تنها راهنمای جامع کسب درآمد از یوتیوب که به آن نیاز دارید!

با این حال چنانچه در مورد هر یک از بخشها و مراحل شرح داده شده دچار مشکل شدید و یا سوالی برایتان ایجاد شد، میتوانید از طریق شمارههای موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آنها راهنمایی بخواهید. این آموزشها شما را از صفر راهنمایی می کند که بتوانید سریع در این حوزه پیشرفت کنید. در این قسمت از آموزش یوتیوب به این می پردازم که چطور ویدیو هامون رو قسمت بندی کنیم تا موتور های جستجو یا کاربران براحتی بتوانند در هر قسمت از ویدیوهایمان جستجو کنن و سریع به هدف مورد نظر خودشان برسند. در فیلم آموزش یوتیوب قبل من به وسیله اپلیکیشن OpenCamera و انتخاب بهترین تنظیمات ضبط به شما نشان دادم که چطور یک فیلم با کیفیت را با موبایلتان ضبط کنید. در حقیقت روش های ارائه شده برای سئو ویدئو در یوتیوب دقیقا همان روش هایی می باشد که ما هم در تیم پونه مدیا برای افزایش تعداد بازدید ماهانه کانال خود در یوتیوب انجام می دهیم. در این فیلم من به شما یاد میدهم که چطور یک کانال یوتیوب رو از صفر درست کنید و در واقع تمامی مراحلی که باید طی کنید تا یک کانال یوتیوب داشته باشید رو شرح میدهم. Data has been created by GSA Content Generator Demoversion!

آموزش یوتیوبر شدن

در قسمت های بعدی به سراغ فتوشاپ می رویم که بوسیله آن قادر خواهید بود تا تصویر بندانگشتی ویدیو های خود را بصورت حرفه ای و با انواع فونت های فارسی طراحی کنید. به این کار Chapter بندی بوسیله Timestamp ها در یوتیوب می گویند. از سوی دیگر یوتیوب درآمدی که به یوتیوبرهای پرداخت می کند بر حسب دلار است و با توجه به نرخ دلار در کشورمان، به نظر می رسد که فعالیت در این شبکه ی اجتماعی می تواند سود بیشتری به همراه داشته باشد. در این مطلب قصد دارم به شما وبسایت هایی را معرفی کنم که بوسیله آنها شما می توانید یک نام برای برند، کانال یا نام کاربری خود در شبکه های اجتماعی پیدا کنید. در این فیلم من بهترین تنظیماتی که شما می توانید در اپ Open Camera انجام دهید تا بتوانید یک فیلم با کیفیت را برای کانال یوتیوب خود ضبط کنید را به شما آموزش میدهم. Post has been generated with GSA Content Generator DEMO.

سابسکراب یوتیوب

در این ویدیو فقط به ویژگی های اصلی هر 4 اپلیکیشن می پردازم و مقداری با آن کار میکنم و در قسمت بعدی یکی از این اپ ها را بصورت کامل آموزش می دهم تا شما بتوانید فیلم های خود را بوسیله موبایل ادیت و ویرایش کنید. در قسمت های بعدی به سراغ سرویس آنلاینی می رویم که بوسیله آن قادر خواهید بود تا تصویر بندانگشتی ویدیو های خود را بصورت حرفه ای و سریع طراحی کنید. چطور سریع 100 سابسکرایبر اول یوتیوب را بگیریم؟ چطور یک صفحه پایانی یا End Screen برای یوتیوب طراحی کنیم؟ در قسمت قبل آموزش یوتیوب به شما آموزش دادم که چطور خیلی سریع بتوانید برای فیلم های یوتیوب یا هر شبکه ی اجتماعی دیگر از قبیل اینستاگرام، فیسبوک و… در این قسمت از آموزش یوتیوبر شدن من نکاتی که کمک میکند 100 سابسکرایبر اول کانال یوتیوب خود را سریع بگیرید را به شما آموزش می دهم. شما به وسیله این وبسایت ها می توانید یک نام خاص که کسی قبلا آن را نگرفته باشد را سریع پیدا کنید، یا اگر کسی آن را انتخاب کرده بود یک نام جدید معنا دار دیگر را برای شما ایجاد می کند. پس از پیوستن می توانید محصولات را ببینید و به بقیه توصیه کنیدو بینندگان خود را از طریق لینک های اشتراکی با آمازون برای خرید هدایت کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

Data has been generated by GSA Content Generator Demoversion!

هر کسی که در یوتیوب به دنبال موضوعی می گردد در اولین برخورد با نتایج جستجو، با عنوان و تصویر بنداگشتی فیلم ها روبرو می شود و این دو مورد باعث می شوند که یک نفر اصلا فیلم های شما را ببینید یا آن را رد کند. در واقع شما باید حتی قبل از شروع کارتان، نام برندتان را ثبت کنید تا در آینده کسی آن را نگیرد و یا مشکلات عدیده ی دیگه ای که برای نام کانال یا برندتان ممکن است پیش بیاید. هر کسی که در یوتیوب به دنبال موضوع می گردد در اولین برخوردش با نتایج جستجو با عنوان و تصویر بنداگشتی فیلم ها رو بر رو می شود و این دو مورد باعث می شوند که یک نفر اصلا از ابتدا فیلم های شما را ببینید یا آن را رد کند. قابلیت های مهم این دوربین شامل: Dual Pixel Auto Focus هست که با 143 نقطه فوکس صورت و چشم شما را حتی در حرکات زیاد شناسایی و دنبال می کند. گوگل یک ویدیو را به شما نشان می دهد و می گوید دقیقا از این ثانیه راه حل مشکل شماست و نیازی نیست که کل یک ویدیو را ببینیم.