تولید محتوا در اینستاگرام [استراتژی+آموزش کامل]

برای مثال شما ممکن است به غیر اینستاگرام در تلگرام ، توئیتر ، فیسبوک ، پینترست ، لینکدین و کلی شبکه اجتماعی دیگر عضو باشید و در هر کدام تعدادی فالوور داشته باشید. برای پیدا کردن هشتگهایی که مخاطبان شما ممکن استفاده کنند، کمی روی هشتگهای مربوطه روی صنعت و کمبودهایی که در اون صنعت هست تحقیق کنید. یکی از شبکههای اجتماعی که در چند سال گذشته، محبوبیت فوقالعادهای را کسب کرد و باعث شد خیلی از بازاریابان اینترنتی به طور ویژه از آن استفاده کنند، اینستاگرام است. استوری ها بعد از ۲۴ ساعت و بصورت خودکار حذف می شوند و برای انکه بخواهید استوری خود را ذخیره کنید گزینهی Save Sahred Photos را در بخش انتهایی این صفحه روشن کنید. Invite Friends: این گزینه هم نوعی دعوت می باشد که با روش هایی مانند ایمیل و اشتراک گذاری به وسیله بقیه اپلیکیشن ها در اختیارتان می باشد. Invite Facebook Friends: این گزینه به شما کمک می کند تا با متصل شدن اکانتی که در فیس بوک خود دارید به اینستاگرام، بتوانید اکانت خود را به دوستانتان بدهید تا آنها شما را در اینستاگرام پیدا و فالو کنند. اگر پیج اینستاگرام شما کاری باشد این رو شی خوبی است برای اینکه بتوانید به تعداد فالوورهای خود بیافزاید بدون اینکه نیازی باشد تا بخواهید خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهید.

افزایش فالوور

This was generated by GSA Content Generator Demoversion!

آموزش اینستاگرام

در این بخش از شما می خواهد برای اینکه بتوانید دوستان خود را پیدا کنید به اکانت فیس بوک متصل شوید در صورتیکه تمایلی نداشته باشید می توانید گزینهی Skip را انتخاب کنید تا به مرحلهی آخر ثبت نام وارد شوید. طبیعتا اینستاگرام هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی که با آنها سر و کار داریم دارای یک سری تنظیمات می باشد تا به ما کمک کند راحت تر از این برنامه استفاده کنیم. آیکون قلب: این بخش در واقع بخش مدیریت اعلان هاست که دارای دو بخش جداگانه You وFollowing است. این گزینه خود دارای بخش های متفاوتی می باشد که مختصرا درباره هر یک صحبت خواهیم کرد. پس از ورود به پنجره گزینه های متفاوتی به نمایش گذاشته می شود هرکدام از این قسمت ها گزارشات متفاوتی از فالوورهای شما در اختیارتان قرار می دهند. به شخصه قبلا از نرم افزارهای طراحی عکس که برای اندروید طراحی شده بودند استفاده میکردیم که بعد ازآشنا شدن با فتوشاپ و camtasia دیگر از این اپلیکیشن های اندرویدی استفاده نکردیم چون که هم کار کردن با این برنامه ها سخت و وقت گیر و در ضمن این که امکانات کمی نسبت به برنامه های کامپیوتری داشت. This has been created by GSA Content Generator Demoversion.

اولین قدم برای وارد شدن به اینستاگرام ثبت نام می باشد و یکی از راحتترین عضویتهای موجود در اپلیکیشنهای اجتماعی می باشد. یکی از راه هایی که به دیدن پیج اینستاگرام کمک می کند راه پیدا کردن آن به اکسپلور است. یکی از بهترین روشها میتواند نوشتن توضیحات مربوطه در بیوگرافی باشد. این سوال برای همه افرادی که از صفحه اینستاگرام خود به عنوان بازاریابی استفاده میکنند پیش میآید. که مثل Home Page فیسبوک عمل میکند و پستهایی که توسط افرادی که فالو کرده اید یکجا به نمایش گذاشته می شود. Contacts: این گزینه بر اساس شماره تماس های موجود در تلفن شما افرادی که در اینستاگرام عضو هستند را برای شما نمایش می دهد. سپس با تشخیص کاربرانی که فیک هستند، اینستاگرام آنها را به مرور زمان از صفحه شما حذف میکند. وقتی وارد صفحه پروفایل خود می شوید دربالای صفحه گزینه “سه نقطه” را مشاهده می کنید که با لمس آن به تنظیمات اینستاگرام خود دسترسی پیدا می کنید. Two-Factor Authentication: توسط این امکان میتوانید ورود دو مرحلهای را برای اکانت خود فعال کنید.

مثلا میتوانید متوجه شوید که دوستتان چه عکسهایی را لایک یا به تازگی چه صفحهای را فالو کرده است. مثلا کسی که اینفلوئنسر هست میتونه اکانت کریتور بسازه و کسی که یه شرکت داره اکانت بیزینسی. معمولا تعداد فالوورهای اونها بسیار بالاست، عکسهاشون لایک بالایی داره و بازدید استوری هاشون به شکل وحشتناکی زیاده. محبوبیت و اعتبار صفحات اینستاگرامی کاملاً به تعداد فالوورهای آنها بستگی دارد. در این منو چندین گزینه وجود دارد که در ادامه به معرفی جزئی آنها خواهیم پرداخت.Invite Facebook Friends: توسط این گزینه میتوانید با متصل کردن اکانت فیسبوک خود به اینستاگرام، اکانت خود را به دوستانتان معرفی کنید و از آنها بخواهید که شما را پیدا و فالو کنند.Invite Friends: این گزینه نیز همان امر دعوت را با روشهای دیگر همچون ایمیل یا اشتراکگذاری از طریق باقی اپلیکیشنها در اختیارتان قرار میدهد.Facebook Friends: توسط این گزینه میتوانید بعد از اتصال اکانت اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک، دوستان فیسبوکی خود را که در اینستاگرام هم حضور دارند پیدا و در صورت تمایل فالو کنید.Contacts: این گزینه شماره تلفنهای موجود در گوشی شما را اسکن میکند و افرادی را که عضو اینستاگرام باشند به شما نمایش میدهد. آیکون آدمک: پروفایل شخصی شماست در این قسمت تمام عکسها و ویدیوهایی و پست هایی که شما در پیج خود گذاشته اید وجود دارد و میتوانید به تغییر اطلاعات اکانت خود بپردازید. Data has been created by GSA Content Generator Demoversion!