دیجیتال مارکتینگ ( Digital Marketing ) چیست؟

یکی دیگر از موارد پرتقاضایی است که هر بیزنس آنلاین یا شخصی به آن نیاز پیدا می کند. پیدا کردن فضا، گرفتن مجوزهای کسب و کار، تامین محصول و شناخته شدنتان، مراحلی از یک کسب و کار است که همۀ اینها، معمولا بیشتر از چند ماه زمان میبرد. برای پیدا کردن فرصت های شغلی و فراخوان های همکاری در زمینه دیجیتال مارکتینگ، میتوانید از وبسایت هایی مثل جابینجا، جابویژن، کارپیشه و بسترهای مشابه استفاده کنید. به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند تا در این زمینه فعالیت کنند. ما در سایت دیجیتال مارکتینگ دیجیتالینگ در طول چهار سال گذشته به طور پیوسته در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت کردهایم. از سال 2015 تاکنون همه ابزارها و تاکتیکهایی که معرفی شد، در حال رشد و پیشرفت است و داریم به چشمان خودمان میبینیم که چقدر بازاریابی دیجیتال بهتر، مؤثرتر و کارآمدتر میشود. با تجربۀ چندین سالهای که در زمینۀ کسب و کارهای اینترنتی داشتهایم، در حال حاضر، به همۀ مزایا و دلایل استفاده از آن آگاه هستیم. This post was created with the help of GSA Content Generator DEMO.

به رستوران و یک شرکت نرم افزار رستوران چه ارتباطی دارد؟

نمونۀ آن کسب و کارهایی است که با کمک یک سایت، فروشگاه اینترنتی و شبکههای اجتماعی به ثروتهای کلان رسیدهاند. اگر محصولات یا خدمات داشته باشید و بخواهید با استفاده از روشهای بازاریابی خدمات یا به کمک استراتژیهای بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی، فروش خوبی بدست آورید، اولین و اساسیترین نکته، شناخت مشتری است. با فعالیت حرفه ای در اینستاگرام، خیلی راحت می توانید صاحب یک برند قدرتمند شوید. شاید از ابتدا دارید به این فکر می کنید که اصلا دیجیتال مارکتینگ به رستوران و یک شرکت نرم افزار رستوران چه ارتباطی دارد؟ شاید برایتان سوال باشد که با توجه به این که این شغل به هیچ تجربهای نیاز ندارد چقدر درآمد برای شما دارد. شاید شما هم، با دانستن دلایل استفاده از اینترنت برای کسب درآمد، در پایان، تصمیم گرفتید همین مسیر را در پیش بگیرید! نگران فروش و بازاریابی محصولتان نباشید، ما با مقالات وبلاگمان، در این مسیر همراه شما خواهیم بود. اگر شما، هنوز برای راهاندازی کسب و کار اینترنتی تصمیم خاصی نگرفتهاید، با ما همراه باشید.

This data has been written with the help of GSA Content Generator Demoversion!

است که با فضای زیبا و مجلل، کالا را به مخاطب نمایش دهد.

شما با حداقل سرمایه، یا حتی بدون آن هم میتوانید کسب و کارتان را راهاندازی کنید و کسب درآمد کنید. اما در کسب و کارهای اینترنتی، روزانه چند هزار یا حتی چند میلیون بازدیدکننده داشته باشید، باز هم عجیب نیست. بهطور قطع میتوان گفت این سایت روزانه چندین هزار نفر را میزبانی میکند. بهنظرتان روزانه چند نفر به شما سر خواهند زد؟ حالا بهنظرتان مشتریان هدف، در کدام مورد بیشتر است؟ پست شما در کنار مطالب سایت نمایش داده میشود و کسانی که از سایت مورد نظر بازدید کنند از پست و پیج شما هم بازدید خواهند کرد و به فالوورهای شما افزوده میشوند. مخاطب در کسب و کار های سنتی، محصول شما را بصورت کامل و در دسترس مشاهده می کند، اما در فضای آنلاین، مهارت آژانس دیجیتال مارکتینگ است که با فضای زیبا و مجلل، کالا را به مخاطب نمایش دهد. بعد از این، فروشگاه شما آمادۀ فروش محصول است؛ اما برای شناخته شدن آن و بالا آمدن در گوگل، باید زمانی حدود 2 یا 3 ماه را صرف سئو و بازاریابی آن کنید. شما در ابتدا، زمانی را صرف جان گرفتن و درآمد زایی میکنید؛ بعد از آن، درآمدزایی همواره جریان دارد!

دیجیتال مارکتینگ

شما از زمانی که تصمیم میگیرید، یک کسب و کار سنتی راه بیندازید، تا زمانی که به درآمدزایی برسید، حداقل چند ماه طول میکشد. هنگامی که شما یک متخصص سئو می شوید ، باید اعتبار سایت خود را افزایش دهید تا در کلمات کلیدی مشخص شده قرار بگیرید. اگر این تقاضا در حد قابل قبولی نبود، انبار کردن اجناس کم طرفدارتر فقط باعث اشغال فضا می شد. وقتی چند فهرست و راهنماها را خواندید حالا وقت مقایسه کردن مدلها است. یک بار برای آن وقت صرف میکنید و دیگر نیازی نیست برای هر مشتری زمان بگذارید. شما فروشگاهتان را در هر موقعیتی از شهر راهاندازی کنید، فقط تعداد محدودی از افراد شهر به شما سر میزنند ومشتری شما میشوند. البته اگر بخواهید تعداد بیشتری مشتری داشته باشید، باید مغازه یا شرکتتان، در خیابانها و مناطق پررفت و آمدباشد، که طبیعتا هزینۀ آن بیشتر میشود. یکی از راه هایی که پس از خرید فالوور واقعی از فالوکمپ برای بررسی فعال بودن و همچنین واقعی بودن پروفایل هایی که از طریق سرور افزایش فالوور ما برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان پیج شما ارسال می شود این است که به صورت رندم یا تصادفی بررسی کنیم استوری گذاشته اند یا نه!