام نیست. برای ارزیابی و نظارت بر نرخ تعامل (منظور تعداد لایک ها و کامنت هایی است که از فالوورهایتان دریافت میکنید) تک تک پست ها در صفحه تان می توانید از یک ابزار تحلیلی مثل Iconosquare استفاده کنید. اتفاقی که در این کمپین ها می افتد این است که تعداد بالایی از فالوورها از طرف پیج بلاگر مورد نظر به سمت برندها سرازیر می شوند و آن ها را فالو می کنند تا شانس خود را برای برنده شدن آزمایش کنند. ضمن آنکه با مشاهدهی هر داستان و لمس آیکونی که در پایین آن قرار دارد میتوانید به آماری همچون تعداد بازدید و کاربرانی که آن را مشاهده کردهاند دسترسی داشته باشید. چنانچه این تعداد از فالوورها که پست برای آنها نمایش داده میشود واکنشی بر روی پست شما مانند لایک و کامنت داشته باشند، پست مذکور به تعداد بیشتری از فالوورها نمایش داده میشود و با افزایش بازدید از پست مدنظر این روند ادامه خواهد داشت. نرخ رشد شما 10 درصد است که بسیار عالی است! اطلاعات دنبال کنندگان در بخش AUDIENCE است. گزینه Follow Requests را از بخش فوقانی صفحه انتخاب کنید.