رازهای شاخص های آماری اینستاگرام که باید بدانید! Instagram Insight

اما اگر واقعاً خواهان افزایش مشارکت و جذب دنبال کنندههای مناسب هستید، هشتگهای اختصاصیتری قرار دهید. پس اگر به دنبال یک آموزش درست و حسابی برای بالا بردن فالوورهای اینستاگرام خود هستید، جای درستی آمدهاید. البته اگر در ساخت سینماگرافهای چشم نواز جدی هستید، میتوانید نسخه پولی برنامه Cinemagraph از شرکت Flixl را امتحان کنید، که امکانات بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار میدهد. ترکیبی از هشتگ های معروف و خاص را برای یافتن نقطه مناسب نام تجاری خود امتحان کنید. دو روش برای افزودن هشتگ ها به استوری هایتان وجود دارد. آیا شما هم فکر میکنید این فروشندگان از روش های افزایش فالور مثل سکه(فالوور بگیر) و یا (رباتهای بی فایده) و اینجور چیزها استفاده میکنند؟ آیا هشتگهای مشترکی مشاهده میکنید که میتواند در پستهای آینده مورداستفاده قرار بگیرد؟ نوع محتوای پستهای شما بایستی در مورد نوع و تعداد هشتگهای مورداستفاده شما آگاهی بدهد. قانونی جامع در اینستاگرام به این نکته اشاره می کند که گذاشتن هشتگهای طولانی اثربخشی لازم را نخواهد داشت.

راز های اینستاگرام

دنبال کردن ها (follows) : تعداد افرادی که بعد از دیدن این پست، پیج شما را فالو کرده اند. برای دیدن همه دیدگاهها مربوط به آن پست، ازجمله impression (تعداد بازدید از هشتگ ها)، آن را به پایین اسکرول کنید. هنگام ایجاد یک پست، تنها از هشتگهایی استفاده کنید که دارای معنی و مفهوم باشد. پس همینالان یک ایده خلاقانه دهید و شروع به فیلمبرداری کنید تا اولین پست خود را منتشر کنید. پیجها را با قیمت مناسب بخرید و پس از مدتی، با سود بیشتر بفروشید. عشق یکی از محبوبترین هشتگها در اینستاگرام است که با بیش از 1.3 میلیارد پست هشتگ گذاری شده است؛ اما شرکت شما تصمیم به جذب دنبال کنندههای این هشتگها ندارد. تمرکز خواننده را به آنچه مهم و مورد نظر شما است، را با جذبیت صفحه به همراه داشته باشید.چگونه میتوانید این کار را انجام دهید؟ اینستاگرام به شما یک لیست از تمام هشتگ ها با این کلیدواژه و نیز تعدادی از پستهایی را که با آن هشتگ گذاری شده ، نشان میدهد.

This data has been written with the help of GSA Content Generator DEMO!

دقت کنید که راه دیگری وجود ندارد و باید یکی از این راه ها را انتخاب کنید. همانطور که اشاره کردیم، از آنجاییکه روش های معمول افزایش فالوور اینستاگرام مثل استفاده از ربات ها و تبلیغات اینفلوئنسری میتواند مانعی برای کسب درآمد اینستاگرام باشد، این شرکت تصمیم گرفته است از الگوریتم های جدیدی استفاده کند که دست ربات ها و اینفلوئنسرها رابطور کامل قطع کند؛ اماهمانطور که خودتان در فضای اینستاگرام شاهد هستید سنگ اندازی های اینستاگرام منجر به قطع کامل ربات ها و عدم فعالیت اینفلوئنسرها نشده است؛ زیرا آنها نیز با زیرکی، روش های خود را با الگوریتم های اینستاگرام هماهنگ کرده اند. برخی از این سودجویان نیز که می خواهند سریعتر به هدف خود برسند به نوعی در فضای مجازی سرمایه گزاری می کنند، به اینصورت که با تبلیغ صفحه خود در صفحات پربازدید تعداد زیادی دنبال کننده بدست می آورند و همه با انتظار پست های جذاب این صفحه را دنبال کرده اند اما غافل از اینکه در دام این سودجویان افتاده اند. شما میتوانید حداکثر10 هشتگ در یک استوری اضافه نمایید، اما مراقب باشید که در محتوای خود بی نظمی ایجاد نکنید. شما میتوانید حدود30 هشتگ در یک پست معمولی و تا 10 هشتگ را در یک استوری قرار دهیددر صورت استفاده بیشتر، نظر یا عنوان شما ارسال نخواهد شد.

هنگام ساخت یک عنوان، روی کلید 123 (به صورت سه خط کوتاه که روی هم قرار دارند) ضربه بزنید. هنگامیکه یک کاربر لینک هشتگ را انتخاب کند، به به منظور فالوکردن آن هشتگ به صفحه آن منتقل میشود. اما نکته اینجاست چگونه متوجه شویم که چه هشتگهایی اغلب توسط مخاطبان ما دنبال میشود؟ انباشته کردن هشتگهای بیربط روی پستها رفتار اشتباهی است؛ و باعث آزار دنبال کنندههای این هشتگ ها میشود و احتمالاً آنها به اینستاگرام اعلام میکنند که « این هشتگ را نشان ندهد». با توجه به اینکه مخاطبان به صورت فعال در این شبکهها حضور دارند، دیگر تبلغاتی مانند پاپآپ و تبلغات اجباری خود شبکههای اجتماعی که به راحتی میتوانند توسط کاربر ad block شوند، کارایی قبل را ندارند. شما می توانید با توجه به توانایی های خود برای آن ها این محتوا ها را تولید کنید و بعد به آن ها بفروشید. در واقع یکی از دلایلی که افراد زیادی به این شغل روی می آورند، پتانسیل های کسب درآمد در اینستاگرام بدون سرمایه است. بله آنها این قدرت را دارند زیرا وقت زیادی را صرف ایجاد اعتماد و ارتباط با مخاطبان خود کرده اند. اینیک روش بسیار خوب برای یافتن هشتگهای مرتبط است که ممکن است کمی مناسبتر باشند؛ و این بدین معنی است که مخاطب موردنظر شما با محتوای رقابتی کمتری مواجه است.