خرید فالوور ایرانی واقعی فعال

اصلا می توانید از آنها بخواهید جواب سوال شما را در استوری منتشر کنند و شما را منشن کنند تا شما جواب آنها را ببینید و شما هم پاسخ آنها را با ذکر نام در استوری خود منتشر کنید. زمانی که بدانید مخاطب از شما چه میخواهد و چگونه میتوانید به نیازشان پاسخ بدهید در واقع به شناخت نسبی از مخاطب خود دست یافتهاید. افراد از شما چه خواستهای دارند و چگونه می توانید به نیازهای کاربران خود پاسخ بدهید. در همین راستا، به احتمال بسیار زیاد، خرید فالوور را بعنوان ساده ترین روش افزایش فالوور شناسایی کرده و این روش را به کرات برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج اینستاگرام خود استفاده کرده اید. این کار باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای شما میشود. کاربران فعال همچنین با شیر کردن محتواهای هر صفحه باعث میشوند تا افراد بیشتری این صفحات را دنبال کنند. استوریها می توانند به بهتر دیده شدن صفحه شما کمک کنند. This content was created with the help of GSA Content Generator DEMO.

جذب فالوور حقیقی

ولی بهتر است قبل از آن با راه های غیر طبیعی افزایش فالوور در اینستاگرام نیز آشنا شوید. ۲- دائم با فالوورهای خود ارتباط و تعامل داشته باشید. در نظر داشته باشید هر چقدر این همکاری بیشتر باشد پست شما بیشتر دیده شده و به نتیجه بهتری خواهد رسید. از دوستان و فالوورهای خود نیز همین درخواست را داشته باشید. یکی از نکات مثبت افزایش فالوور با این روش این است که فالووری که به دست میآورید کاملا ارگانیک بوده و به صورت کاملا هدفمند وارد پیج شما میشوند. در نتیجه تمام فالوورهای دریافتی واقعی بوده و افزایش فالوور به صورت کاملا طبیعی انجام گرفته است و ریزشی مشاهده نخواهید کرد. تمام کارهای بالا رو این ربات بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته بدون خستگی انجام میده و کلی کارهای دیگه و البته ارائه گزارشات پیشرفته از کارهایی که انجام داده رو نباید فراموش کنید! چون شما ۲۴ ساعت نمیتونید پای گوشی و اینستاگرام بشینید و از اون مهمتر اینکه بعد از یه مدت متوجه نمیشید کی بهتون فالو بک داد و کی نداد؟ بهترین زمانهایی که تجربه ثابت کرده پست شما می تواند بازدیدهای بیشتری داشته باشد به ترتیب ساعت 11 قبل از ظهر ، بین 3 تا 5 عصر و در نهایت 10 شب به بعد زمان مناسبی برای پست گذاشتن می باشد.

برای جذب فالوور فعال روشهای متعددی وجود دارد که شاید بهترین آنها استفاده از فالوورهای قدیمی باشد. اینها نیاز به بررسی موشکافانه دارد. روش دیگری ام وجود دارد برا تثبیت بیشتر فالوور در پیج که ما پیشنهاد می کنیم به شما خرید فالوور واقعی اینستاگرام را امتحان کنید. یک پیج ایرانی که بیش از 50 درصد فالوور هایش غیرایرانی هستند و با پروفایل های غیرواقعی و فیک آن را دنبال کرده اند کاملا مشخص است که سفارش فالوور فیک داده شده است یا فالوور فیک بجای واقعی با پروفایل برای این پیج ارسال شده باشد. نماد اعتماد درگاه زرین پالی که در سایت ما وجود دارد می تواند این تضمین را به شما دهد که به صورت کاملا تضمینی سفارشات خود را ثبت کنید و به هیچ عنوان نگران انجام نشدن آن نباشید. فالوور واقعی اینستاگرام هیچ گونه ریزشی ندارد و کاملا به اختیار خود کاربر است یعنی خود کاربر با توجه به پیج شما و نیاز خود تصمیم میگیرد که شما را دنبال کند یاخیر.

باید همه تلاش شما این باشد که مشتریان واقعی خود را پیدا کنید. برای افزایش فالوور باید صبر و حوصله داشت، اما ما که قصد نداریم سالها برای این کار وقت بگذاریم. خیلی از ما هر زمان که دوست داشته باشیم ( به اصطلاح وقت و بی وقت ) پست ارسال میکنیم. برای افزایش دنبال کننده حتماً پستهایتان را در زمان مشخصی به اشتراک بگذارید. اما خب این پروسه به صورت دستی خیلی زمان بر هست. همچنین بر اساس ریزش جزئی فالوور، سایتها مزایایی را در مقابل به کاربران اختصاص میدهند. همچنین ارسال ایمیل با اعلام نام تجاری جدید حساب Instagram نیز ایده بدی نیست. همچنین فالوورهای فیک نسبت به فالوور واقعی ریزش بسیار زیادی دارند. و در نهایت سعی کنید در قدم اول پیجتون با فالوور واقعی بالا ببرید. اما این روش عیب هایی رو هم داره از جمله اینکه هزینه های تبلیغات در چنین پیج هایی خیلی زیاد هست .و گاها بعضی از این پیج ها تضمین میکنند که مثلا هزارتا فالوور براتون جذب میشه با این تبلیغ که در واقع این چنین افراد بعد از اینکه پیجتون رو شات کردن از سایت های افزایش فالوور برای پیجتون فالوور خریداری میکنن که در واقع فیک هستن .پس به افراد ناشناس اعتماد نکنید و برای فالوور واقعی و فعال به آن ها امیدوار نباشید.