دیلیت اکانت اینستاگرام ؛ آموزش حذف اکانت اینستا زیر یک دقیقه! – اینبو

Two-Factor Authentication یا تایید دو مرحله ای برای کسانی است که می خواهند امنیت اکانت خود را افزایش دهند. کافیست روی Invite Friends کلیک نموده و یک پیام انگلیسی از قبل نوشته شده به کسانی که می خواهید بفرستید. اگر روی آیکن بومرنگ کلیک نموده و برنامه را نداشته باشید، خود اینستاگرام شما را به یکی از مارکت ها برای دانلودش ارجاع می دهد. اما با کلیک روی آیکن سوم می توانید عکس ها یا ویدیوهایی که در آن ها تگ شده اید را ببینید. می توانید اشخاصی که خود اینستاگرام به شما پیشنهاد داده تا آن ها را فالو کنید را تماشا کنید. بدین صورت که عکس ها به صورت اسلایدوار نمایش داده شده و هنگام نمایش پست ها، برای اینکه آن ها را ببینید باید انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید. ابزار Owlead به صورت اتوماتیک بدون نیاز به انجام هیچ کاری توسط صاحب اکانت، روزانه 50 اکانت مرتبط را فالو (و اگر نیاز باشد آنفالو) می کند. Data was created by GSA Content Generator Demoversion!

جذب فالوور حقیقی

در قسمت پایانی Story Settings هم بخشی با نام CAMERA وجود دارد که با رفتن به به آنجا و فعال سازی گزینه Save Shared Photos، عکس های یا ویدیوهایی که در استوری می گذارید به طور اتوماتیک ذخیره خواهند شد. البته این تغییرات را هنگام گذاشتن خود استوری هم می توانید انجام دهید اما چون با این کار، باید هر بار در تنظیمات دست ببرید بنابراین استفاده از Story Settings گزینه معقول تری خواهد بود. INVITE FRIENDS: اینجا می توانید دوستان تان را به اینستاگرام دعوت کنید. اینجا افرادی که در مخاطبین شما بوده و اکانت اینستاگرام دارند، نشان داده می شوند. کسانی که به شما Follow Request یا درخواست دوستی داده اند، فالوئرهایی که پست هایتان را لایک کرده و برایتان کامنت گذاشته اند، افرادی که درخواست فالو آن ها را قبول کرده اید و البته دوستانی که شما را زیر پست ها تگ نموده اند؛ این ها همگی فعالیت هایی هستند که می توانید به کمک بخش YOU از آن ها آگاهی پیدا کنید. برای این کار،، ابتدا باید پسورد پیشین را وارد نموده و سپس رمز جدید را بزنید. قسمت FOLLOWING: اینجا تنها قابلیت دیدن پست هایی که دوست تان لایک کرده یا کسانی که آن ها فالو نموده اند را خواهید داشت که با توجه به حفظ حریم شخصی کاربران، همین اطلاعات هم کفایت می کنند. Article was created by GSA Content Generator Demoversion.

در کل به شما توصیه می کنیم خیلی هم کل وقت و انرژی خود را روی این ربات ها نگذارید و تمرکز خود را روی تولید محتوای عالی بگذارید فراموش نکنید زمانی که شما محتوای خوب تولید کم کم افراد شما را پیدا خواهند کرد و اگر محتوایی خوبی تولید کنید حتی خود کاربران آن را منتشر می کنند. همچنین پیجتان در حال حاضر محتواهای خوبی باید داشته باشد اگر می خواهید در این مسابقات شرکت کنید از نظر ما حداقل باید بین 50 تا 100 پست با کیفیت که اکثر آنها هم از نوع ویدیو باشند داشته باشید و همچنین روزانه حداقل 2-3 پست منتشر کنید. نظرات عمومی یا تعاملات کاملاً ایموجی نیز می تواند آنها را از بین ببرد. همچنین، در این مطلب آموزش تصویری دیلیت اکانت نیز آورده شده تا بتوانید به آسان ترین و سریع ترین شکل ممکن، اکانت خود را برای همیشه حذف کنید! آیکن اول از سمت چپ که به شکل دو فلش مخالف هم است، برای تغییر سایز تصویر استفاده می شود؛ این که عکس تمام صفحه باشد یا نه.

است که تا به امروز با آن در جریان بوده اید.

تمام تلاشتان را بکنید تا محتوای باکیفیت و مفید در اختیار مخاطبان قرار دهید. بعد از تمام این بخش ها نوبت به ارسال پست می رسد. با رفتن به این قسمت و فعال سازی گزینه Require Security Codee یک متنی برای شما ارسال می شود که برای آمدن به اکانت تان، جدا از پسوورد، باید آن را هم وارد کنید. به کمک Switch to Business Profile قابلیت تغییر اکانت شخصی خود به یک اکانت تجاری را داشته و به واسطه فعال سازی بخش Private Account، اکانتی که دارید را محدود به فالوئرهایتان کرده و بنابراین فقط آن ها می توانند پست هایی که می گذارید را ببینند. این قسمت یکی از مهم ترین بخش های آموزش اینستاگرام است که تا به امروز با آن در جریان بوده اید. اما برنامه هایی هستند که می توانند نشان دهند شما توسط چه کسانی آنفالو شده اید. FOLLOW PEOPLE: برای فالو کردن کسانی که شماره آن ها را دارید، کافیست به این قسمت مراجعه کنید. Post has been created with GSA Content Generator Demoversion.