خرید فالوور اینستاگرام – الماس فالوور

زمان بازگشت به پیج حذف شده: اگر پیج اینستاگرام خود را حذف کردید از آن لحظه تا 24 ساعت بعد، اینستاگرام پیج شما را پیشنهاد میدهد و میتوانید به راحتی به آن برگردید. بخش activity در اینسایت اینستاگرام میزان نفوذ صفحه کاربری شما و چگونگی تعامل کاربران با آن را نمایش میدهد. هر زمان که شروع به گذاشتن پست در کانال جدید می کنید ، بهترین کار این است که مخاطبان خود را در مورد کانالهای دیگر مطلع کنید ، که بتوانند شما را از کانالهای دیگر نیز دنبال کنند. مثلا بگویید دوستان دوست خوبم آقای حسینی در مورد راه های جلوگیری از بی خوابی پستی را منتشر کرده اند که پیشنهاد می کنم آن را حتما در پیجشان ببینید و حتما آی دی دوست یا همکارتان را زیر پست خود درج کنید. این نوع تولید محتوا می تواند به صورت عکس نوشته یا درج ویدیویی از این اشخاص باشد.اگر ویدیو انگلیسی باشد که می توانید با افزودن زیرنویس فارسی برای این ویدیو ها،دیدن ویدیو را برای مخاطبان خود جذاب تر کنید مثلا در حوزه اینستاگرام یکی از افراد موفق گری وینرچاک است که برای همه ی صاحبان کسب و کار اینترنتی الهام بخش است.

آموزش اینستاگرام

شما می توانید با استفاده از پرسیدن نظر آنها هم کسب و کار اینترنتی خود را بهبود ببخشید و هم در واقع با پرسیدن نظر آنها تعامل را در صفحه اینستاگرام خود بالا ببرید و حتما میدانید که هر چقدر تعامل در صفحه شما بالاتر برود در نهایت باعث می شود صفحه شما به افراد بیشتری نشان داده شود. یکی از ایده های تولید محتوا برای اینستاگرام این است که سعی کنید با مطرح کردن سوالات چالشی مخاطب را به چالش بکشید.البته فراموش نکنید این سوالات بهتر است در حوزه ی کسب و کار شما باشد مثلا خاطرم هست که یک دندان پزشک که ما برای آنها تولید محتوا کردیم در پیج خود درج کرده بود که به نظر شما کرونا چه تاثیری بر کسب و کار های اینترنتی گذاشته؟ به هر حال برای همه ی ما پیش می آید که بخواهیم برای اینستاگرام خود تولید محتوا کنیم اما ندانیم باید از کجا شروع کنیم و چه محتوایی تولید کنیم تا جذب مخاطب بیشتری داشته باشیم فراموش نکنید که استفاده روزانه از یک نوع محتوا فالوور های شما را خسته می کند پس بهتر است که هر روز یک برنامه محتوایی برای پیج خود داشته باشید یا اصطلاحا یک تقویم محتوای برای خود داشته باشید. Content was created with GSA Content Generator DEMO.

دربافت فالوور

فراموش نکنید استفاده بیش از حد از عکس های محصولات مخاطبان شما را فراری می دهد.شما باید یک ارزشی را برای مخاطب ایجاد کنید باید دلیلی داشته باشد که پیج شما را دنبال کند.شما باید از محتواهای مختلف استفاده کنید پیشنهاد من این است که 30 درصد محتوای شما باید عکس محصولات و خدمات شما باشد پست های دیگر شما باید از ایده های دیگری که در این مقاله آورده شده باشد. تکنیک به این صورت است که در صفحات همکاران خود که تعداد دنبال کنندگان بالایی دارند معمولا افرادی هستند که زیر پست آنها ازشان سوالاتی پرسیده اند و این سوالات بی جواب مانده اند ، در این تکنیک شما به عنوان پیرفرزانه و همه چیز دان به درستی به سوالات آنها پاسخ می دهید . آموزش اینستاگرام از جمله مباحثی است که تعداد زیادی از کاربران اینستاگرامی به دنبال آن هستند. فالوور فعال به فالووری گفته می شود که مدت زیادی را آنلاین است و فالویینگ های خود را بصورت مکرر و روزانه رصد می کند و پست و استوری های شما را می بیند و لایک میکند، بهترین روش جهت جذب فالوور فعال اینستاگرام تواید محتوای ارزشمند و با کیفیت به همراه آموزش داخل اینستاگرام می باشد.

تبادل پست و استوری یکی دیگر از ایده های تولید محتوا برای اینستاگرام است که به خوبی می توانید از آن استفاده کنید.شما می توانید از همکاران و افراد مرتبط با حوزه کاری خود بخواهید یکی از پست های شما را به اشتراک بگذارند و شما هم در قبال آن یکی از پست های آنها را به اشتراک بگذارید. بهتر است برای این جمله یک عکس طراحی کنید و لوگوی خود را هم روی آن درج کنید.خیلی از افراد ممکن است این عکس را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و از آنها هم بخواهند نظر خود را بگویند و اصلا خودتان هم می توانید از آنها بخواهید برای دوستان خود به اشتراک بگذارند و یا دوستان خود را منشن کنند. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید و بازخورد خوبی دارد استفاده از نوشته هایی است که دارای جالی خالی است.یک نوشته ناقص را در قالب یک عکس یا متن درج کنید و از فالوور خود بخواهید آن را تکمیل کنید مثلا اگر 1 میلیارد تومن پول داشتم… می توانید تصاویر صنایع دست سازتان را در اینستاگرام قرار دهید و آن ها به فروش برسانید. This content was written with GSA Content Generator Demoversion.