جدیدترین روش های کسب درآمد از اینستا (درامدی میلیونی)

اینکه بدانید این الگوریتم بر چه اساسی پستها را برای اکسپلور انتخاب میکند نیز مفید خواهد بود. البته تفاوتی که بلاگرها با این ها دارند، این است که بلاگرها از سوی کسب و کارها انتخاب می شوند در صورتی که شما خودتان می توانید به راحتی انتخاب کنید که چه محصولی را بفروشید. ارسال به موقع، از مهمترین و اساسیترین فاکتورهایی که است که اگر به آن توجه نکنید، بدون شک خیلی از زحمات شما نادیده گرفته خواهد شد. استاندارد 10 دلار در هر 1000 دنبال کننده است ، اما بسته به قرارداد و حمایت کننده مالی شما می تواند متفاوت باشد. اما میتوان با بررسی دقیقتر هر صفحه جزئیات بیشتری را به این تجویز اضافه کرد. حتی مهمتر از همه اینکه احتمال بالایی وجود دارد که شما با دیدن پست، آن صفحه را فالو کنید. به این دلیل که پستهای اکسلر اینستاگرام با دقت انتخاب شدهاند پس احتمال اینکه شما از آنها خوشتان بیاید زیاد است. الگوریتم اینستاگرام بر اساس اینکه شما و افراد مشابه شما چه چیزهایی را دوست دارند این پستهای را انتخاب میکنند.

آیا استفاده زیاد از هشتگ مضر خواهد بود؟

چگونه؟ این پستها بر چه اساسی انتخاب میشوند؟ اما برای فروش محصولات چه کار کنیم. این که بدانید الگورتیم اینستا چه عواملی را مهم میداند و به آن اهمیت میدهد به شما کمک خواهد کرد. جناب اگزوپری هم از اهمیت برنامهریزی باخبر بود! برای این کار از پستهای صفحاتی که به این موضوع و به این هشتگها مربوط هستند ولی شما آنها را فالو نکردهاید استفاده میکند. برای مثال، اگر یک پیج محبوب در زیر بعضی از پستهای پیج شما کامنت بگذارد، فالوورهای مشترک بین پیج شما و پیج محبوب میتوانند تا این کامنت را در اولین بازدید از پست نگاه کنند. پس اگر تا به امروز اعتقادی به پول درآوردن از اینستاگرام نداشتید؛ هنوز زمان شروع شما برای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی با توجه به علاقه شماست. ولی پکیج ایستاگرام نیز برای شروع مناسبه. رعایت این نکات برای هر نوع صفحهای برای رفتن پست به اکسپلور اینستاگرام کمککننده خواهد بود. صفحه اکسپلور اینستاگرام از عکسها، ویدیوها، استوریها و البته محصولات قابل خرید، متناسب با هر کاربر بر اساس «اکانتهایی که دنبال میکنید یا پستهایی که دوست دارید» تشکیل شده است. آیا استفاده زیاد از هشتگ مضر خواهد بود؟ اما این نکته را درنظر داشته باشید که اولاً بیش ار حد استفاده نکنید و دوماً در جای مناسب آنها را به کار بگیرید. This post has been generated by GSA Content Generator DEMO.

آیا برای همه یکسان هستند؟

یک نکته مهم میزان تعامل کاربران در ساعت اولیه بعد از انتشار پست میباشد. امروزه همهی افراد حداقل یک بار از هشتگ ها در صفحات مجازی خود استفاده کردهاند. مواردی هستند که میتوانید با رعایت آنها شانس خود را در ورود پست به اکسپلور اینستاگرام افزایش دهید. اکسپلور اینستا چیست؟ اکسپلور اینستاگرام در واقع فضایی است برای اینکه بتوانید پستهایی را ببینید که متعلق به افرادی بجز فالووینگهای شما هستند. آیا برای همه یکسان هستند؟ کامنت میگذارید و مهمتر از همه اینکه بیشترین هشتگهایی که توسط شما لایک شده مربوط به شیرینی پزی بوده است. در این صورت هرکسی که از طریق گوگل وارد سایت شما شود و محصولات شما را ببیند.برای اینکه بتواند یک دید کلی از کیفیت محصولاتتان داشته باشد به صفحه اینستاگرام شما سر میزند. با افزایش اینگیجمنت ریت و رفتن پست ها به بخش اکسپلور اینستاگرام یا قرار گرفتن در بخش Top Post ها، میزان جذب فالوور از این طریق نیز افزایش پیدا می کند.

ممکن است کامنت بگذارید، ذخیره کنید یا برای کسی بفرستید.

بعد از مدتی، با گرفتن تبلیغ از آژانس های مسافرتی، هتلها و رستورانها در صفحۀ خود درآمد بالایی کسب میکنید. بسیاری از افراد بانفوذ که از تعداد لایک و فالوور های بالایی برخوردار هستند، در قبال دریافت هزینه ای می توانند آدرس پیج شما را به عنوان تبلیغات در پست ها یا استوری هایشان تگ کنند. اول از همه بهتر است اطلاعاتی درباره الگوریتم اینستاگرام و نحوه کارکرد آن کسب کنید. بسیاری تصور میکنند اگر از هشتگهای محبوب روز که ترند شدهاند استفاده کنند بهتر دیده میشوند. همچنین در زمان نوشتن عناوین حتماً از روشهای خلاقانه استفاده کنید تا کاربران را برای ماندن بر روی پست خود نگهدارید. ممکن است همین صفحه که 1000 فالوور دارد فقط ده هزار لایک برای آن پست دریافت کند. ممکن است کامنت بگذارید، ذخیره کنید یا برای کسی بفرستید. اگر کمی کوتاه فکر کنیم میبینیم که هنوز هم با گذشت بیش از 9 سال همچنان آپلود کردن عکس و فیلم برای مردم جهان در اینستاگرام جذاب است. از تصاویر با نور کم، کیفیت پائین، کادربندی ضعیف یا آرشیوهای وب استفاده نکنید.