دوره کسب درآمد از یوتیوب

بگذارید اول یک نکته مهم را – که آخر جلسه هم آن را یادآوری خواهم کرد – روشن کنیم. یوتیوب تنها یکی از راههای بسیاری است که میتوانید به کمک آن به یک فرد تاثیرگذار در اینترنت تبدیل شوید و به درآمد برسید. یکی از سادهترین ایدهها برای تولید ویدئوهای جذاب معرفی محصول، آموزش دادن طریقه استفاده از آنها است. آنها ۵٫۵ میلیون مشترک دارند که هدفشان این است که به تماشای ویدیوهای متمرکز کننده ردبول بپردازند. این سیستم مهر پارسال لانچ شده بود و حالا آپارات تصمیم گرفته آن را تغییر داده و از یک روش جدید برای حمایت هرجه بیشتر از تولیدکنندگان استفاده کند. مسیرهای هر دو روش و قوانین یوتیوب را در این مقاله مفصل مورد بررسی قرار داده ایم. آپشن هایی که در زمینه تبلیغات به شما داده می شود بسیار زیاد است اما دو آپشن اصلی و بزرگ وجود دارند که می خواهیم به آن ها نگاهی داشته باشیم. علاوه بر این، هر بار که یک سابسکرایبر یک ویدیو را می بیند، شانس زیادی وجود دارد که آن را به اشتراک بگذارد.

سابسکراب یوتیوب

اگر ویدیو شما دفعات زیادی به اشتراک گذاشته شود، به این معناست که ویدیو شما جذاب بوده است. برای این که بتوانید کانال خود را مانتایز کنید، باید ابتدا حداقل ۱۰۰۰ نفر دنبالکننده و ۴۰۰۰ ساعت بازدید ویدیو به دست آورید. همچنین برای اینکه بتوانید به عنوان تولیدکننده درآمد کسب کنید، بایستی حداقل ۲۰۰ دنبال کننده و حداقل ۳۰۰۰ بازدید طی ۳ ماه اخیر را داشته باشید. طرفداران دنیای تکنولوژی همیشه به دنبال محتواهایی حرفهای در این زمینه هستند. دوم اضافه شدن سریع تر اعتبار کانال است به این دلیل که بازدید کننده های روزانه خودتان، با دیدن اعضای بالای کانال، به زدن دکمه سابسکرایبر بیشتر ترغیب می شوند. میزان درآمد از آپارات ارتباط مستقیمی با این دو موضع یعنی تعداد دنبال کننده و میزان بازدید دارد. اگر به کسب درآمد از یوتیوب فکر میکنید و به دنبال یک ایده خوب برای تولید محتوای ویدئویی در این شبکه هستید، میتوانید اقدام به نقد و بررسی محصولات علیالخصوص گجتها و اسمارت فونها کنید. حال که کانال خود را ساختید، به کسب درآمد یوتیوب نزدیکتر شدهاید و باید به فکر تولید محتوا باشید. حال شما نیز به عنوان یک یوتیوبر حرفه ای اگر اقدام به تولید محتوای جذاب و کاربردی برای این دسته از افراد کنید، به راحتی می توانید درآمدزایی دلاری داشته باشید!

از طرفی دیگر یوتیوب مدت مدیدی است که در کشور ایران بنابهدلایل نامعلوم فیلتر شده و یک کاربر ایرانی برای ورود و استفاده از این وبسایت باید حتما از نرمافزارهای تغییر آیپی استفاده کند. خوشبختانه کانالهای ایرانی خوبی وجود دارند که برای موضوعات پرطرفدار در یوتیوب تولید محتوا میکنند و طرفداران خوبی هم دارند. شما این فرصت را دارید که در این بین با دیگر تولید کنندگان محتوای یوتیوب که روشی مشابه شما دارند، همکاری کنید. برخی از افراد با شناسایی دامنه های اینترنتی مناسب به سرمایه گذاری در این بازار اقدام می کنند. البته درآمد بازنشرکنندگان در مقایسه با تولیدکنندگان کمتر است و آپارات تا ۱۰ درصد از درآمد حاصل از نمایش موفق تبلیغات را به بازنشرکننده محتوا میدهد. یکی از افرادی که در این زمینه شهرت زیادی پیدا کرد، Harley Morenstein بود که تهیه غذاهای مختلف و نمایش آن در یوتیوب توانسته است یکی از افراد بسیار معروف در شبکههای تلویزیونی دنیا باشد. اگر هر فیلم شما تقریبا ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشد و ۴ تبلیغ در آن قرار دهید، در ازای هر فیلم تقریبا ۴۰۰ دلار درآمد خواهید داشت، دقت کنید در ازای هر یک فیلم! به ازای هر مشتری که از سمت شما خرید کند، پورسانت دریافت خواهید کرد. Data has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

بنابراین نباید آنها را دست کم بگیرید.

یا حتی درباره مواردی بحث کنید که از آنها متنفر هستید. فکر می کردید که بدون هیچ سرمایه اولیه ای هم می توانید از فروش محصولات در یوتیوب کسب درآمد کنید؟ اگر به یک ایده کسب درآمد اینترنتی فکر می کنید، راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری پیش رو دارید! اگر برای معرفی محصولات به کاربران و ترغیب آن ها به خرید از ایده های دست اول و جذابی استفاده کنید، بی شک می توانید به کمک همکاری در فروش درآمد بالایی از یوتیوب به صورت غیر مستقیم داشته باشید. در غیر این صورت به طور مستقیم نمی توانید در ایران پولی را از یوتیوب دریافت کنید. کاربران برای اینکه ترغیب به خرید از شما شوند، قبل از هر چیزی باید ویدئوی معرفی محصولتان را نگاه کنند و برای نگاه کردن این ویدئو، باید محتوا و ویدئوی جذابی به آنها نشان دهید! بنابراین نباید آنها را دست کم بگیرید. آپارات همچنین قصد دارد در آینده تبلیغات میدرول، تبلیغات بنری و حتی تبلیغات نصب اپلیکیشن را هم به این مدل درآمد اضافه کند. کسب درآمد از همکاری در فروش این روزها به یکی از شیوه های درآمدزایی محبوب میان افراد تبدیل شده است.