دنیای دیجیتال مارکتینگ واقعاً گسترده است

اینستاگرام این امکان را در اختیار کاربران قرار میدهد تا استوری خود را از دید برخی کاربران مخفی کنند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش روش های مخفی کردن استوری اینستاگرام (Instagram Stories) بپردازیم. با انجام این عمل استوری افراد مورد نظر به حالت کمرنگ تغییر شکل داده و به این شکل در منوی بالای صفحه و نوار استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) نمایان میشوند. با انجام این عمل فرد مد نظر قادر به مشاهده استوریز اینستاگرام شما نخواهد بود. در روش اول شما باید به پروفایل مخاطب مد نظرتان مراجعه کنید و از این طریق دسترسی وی به استوری اینستاگرام خود را متوقف سازید. ابتدا به پروفایل کاربر مد نظر مراجعه کنید. ابتدا با لمس آیکون موجود در گوشه سمت راست و پایین منوی اینستاگرام به بخش پروفایل اکانت خود مراجعه کنید. حال انگشت خود را بر روی آن قرار داده و چند لحظه نگه دارید تا منویی نمایان شود. در این شرایط مانند عکس بالا و سمت راست لیستی از فالوورهایتان نمایان میشوند که یک دایره در گوشه سمت راست نام هر یک از آنها موجود است. This data was created by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درامد از موبایل

به بیان دیگر با انجام این عمل استوری های شما در اینستاگرام از دید وی مخفی میشوند. آیا در حالی که روی کاناپه دراز کشیده اید یا در کافی شاپ نشسته اید ، می خواهید کارهای کوچک را از طریق گوشی موبایل خود انجام دهید؟ همچنین داشتن اپلیکیشن موبایل و تبلیغات برای فروش کالا و خدمات از این طریق برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ جزء الزامات دیجیتال مارکتینگ قرار گرفته است. هنگامی که پستی را از طریق قابلیت استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) ارسال میکنید، تمام فالوورهایتان قادر به مشاهده آن دنبال کردن استوری شما خواهند بود. همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، به منظور پنهان یا مخفی کردن استوری اینستاگرام (Instagram Stories) خود میتوانید از دو روش مختلف استفاده کنید. با لمس این دایره و تیک دار شدن آن، دستور مخفی کردن استوری اینستاگرام (Instagram Stories) برای فالوور مورد نظر صادر میشود. تصور کنید که قصد داریم استوری کاربری با نام melvco را به حالت “کمرنگ” یا بهتر بگوییم “Mute” منتقل کنید. وارد حساب کاربری فعال خود شوید. Post has been generated by GSA Content Generator Demoversion.

چگونه نمایش استوری سایر افراد برای خود را غیر فعال کنیم؟ شما به طور مستقیم و کامل نمیتوانید نمایش استوری سایر افراد را در اکانت خود غیر فعال نمایید. بنابراین با خرید بازدید استوری اینستاگرام و افزایش چشمگیر ویو استوریهای خود، لذت دیده شدن و رسیدن به موفقیت را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه کسب پول به کمک برنامه های اینترنتی فقط به کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری محدود نمی شود و اپلیکیشن های متعددی وجود دارند که از آن ها می توان برای کسب درآمد استفاده کرد. برای ارسال دعوتنامه کلاب هاوس برای دوستانتان میبایست در نوار بالای صفحه این اپلیکیشن گزینه پاکت نامه را انتخاب کنید و دعوتنامه را برای فرد مورد نظر خود ارسال نمایید. قابلیتهای این اپلیکیشن روز به روز در حال افزایش هستند و تیم توسعه دهنده اینستاگرام سعی میکند تا همواره با به روز رسانیهای مکرر بهترین امکانات و قابلیتهای ممکن را در اختیار کاربران اینستاگرام قرار دهد. یکی از ویژگیهای بسیار عالی اینستاگرام مربوط به قابلیتهای آن میشود. این شغلها برای کسانی که تمایل به قرار گرفتن در چهارچوبهای خشک کارهای حضوری را ندارند، و یا تمایل دارند زمان خواب و بیدارشان را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنند بسیار مناسب است. میتوانید این عمل را برای هر تعداد افرادی که تمایل دارید قادر به مشاهده استوریز شما نباشند انجام دهید. Article has been generated by GSA Content Generator DEMO.

حال اگر بتوانید سریع و حرفهای این کار را انجام دهید و با روزی 2 ساعت بتوانید پیجتان را به 10K برسانید، درآمدهای میلیونی ماهیانه، هفتگی و حتی روزانه را تجربه خواهید کرد. برای اینکه بتوانید به درستی معاملات را پیش بینی کنید ، باید یک استراتژی قوی داشته باشید. این روش در شرایطی کاربرد دارد که قصد داشته باشید استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) خود را از دید یک فرد خاص پنهان نمایید. این روش به ویژه در شرایطی کاربرد دارد که تمایل داشته باشید بخش استوریز اینستاگرام (Instagram Stories) خود را از دید تعداد زیادی از فالوورهایتان پنهان کنید. تنها امکانی که اینستاگرام در اختیارتان قرار میدهد این است که شما را قادر به “کمرنگ کردن” یا “Mute” استوری هایی میکند که تمایل ندارید آنها را مشاهده کنید. اما اگر بنا به دلیل خاصی تمایل نداشته باشیم که فرد یا افرادی استوری ما را مشاهده کنند، تکلیف چیست؟ استوری ها چون تنها یک شبانه روز در دیدرس هستند و به نسبت پست ها تعداد بیشتری دارند و کاربران بیشتری از آن استفاده می کنند می بایست در ساعات مناسبی از روز گذاشته شوند تا شانس دیده شدنشان کم نشود. درک میکنیم چه حسی دارد وقتی که در کسب و کار اینترنتیتان شکست بخورید و علاوه بر از دست دادن سرمایهتان، مورد انتقاد دیگران هم قرار بگیرید.