دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ (رایگان) – درس اول – فرشاد حیدری

یکی از اصلیترین و مهمترین مزایای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که هر چه فالوور بیشتری داشته باشید، قطعاً میزان شهرت و معروفیت شما هم بیشتر خواهد شد چرا که افراد بیشتری با شما آشنا میشوند. اما اگر تصمیمتان جدی هست، یک نوجوان ۱۶ ساله گرفته تا شرکتهای معتبر به دلیل استقبال کاربران ایرانی از این شبکهی اجتماعی توانستند درآمدهای بیشتری را ایجاد نمایند. وقتی در بین مخاطبان خود مشهور و معروف شوید، به حرف شما توجه میکنند و اگر درخواستی از آنها داشته باشید، انجام خواهند داد. در صورتی که تعداد مخاطبان شما زیاد باشد و در بین مخاطبان خود معروف شده باشید، میتوانید محصولات و خدمات کسب و کارهای دیگر را با لینک اختصاصی خود به مخاطبان معرفی کنید و از آنها بخواهید که به آن پیج بروند و خرید کنند. در صورتی که از این راهکارها به درستی و آگاهانه استفاده کنید، بدون شک نتیجه خواهید گرفت و هدفتان در این رسانه اجتماعی محقق خواهد شد. وقتی تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام افزایش پیدا کند، اینستاگرام هم راحتتر به شما اعتماد میکند و در نتیجه میتوانید برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام تلاش کنید. در حال حاضر بسیاری از پیجها آرزوی گرفتن تیک آبی را دارند و میدانند که با تیک آبی هم معروف میشوند و هم میتوانند فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

کسب درآمد از اینستاگرام

کسانی که کسب و کار خود را در اینستاگرام راهاندازی کردهاند میدانند که با افزایش فالوور واقعی، احتمال فروششان بیشتر و برندشان معروفتر میشود، به همین خاطر تمایل دارند که روشهای مختلفی برای افزایش تعداد فالوورهای خود یاد بگیرند. افزایش فالوور اینستاگرام (instagram follower increase) یکی از مهمترین و بارزترین دغدغههای کسانی است که در این رسانه فعالیت دارند. بدین ترتیب شما با فضای کار روز دیجیتال مارکتینگ در ایران آشنا میشوید و یک دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی را تجربه خواهید کرد. می خواهیم چند روش درست پول درآوردن از اینستاگرام را به شما بگوییم که به راحتی و بدون هزینه (یا با حداقل هزینه) بعد از مدت کوتاهی به درآمد از اینستاگرام برسید. افزایش تعداد فالوورها در اینستاگرام فقط به این رسانه اجتماعی محدود نمیشود و شما میتوانید از مخاطبان بخواهید که برای دریافت تخفیف یا کسب اطلاعات بیشتر به کانال یوتیوب شما مراجعه کنند. تبلیغات. دراین روش افراد با ترفندهایی که در ادامه ذکر میکنیم به تعداد قابل توجهی دنبالکننده یا همان فالور دست پیدا میکنند و تبدیل به یک رسانه پر بازدید می شوند، سپس با قرار دادن عکسهای تبلیغاتی در بین محتوای منتشر شده، به درآمد خوبی می رسند. ممکن است شما هم از جمله افرادی باشید که مطمئن نیستند یا اطلاع ندارند که آیا اینستاگرام برای تبلیغ برندشان مناسب هست یا خیر.

دربافت فالوور

در صورتی که شما هم میخواهید تعداد فالوورهای خود را از راه درست و ارگانیک افزایش دهید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. بنابراین در صورتی که میخواهید به یک شخصیت تأثیرگذار یا اینفلوئنسر تبدیل شوید و در زمینه اینفلوئنسر مارکتینگ فعالیت کنید، باید تلاش کنید که فالوورهای خود را تا حد امکان افزایش دهید. از این جا به بعد ربات اینستاگرام به سراغ آن پیج ها رفته و فالوورهای آن پیج را لایک میکند و یا با نوشتن یک متن تبلیغاتی و معرفی پیج خود، ربات شما برای آنها در دایرکت پیام تبلیغاتی را ارسال میکند. البته عجله نکنید. بعد من در مورد تمام راه های کسب درآمد از طریق برنامه نویسی صحبت خواهم کرد. میهن که مستقیم از طریق اینستاگرام محصولات خود مثل بستنی را که نمیفروشد؟ این صفحه دارای قابلیت هایی مثل مشاهده تعداد افراد بازدیدکننده از پیج، آمار دقیق بازدیدکنندگان استوری، اضافه کردن دکمه تماس، پیامک و لوکیشن، امکان ایجاد فروش محصولات و خدمات، اضافه شدن لیبل کسب و کار و … این سوال خیلی از کاربران ما است که با در اختیار داشتن چه کسب و کارهایی میتوان به این برنامه ورود کرد و فروش بالایی را به دست آورد؟

فالوور روبیکا

دوره آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام یکی از دوره­های بسیار پرطرفدار ما است که افراد زیادی توانسته­اند با رعایت نکات موجود در این دوره به درآمدهای بسیار خوبی دست پیدا کنند. در صورتی که تمایل دارید یک کسب و کار عالی و پرفروش در اینستاگرام راه اندازی کنید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. در صورتی که فالوورهای زیادی داشته باشید، قطعاً تعداد زیادی از مخاطبان وارد وبسایت شما میشوند و در نهایت، ترافیک وبسایتتان افزایش پیدا میکند. یکی دیگر از مزایای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که میتوانید لینک وبسایت خود را در استوری، کپشن یا بیوی اینستاگرام خود قرار دهید و از مخاطبان خود بخواهید که برای خرید یا افزایش اطلاعات به وبسایت شما سر بزنند. اما اگر برنامه شما پولی است یا خریدهایی در آن انجام شده است ، باید حساب گوگل Merchant داشته باشید. اگر بیش از حد پست ارسال کنید آن ها را مجبور می کنید تا دیگر شما را دنبال نکنند. This post has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.