دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست ؟

اما این سه مرحله در بازاریابی دیجیتال چه هستند؟ البته اگر در منزلتان باغچه دارید که چه بهتر، چراکه میتوان به پرورش انواع سبزیجات خانگی بپردازید. موبایل این امکان را برای شما فراهم می کند و شما می توانید به راحتی در منزل و یا هرجای دیگر کسب و کار خود را مدیریت کنید و به ثروت سازی بپردازید. می توانید در این بخش به معرفی خود و کسب و کارتان بپردازید و آدرس سایت یا سایر راه های ارتباطی مشتریان را در این بخش در معرض دید قرار دهید. بازاریابی بالای خط و پایین خط، اصطلاحاتی هستند که برای تمایز بین روش­ های بازاریابی از طریق بخش همگانی (رادیو و تلویزیون) و بازاریابی هدفمند استفاده می­شود. در طی چند سال اخیر با ورود شبکه های اجتماعی و همه گیر شدن گوشی های هوشمند خدا را شکر این فرآیند خیلی ساده تر از قبل شده و حداقلش این است که با یادگیری یک سری تکنیکهای ساده تقریبا هر کسی که ذره ای علاقمند به این زمینه باشد می تواند با استفاده از یک گوشی موبایل و شبکه های اجتماعی برای خودش کار کند و به درآمد بالای ۲۹۰ هزارتومان ماهیانه برسد. Content was created by GSA Content Generator DEMO.

آموزش کلاب هاوس

حتی اگر برای گرفتن عکس های اصلی مشکل دارید ، از ابزاری مانند Canva برای ایجاد گرافیکی استفاده کنید . استفاده از هشتگها موثر است اما نباید از هشتگهای غیرمرتبط استفاده کنید. اگر شما هم به این زمینه علاقه مندید پیشنهاد می کنیم این دوره آموزشی ما را ببینید و خیلی خیلی سریع (حتی همین امشب) اولین پادکست تان را تولید کنید. در پایان هم روشهای ارتباط با ما و مطلبی فوق العاده برای تان آماده کرده ام که در تراک ۷ و ۸ می توانید از آنها استفاده کنید. ایمیل ها اغلب با هدف ترویج محتوا، معرفی خدمات، ارائه تخفیفات و اطلاع رسانی رویداد استفاده می شود. لطفا فریب این بسته ها را نخورید! آیا بر روی دکمه مورد نظر شما کلیک میکنند یا باید جایگاه دکمه را عوض کنید؟ یعنی شما برای اینکه بتوانید از طریق کار در منزل کسب درآمد کنید باید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید که در ادامه بیشتر خدمت تان توضیح می دهم. در ادامه درباره کسب درآمد با موبایل بیشتر خواهیم گفت. این بحث اینقدر برای خودم شیرین هست که می توانم ساعتها درباره اش برای تان توضیح دهم فقط همینقدر بدانید که اگر یکبار با موفقیت انجامش دهید عاشق این کار می شوید و دائم به دنبال ایده های جدید و ساخت پادکست های حرفه ای می گردید.

کسب درامد از موبایل

در واقع خودم عملا به شما نشان می دهم که با صوت چقدر آسان و لذتبخش می توان پولسازی کرد، بدون اینکه نیاز به کامپیوتر یا هر سخت افزار دیگری داشته باشید این یعنی تمامی نکاتی که به شما یاد می دهم تماما تجربه شده و صرفا نکات تئوری و خشک نیستند. در بخش بعدی دوره آموزش ویرایش صوتی که ضبط کرده اید را به صورت تصویری و در قالب ویدئو نشان تان می دهم تا ببینید چطور در کمتر از یک ساعت می توانید تمام اشتباهاتی که در حین ضبط برای تان پیش آمده مثلا عطسه، سرفه، صدای بچه، صدای درب اتاق و هر صدای مزاحم دیگری را کاملا حذف کنید و یک صوت کاملا شفاف، تمیز و با کیفیت تولید کنید. نگران نباشید تمامی مراحل را مفصل آموزش داده ام. شناخت مهارتهای فردی: اگر تابحال توانستهاید مهارتهای خود را بشناسید که چه بهتر اما اگر موفق به اینکار نشدهاید نگران نباشید چراکه ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. از صفر تا صد این کار را کامل به شما یاد می دهم نگران نباشید. ببینید خود من با ساخت اولین پادکست دو ساعته ام توانستم بیش از ۳۰۰ هزار تومان کسب درآمد کنم (بدون تلاش زیاد و تبلیغات و در سال ۹۳ که قیمت دلار ۳۵۰۰ تومان بود)، در آن زمان هرگز فکرشم نمی کردم پادکست صوتی اینقدر طرفدار داشته باشه اما بگذارید مثالی ساده برایتان بزنم، فرض کنید شما یک پادکست یک ساعته با قیمت ۴۹۰۰۰ تومان درست می کنید و آن را بصورت اینترنتی می فروشید (روش فروش پادکست را در دوره مفصل به شما یاد می دهم). Post has been created with GSA Content Generator DEMO!

فالوور روبیکا

شما می توانید با ابزاری بسیار ساده و ارزان و البته به کمک یک تکنیک مخصوص که به شما یاد می دهم پادکست های پولسازی تولید کنید و آنها را برای فروش بگذارید. ممکن است شما دارای تیمی باشید که کارهای دیجیتال مارکتینگ سازمان شما را انجام می دهند اما نیاز به آموزش های جدید در این زمینه داشته باشند. مزیت این دوره در این است که نیمی از آموزش محتوای این دوره کاملا صوتی است تا عملا به شما ثابت کنم چطور با یک صوت قدرتمند می توانید نظر خیلی از افراد را به خود جذب کنید. کسانی که مدام صوت ضبط می کنند و علاقه زیادی به این کار دارند. از همان روزها مهمترین دغدغه فکری من این بود تا حتی افرادی که هیچ تجربه و مهارتی از کار با کامپیوتر و اینترنت هم ندارند بتوانند برای خودشان کار کنند و به درآمدهای خوب از اینترنت برسند. کسانی که اهل ریسک پذیری بالا در زندگی نیستند و می خواهند بدون ریسک و با کمترین دانش، یک کسب و کار آزاد برای خودشان بسازند. همانطور که جان اف کندی یک بار گفت: ”تغییر قانون زندگی است و کسانی که فقط به گذشته یا حال نگاه میکنند مطمئناً آینده را از دست میدهند.