رازهای طراحی بنرهای تبلیغاتی فوقالعاده در اینستاگرام :: حراجر – Harajer

اگر نظرتان عوض شد و دیگر نخواستید اطلاعیه ای دریافت کنید همین مراحل را تکرار نمایید و بر روی گزینه Turn off Post Notificationsکلیک کنید! حال که میدانید بیو اینستا چیست و اهمیت آن برای رونق کسب و کار روشن شده است، تمامی نکاتی که در رابطه با نحوه نوشتن بیو اینستاگرام بیان شد را در کنار یکدیگر بگذارید و یک بیو اینستا مناسب را تهیه کنید. دقت داشته باشید که شیوه اول برای شما هیچ هزینهای را نخواهد داشت و اگر شما مهارت کافی در این راستا داشته باشید، میتوانید به خوبی مخاطبان هدف خود را جذب کنید. متن بیو اینستاگرام را بخوانید و لحن آنرا مشخص کنید. شخصیت و لحن کسبوکار خود را نشان دهید. حتی ممکن است یک لینک جداگانه برای این رویداد در نظر گرفته باشید که میتوانید آنرا در بیو اینستا یا بهلینک خود قرار دهید. اما در حالت کلی برنامه ریزی برای انتشار پست های اینستاگرام خود را حدود 2 یا 3 هفته قبل شروع کنید.

جزئیات کوچک را ضبط کنید.

ممکن است فروش ویژهای برای محصولات خود در نظر گرفته باشید یا بخواهید یک رویداد مانند رونمایی از یک محصول را در فروشگاه خود برگزار کنید. در انتها نیز بر روی دکمه «ساخت بهلینک و رفتن به گام بعد» کلیک کنید. در تصویر زیر نیز میتوانید آدرسهای فرادرس و نحوه مسیریابی آن در گوگلمپ و Waze را مشاهده کنید. اینکه چه نوع محتوایی را تولید کنید وابسته به علایق و خصوصیات حرفه شما است اما داشتن یک حساب اینستاگرام در این خصوص میتواند به پیشبرد اهداف شما کمک کند. جزئیات کوچک را ضبط کنید. اگر به هنگام آماده کردن بیو اینستا در نظر داشته باشید که لینکهای دیگری مانند آخرین نوشتههای وبلاگ، لینک فروشگاه یا لینک سایر شبکههای اجتماعی را قرار دهید، میتوانید از این قابلیت بهلینک کمک بگیرید. در ادامه متن، نحوه ایجاد کارت ویزیت آنلاین به کمک بهلینک را مورد بررسی قرار میدهیم. بهترین راه برای حل این مشکل، تهیه یک کارت ویزیت آنلاین توسط بهلینک است.

با کلیک بر روی این دکمه، بخش اصلی ساخت بهلینک آغاز میشود. در این پکیج آموزشی که برای شما آماده کردیم می توانید با بررسی و تحلیل رفتار کاربران بهترین نوع محتوا را برای آنها پیاده سازی کنید. در این تصویر میتوانید خروجی بهلینک خود را مشاهده و حتی بهلینک جدیدی ایجاد کنید. برای این کار وارد نرمافزار شوید و گزینهی Sign Up With Email or Phone Number (ورود با ایمیل یا شماره تلفن) را انتخاب کنید. در این شبکهی اجتماعی نیز با جستجو کردن یک هشتگ به صفحهای هدایت خواهید شد که تمام پستهایی که از آن استفاده کردهاند را میتوانید در یکجا مشاهده کنید. برای مثال کاربری برای استخدام « فارمر بازی» آگهی داده و به افرادی که ترجیحا دانشجو باشند، وعده داده است که با چند ساعت بازی در لپتاپ خود، میتوانند درآمد کسب کنند. رشد فالوورهای پیج های سرگرمی به مراتب بیشتر از سایر پیج ها است و با گذشت چند ماه به راحتی می توانند چندین هزار فالوور را جذب کنند. قراردادن بخش مشخصی در رابطه با پاسخ به سوالات متداول مشتریان، سبب اعتماد بیشتر آنها به کسبوکار شما میشود چراکه با سرعت بیشتری، پاسخهای خود را دریافت میکنند و نگرانیهایی که پیش از تهیه محصولات برایشان پیش میآید با دریافت پاسخ همین سوالات برایشان برطرف میشود.

Article was created by GSA Content Generator Demoversion!

زمانی که از سه گام بالا مطمئن شدید می توانید برای برداشتن گام های بعدی آماده شوید و تاثیر آن را در پیج های خود ببینید. روش شانزدهم از سایت هایی استفاده کنید که به طور خودکار پست میگذارند و صفحه ی شما را در اینستاگرام آپدیت میکنند که در لینکدین، توییتر هم میتوان این برنامه هارا را فعال کرد البته اینستاگرام در اپدیت های خود اتصال به فیس بوک را فعال کرده است. بخش جالب در استفاده از بهلینک، امکان استفاده از چندین لینک مجزا برای معرفی محصولات و خدمات است. بیو خلاقانه اینستاگرام به طور معمول نوعی از قصهگویی را بکار میگیرد تا نقاط قوت محصولات خود را به گونهای بیان کند که چیزی بیش از جمله «محصول خیلی خوبی داریم» باشد. اگر کالا و خدمات خاصی را به طور مستمر ارائه داده باشید حتما با سوالات مشابه بسیاری از کاربران مواجه میشوید. به طور مثال، بهلینک faralink را به صورت زیر مینویسیم.