دوره آموزش افزایش فالوور و جذب مخاطب در اینستاگرام

توجه داشته باشید حتما پس از استفاده از امتیازها اکانت ها خارج کنید به این دلیل که اگر باز دوباره اکانت جدید وارد کردید به شما امتیاز فعالسازی بدهد.و حتما همیشه ابتدا اکانت الکی یا فیک را وارد کنید و سپس اکانت اصلی خود را به عنوان اکانت دوم وارد نمایید. سپس باید مراحل بالا را تکرار کنید ، اما اگر بخواهید استوری را که اضافه کردید از هایلایت ها حذف کنید کافی است آن را از حالت انتخاب شده در بیاورید. اما اگر در اثر یکی محتوای تبلیغاتی با پیجی آشنا شوید و پس از مشاهده پیج با کلی محتوای جذاب مواجه شوید، احتمالا برای از دست ندادن محتواهای آینده آن پیج را فالو میکنید. ساده ترین راه برای این کار با وارد کردن نام سرویس و به دنبال آن کلمه “کلاهبرداری” در موتور جستجو و بررسی بازخورد سایر کاربران است. چرا؟ برای اینکه اگر نخواهید کسی شما را follow یا دنبال کند به معنای خواست شما برای block و بند کردن آن دنبالگر یا follower نمی باشد. با این حال، حتی اگر تصاویر جالبی را در آن ارسال کنید، جمع کردن مخاطبان با اندازه مناسب اغلب می تواند کار دشواری باشد. نکته قابل توجه : اگر با استفاده از کامپیوتر به تماشای استوری ها می پردازید مانند اپلیکیشن اصلی اینستاگرام صاحب استوری از اینکه شما استوری آن شخص را دیدید مطلع خواهد شد.

شما نیاز به فالوورهای واقعی دارید.

و حتی استفاده از این امکان باعث افزایش فالوور شما خواهد شد. خبر خوب اینکه ربات هوشمند اینستاگرام دارای امکان 3 روز تست رایگان است. در ضمن فالوور فیک رایگان برای اینستاگرام زیاد جالب نیست. دیگر نیازی نیست که شما بابت فالوور و لایک هزینه پرداخت کنید . مدت زیادی نیست که شبکه اجتماعی اینستاگرام بین کاربران اینترنت جهان محبوب شده است. برای افزایش فالوور اینستاگرام باید محتوایی کاربر پسند تولید کنید و برای این کار نیاز به فردی متخصص دارید که با فضای این شبکه اجتماعی آشنا باشد. شما نیاز به فالوورهای واقعی دارید. این کار بیشتر از آنکه سخت باشد، به هوش و خلاقیت زیادی نیاز دارد. میتوانید با هزینه کم، خلاقیت و استفاده از برنامههایی نظیر LumaFusion و InShot ویدیوهای خود را زیباتر کنید. خلاقیت و در واقع جذب فالوور این برندها، با وجود این ویدیوها بیشتر میشود. پیشبینی میشود که ظرفیت و قابلیت IGTV بیشتر و بیشتر شود. 13. در صورتیکه عکسهای مورد نظر خود را جمعه آپلود کنید، در افزایش فالوور موفقتر خواهید بود، به دلیل این که در روزهای جمعه میزان آپلود عکس به شدت کمتر است، بنابرین اگر جمعه ها پست بگذارید بیشتر دیده خواهید شد. برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند اولین گام بهینه سازی ظاهر پیج می باشد ، اما منظور چیست : منظور از بهینه سازی ظاهر پیج این است که شکل ظاهری صفحه اینستاگرام خود را بگونه ای سامان دهید که هر کاربری که وارد صفحه شما شد براحتی به شما ، سابقه شما و کارتان اعتماد کند و اگر علاقه مند به فعالیت شما بود شما را فالو کند .

با ویوی بالای استوری !

انتخاب هشتگ های مناسب به شما کمک می کند تا با افرادی که علاقه های مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید ، اما مطمئن شوید که از هشتگ هایی که عکس شما را توصیف می کند استفاده می کنید . همکاری دائمی با میکرواینفلوئنسرها میتواند بسیار عالی عمل کند. با ویوی بالای استوری ! بالای پیج اینستاگرام زیر تصویر پروفایل بخشی به نام bio (بیو – Biography) وجود دارد که در آن میتوانید به صورت کوتاه درباره پیج و فعالیتهایتان بنویسید. این قسمت یکی از مهم ترین بخش های آموزش اینستاگرام است که تا به امروز با آن در جریان بوده اید. در پروفایل اینستاگرام شما ، چهار مکان اصلی برای نشان دادن هایلایت های مهم شما وجود دارد ، سعی کنید که بهترین خدمات و یا محصولات خود را در این چهار قسمت قرار دهید. هنگامی که یک سرویس را انتخاب می کنید، از قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنید و قبل از اقدام به پرداخت پول و خرید فالوور، تایید کنید که این سرویس عاری از هر گونه کلاهبرداری است. این قابلیت روز به روز آپدیت میشود و تا مدتی بعد میتوان به عنوان یک browser از آن استفاده کرد. جان پیشنهاد میدهد که از تم و استایل خاصی استفاده کنید تا بینندهها منتظر ویدیوهای جذاب بعدی باشند. Content was generated by GSA Content Generator Demoversion!

تعداد برندهایی که ویدیوهای IGTV درست میکنند و به اشتراک میگذارند، رو به افزایش است. دوستان عزیز این فیلم افزایش لایک و فالور اینستاگرام رو حتما بببینید ? کامنت های که هیچ مزاحمتی برای صاحب پیج ایجاد نمیکند و از اتفاق حتی باعث تشکر صاحب پیج از شما میشود، مثلاً فرض کنید یک کامنت تشکر از پست قرار دهید مثل: ممنون علی عزیز چه نکته خوبی رو اشاره کردی! حتما یک نقشه و استراتژی درست برای سریالهای خود داشته باشید. با من در ریوند همراه باشید تا روشهای جذب فالوور فعال اینستاگرام را یاد بگیرید. همچنین توجه داشته باشید که عکس پروفایل صفحه شما نقش مهمی در زیبایی صفحهتان ایفا خواهد کرد. میدونستین تمام فالوور هایی که شما از اون برنامه ها به دست میارید ربات هستند و فقط نقش فالوور دارن و به معنی کامل هیچ کاری از دستشون بر نمیاد و ماهیانه اینستاگرام این کاربرهای رباتی رو پیدا میکنه و غیر فعال می کنه ؟ حتماً یه برنامه ریزی بکنید حالا با توجه به استراتژی های مختلفی که برای پست گذاری وجود داره، یا هر روز، یا یه روز در میون و یا هفتگی یک یا دو تا پست به اشتراک بذارید، و پستی به اشتراک بذارید که اصول تولید محتوا رو رعایت کرده باشه، حتماً مرتبط باشه در راستای اهداف پیج شما باشه مثلاً یه فست فود چرا باید یه پست درباره خونه های درختی در شمال کشور بذاره؟